Şimdi Ara

html 5 destekli online film ve dizi siteleri..=)))) (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
1.016
Cevap
94
Favori
180.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biri film sitesimi dedi bomba http://www.full-hd-film-izle.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escapetolife

Apple saolsun destek vermeyince iğrenç flaş sitelerden kurtulmaya başladık :)

Hort olacak ama içimi dökmüşsün hocam...+∞
  • bunu da denermisiniz.www.kaliteliyabancifilm.com film izleme sitesi yabancı film izle
  • Türkçe aktif dizi sitesi yokmu ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • Türk dizileri için html 5 destekleyen site var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk dzilerini bilemem ama idizifilm varken başka hiçbir şeyle uğraşmanıza gerek yok, vaktinize yazık 3,59 mu ne zaten :) Takas etmek şartıyla benden indirmesine izin verebilirim 2 kişinin
  • bicaps.
    fullfilmizle
    filmifullizle
    hdfilmizle

sakın webteizle ye girmeyin reklam var her yerde adamı kanser ediyor
  • Hocam peki bu bahsettiğin 2 kişiye yükleme nasıl oluyor?

Bende alıcam şimdi bu uygulamayı kardeşimin tabletinede benim hesabımdan yükleyip çıkış yaptığımda oda kullanabilecek mi? Bunun sınırı vs var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zgronrn

Hocam peki bu bahsettiğin 2 kişiye yükleme nasıl oluyor?

Bende alıcam şimdi bu uygulamayı kardeşimin tabletinede benim hesabımdan yükleyip çıkış yaptığımda oda kullanabilecek mi? Bunun sınırı vs var mı?

Kardeşim merhaba,

Öncelikle senin satın aldığın hesabın kardeşinin de de kayıtlı olması gerek,yani sende hangi hesap açıksa(uygulamayı satın aldığın) kardeşinde de o hesapla giriş yapılmış olması lazım, sen satın aldıktan sonra o app store'dan uygulamayı aratıp ücretsiz indirebilir :) umarım yardımcı olabilmişimdir
  • Merhaba,

Şimdi hocam kardeşim şehir dışında ben ona apple bilgilerimi yollayıp kendi tabletine yükleyecek sonra kendi apple bilgilerini girdikten sonra idizifilmi kullanabilecek mi?

Bu arada arkadaşlar ipadten dizi siteleri araştırırken hep karşıma çıkan bir uygulamaydı kısmet bugüneymiş aldım inanın kuruşu kuruşuna hakeden bir uygulama.
  • quote:

Merhaba,

Şimdi hocam kardeşim şehir dışında ben ona apple bilgilerimi yollayıp kendi tabletine yükleyecek sonra kendi apple bilgilerini girdikten sonra idizifilmi kullanabilecek mi?

Bu arada arkadaşlar ipadten dizi siteleri araştırırken hep karşıma çıkan bir uygulamaydı kısmet bugüneymiş aldım inanın kuruşu kuruşuna hakeden bir uygulama.

Aynen oyle dogru anlamissin kardesim, senden indirdikten sonra kendi hesabinda kullanabilir sikinti olmaz ancak bilgisayar eszamanlama yaparken ve guncellemesi geldiginde uygulamanin guncellemesi yapmaz sizin bilgilerinizi ister , bilgilerinizi girer guncellemeyi gerceklestirir, kesinlikle parasini hakkeden bir uygulama bence de suan zaten game of thrones'u izliyorum o uygulamayla

• Tamamdır hocam çok sağol.

Bende inan oturdum hangi diziye başlasam diye düşünüyorum Game of thrones'uda 1080 indirmiştim şimdi kıyamıyorum onu pcde başlıcam.
  • quote:

Tamamdır hocam çok sağol.

Bende inan oturdum hangi diziye başlasam diye düşünüyorum Game of thrones'uda 1080 indirmiştim şimdi kıyamıyorum onu pcde başlıcam.

Sen sağol kardeşim :)
  • İphone5 ios6.1.4 te dizimagte 3g ile dizi izlerken sikinti olmuyor ama wifi ile acinca surekli donuyor. Neden kaynaklaniyor olabilir, nasil cozulebilir sorun?

• Aynı sorun bendede war 3g de sorun yok ama wifi de dizimagde sorun war yabancıdiziizlede sorun war neden boyle

• quote:

Orijinalden alıntı: tetikci312

Aynı sorun bendede war 3g de sorun yok ama wifi de dizimagde sorun war yabancıdiziizlede sorun war neden boyle

Orayi da denedim bendede acilmiyor anlam veremedim. Bizden baska sorun yasayan yok sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ensss34

quote:

Orijinalden alıntı: tetikci312

Aynı sorun bendede war 3g de sorun yok ama wifi de dizimagde sorun war yabancıdiziizlede sorun war neden boyle

Orayi da denedim bendede acilmiyor anlam veremedim. Bizden baska sorun yasayan yok sanirim

Evt anlamadım sadece bizdemi sorun yardım edebilecek yokmu

• arkadaşlar bende nokia lumia 920 var bunda canlı tv izleme sitesi varmı acaba htlm 5 destekliyor bu arada
  • Bir Html5 sitesi daha girmiş devreye:
    Forumdaki konusu:http://forum.donanimhaber.com/m_80995313/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.