Şimdi Ara

http://www.mugods.com (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
4.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • a.s günaydın arkadaşlar weturkey guild ilk defa senden duydum 3-4 turk var tanıdık 2 si benim guildde zaten ====TURKISH===== benim guild bu server de tüm özellikler çalışıyor gun boyunca server de oluyorum ama benim baktıgım zamanlar akşam 18 den sonra ben ilgileniyorum 5 resi gectim ucmaya basladım dun aksam 6 buldum 1 kadar 1 sahura kadar 1 sabaha kadar 1 res atttım :-) ama bundan sonra para lazım ilk res 5 2 res 10 3 res 15 4 res 20 derken paraya ihtiyac duymaya basladım :-) nerden bulacagız bilmiyorum 50 - 100 oldugumuz zaman dusunemiyorum bu para olayına bir çözüm bulmak lazım ama bilmiyorum kardeş akşam 6 dan sonra bul beni 30 dk bilemedin 1 saat sonra res atarsın bu server de kanat bulmak baya zor gibi gorunuyor bende daha dun yaptım bir kanat bakalım çok eğleneceli bu serverin en guzel yanı kesecek birilerini aramıyorsun :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B0ZKURT -- 10 Ekim 2006; 9:14:29 >
  • beyler dl actım kus alayım dedim cok pahalı.yapayım dedim bakam ne lazım bilen varmı bu arada sadece 3 soul 1 bless bula bildim.bana oyunda yardımcı olursanız sevinirim.clanına ala bilcek varsa. oyundaki adım: kartal
  • beni bul KaRaKuLe kus için ne istiyorlar clan da var TURKISH OYUNDA YAZDIM AMA CVP VERMEDIN SANIRIM GORMEDIN
  • 15 res oldum süper eğlenceli olmaya başladı baya bir türk var artık sayem de 20 kişiyi bulduk :-) gelecekleri de bekliyoruz
  • evet yani karakule saolasın yardımların fazla hakkını veremem barış kasıyon mu hala:D
  • ne oldu bıraktınmı yoksa sen 21 res oldum :-) cc de kasamıyorum hala ba3bo3y la orda kasmaya calısıyoruz string i fulledim agide fullenirse sanırım orda yasayabiliriz :-)
    quote:

Orjinalden alıntı: ataovsky

evet yani karakule saolasın yardımların fazla hakkını veremem barış kasıyon mu hala:D
  • ya bazı işlerimden dolayı giremedim bi kaç gün muse elf görevini yapmaya çalışıyom(380 lvl)yani anla artık halimi
  • okul olmasa daıtcam ortalıgı ezık ezık dolasıoz
  • Your account has been created, have fun öziç.

bu aldınız demekmi oluyor ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: baddread

Your account has been created, have fun öziç.

bu aldınız demekmi oluyor ?

ewt .. account'un basarı ile acılmıstır diyo orada...
  • beyler ben bu mu yu cok begendim

ama nasil masaüstü acıyonuz adam oynarken

sanirim yapilmiyo

oyun kapaniyo masa üstü gelince bi kısa yolu bilen warsa cevap please
  • benimde 6 res var isim level21 3 gündür takılıyom mg war saolsun bi plondlı bk ful ex set ve staff verdi kasıyoz şimdi
  • beyler res atamiyorum anlayamadim sorun nerede

benim bildigim res max lvl e gelince oyundan cıkıp 5 dakak beklersin ve res atılır

ama bu oyunda 18 saat oldu ve hala res atamadım lvl 400

acaba neden boyle oluyoı

oyundan cıkmadan bisi mi yapmam lasim anlamadım bi turlu

bunu bana bi acıklarsanız sevinirim
  • reseti siteden atman lazım arkadaşım ilk resetinse 5m 2.resetinse 10m 3. resetinse 15m ... diye gider siteden login olup character kısmına gelip reset atacaksın
  • knightı bıraktım mu ya başladım :D
    dark knight olarak char açtım ama nasıl blade kngiht olacağım bilmiyorum lvl 287 yim yardımcı olun lütfen
  • manyax26 kardeş forumu araştır bulursun ama ben yinede sana yardımcı olabilirim scroll of emperor ve broken sword buluyorsun(önce priestten görevi almayı unutma)sonra ona itemleri bulup götürüyorsun seni blade knight yapıyor(ama 1kk para lazım)
  • selam arkdaşlar ban yediğim için yazamadım nasılsınız kaç res oldunuz?
  • slm arkdaslar ya dowloand linkinini yasarmınıs bnde baslıycam ama indremedim!!
  • Ya beyler ben bişi soracam

ya bu hediyleer bu serverdada weriliyomus

ama hangi res te weriliyo anlayamadım bi

eger bilen warsa yardımcı olursa sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.