Şimdi Ara

http://www.mugods.com

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
4.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1.01Z, No lag, Exp 2000x, (NO BUGS) Friends system, Personal Store, All Events, NPC's, 70+ NEW Items, 15 NEW MOBS and MUCH MORE!, JOIN NOW!

şuanda 420 online var gün boyu en düşük online sayısı 320 olarak tesbit ettim

• ben gelirim simdi indireyim:D
  • ACC nasıl alcam ACC linkini yazsana kardes
  • serdar abi sende gelsene takılak :D baskamu kapalı ise bizde baska mu oynarız GODSMU

• Bu serverda 1. kaç resliymişki, yetişebilirmiyiz barış sence Ben evden girerim bu servera

Not: Benim acc var zaten Peterpan nick, de pk olduk

Şiddetle tavsiye ederim PK olmayın, guard lar fena çakıyo, kapıdan çıkamıyorsunuz

• abi 1. ciligi napcaz biz kasalım sen bizim aramızda 1. olursun:Dbende Blade acarım bi tane
  • SERVER ÇOK EĞLENCELİ BİRAZ KUVETLENELİM DE GAVUR KESELİM :-) BK KASIYORUM AMA DL ACMAYA NİYETİM VAR :-) AMA EN İYİ SM LER GİBİ GORUNUYOR
  • KESİN YETİŞİRİZ BİZ TÜRKLER KADAR SAĞLAM KASAN BAŞKA BİR ÜLKE TANIMIYORUM 15 GUN SONRA KAFAYA OYNARIZ :-)

# Name Guild Class Level Strength Agility Energy Vitality Resets
    1 69
    2 67
    3 66
    4 65
    5 61

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B0ZKURT -- 7 Ekim 2006; 11:18:00 >
  • bence bk kas bk en iyisi combo da wardır orda herhalde
    bide pointler kalıomu yoksa res basına point mi werio

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mekanı Cennet -- 7 Ekim 2006; 11:19:19 >
  • DAHA RES ATAMADIM NASIL OLUYOR BİLMİYORUM AMA SANIRIM POİNTLER KALIYOR BİR DL GÖRDÜM ÇOK KARİZMA DURUYORDU KIRMIZI BİR PELERİNİ VARDI :-) AYAR OLDUM ELEMAN ŞEKİL YAPMIŞTI
  • indirdim oyunu girem hemen
  • BUL BENİ KaRaKuLe şimdilik biraz ara verdim 1-2 girerim tekrar
  • babalar ben üyelik alamadim Succeysuful felan yazmiyor basiyom hiç bişi yazmiyor ana sayfaya donuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SabroN -- 7 Ekim 2006; 13:29:22 >
  • DİKKATLİ OKURSA BİLGİLERİ DOGRU GİRERSEN YAZIYOR BENDE DE ÖYLE SANMIŞTIM İLK DENEMEMDE :-)

359 LVL OLDUM
  • yaa gelmek istiyorum ama üşeniyorum o kadar şeyi indrimeye :(
  • hadi bakalım bizde gelelim...

gerçi mu-imperial kasıyordum ama...
  • bende gods dayim ve cok güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: ByPeterpan

Bu serverda 1. kaç resliymişki, yetişebilirmiyiz barış sence Ben evden girerim bu servera

Not: Benim acc var zaten Peterpan nick, de pk olduk

Şiddetle tavsiye ederim PK olmayın, guard lar fena çakıyo, kapıdan çıkamıyorsunuz

serdar abi dün gece iyi kızdırdık bu serverde milleti

senin yüzünden kaç kişi pk oldu uheueh

• Elalemin gavurlarını delirttik harbiden, bi ton adam pk oldu :P

Tekrar söylüyorum oynamak isteyen PK olmasın, kapı çıkışındaki guard lar çok sağlam vuruyor
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.