Şimdi Ara

html 5 destekli online film ve dizi siteleri..=)))) (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.016
Cevap
94
Favori
180.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AKI

quote:

Orijinalden alıntı: rlxhkn

if((navigator.userAgent).search("iPhone")>0||(navigator.userAgent).search("N9")>0||(navigator.userAgent).search("iPad")>0)

bence bu satırı arttırmalısınız. örneğin nokiaların yeni modellerinde opera mobile 12 html 5 destekli. useragent stringinde de "Opera" geçiyordur tabi mutlaka ama yanında ne eklemeniz lazım bilmiyorum. malum operanın pc versiyonu da var. yine de opera mobile sizin cihazınızda varsa direkt adres olarak

javascript:alert(navigator.userAgent);

girip ekranda çıkan penceredeki string içinde pc sürümüne benzemeyen bir kelime alarak js ye ekleyebilirsiniz

Opera 12 html 5 destekliyor demek. :) bu daha da güzel bir şey. Gün için de buna da bakayım, Hakan.

Alıntıları Göster
    Diziler (HD Kalite, Sansürsüz) ve Yarışma Programları En Hızlı Şekildehttp://www.Gelsene.Biz Adresinde Yayınlanmaktadır. Gelsene.Biz Web Sitesi Youtube, Vk.Com, Now video Gibi Sitelerin Alt Yapısını Kullanarak Hizmet Vermektedir. 5-6 Aydır İzleyicilerimize Hizmet Veriyoruz. Televizyonda Kaçırıdığınız Dizileri veya Programları En Geç Tv ‘de Yayınlandığı Akşamın Sabahında İzleyebilirsiniz.

Yayınladığımız Diziler ve Programlar:

-İşler Güçler (Sansürsüz versiyonlarını da yayınlıyoruz)
    -Behzat Ç. (Sansürsüz versiyonlarını da yayınlıyoruz)
    -Kurtlar Vadisi Pusu
    -Kuzey Güney
    -Karadayı
    -Yetenek Sizsiniz Türkiye
    -O Ses Türkiye
    -Beyaz Show
    -Leyla ile Mecnun
    -Muhteşem Yüzyıl
    -İntikam
    -1 Erkek 1 kadın
    -Avrupa Avrupa
    -Ali Ayşeyi Seviyor
    -Farklı Desenler
    -Tozlu Yollar
    -Bizim Okul
    -Lale Devri
    -Sefkat Tepe
    -Huzur sokağı
    -Arka Sokaklar
    -Böyle Bitmesin
    -Şubat
    -Emret Komutanım Yeniden
    -İki Dünya Arasında
    -Zengin Kız Fakir Oğlan
    -Pis Yedili
    -Sakarya Fırat
    -Güldür Güldür
    -20 Dakika
    -6 Mantı
    -Agır Roman Yeni Dünya
    -Alemin Kıralı
    -Alev Alev
    -Galip Derviş
    -Ben Bilmem Eşim Bilir
    -Bir Zamanlar Osmanlı
    -Dila Hanım
    -Fırıldak Ailesi
    -Harem
    -Hayat Devam Ediyor
    -Nizama Adanmış Ruhlar
    -Öyle Bir Geçer Zamanki
    -Suskunlar
    -Ustura Kemal
    -Yer Gök Aşk
    -Yol Ayrımı
    -Umutsuz Ev Kadınları
    .
    .
    .

Bir çok yerli dizi ve programıhttp://www.gelsene.biz adresinden en hızlı şekilde donmadan izleyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: neox92

Diziler (HD Kalite, Sansürsüz) ve Yarışma Programları En Hızlı Şekildehttp://www.Gelsene.Biz Adresinde Yayınlanmaktadır. Gelsene.Biz Web Sitesi Youtube, Vk.Com, Now video Gibi Sitelerin Alt Yapısını Kullanarak Hizmet Vermektedir. 5-6 Aydır İzleyicilerimize Hizmet Veriyoruz. Televizyonda Kaçırıdığınız Dizileri veya Programları En Geç Tv ‘de Yayınlandığı Akşamın Sabahında İzleyebilirsiniz.

Yayınladığımız Diziler ve Programlar:

-İşler Güçler (Sansürsüz versiyonlarını da yayınlıyoruz)
    -Behzat Ç. (Sansürsüz versiyonlarını da yayınlıyoruz)
    -Kurtlar Vadisi Pusu
    -Kuzey Güney
    -Karadayı
    -Yetenek Sizsiniz Türkiye
    -O Ses Türkiye
    -Beyaz Show
    -Leyla ile Mecnun
    -Muhteşem Yüzyıl
    -İntikam
    -1 Erkek 1 kadın
    -Avrupa Avrupa
    -Ali Ayşeyi Seviyor
    -Farklı Desenler
    -Tozlu Yollar
    -Bizim Okul
    -Lale Devri
    -Sefkat Tepe
    -Huzur sokağı
    -Arka Sokaklar
    -Böyle Bitmesin
    -Şubat
    -Emret Komutanım Yeniden
    -İki Dünya Arasında
    -Zengin Kız Fakir Oğlan
    -Pis Yedili
    -Sakarya Fırat
    -Güldür Güldür
    -20 Dakika
    -6 Mantı
    -Agır Roman Yeni Dünya
    -Alemin Kıralı
    -Alev Alev
    -Galip Derviş
    -Ben Bilmem Eşim Bilir
    -Bir Zamanlar Osmanlı
    -Dila Hanım
    -Fırıldak Ailesi
    -Harem
    -Hayat Devam Ediyor
    -Nizama Adanmış Ruhlar
    -Öyle Bir Geçer Zamanki
    -Suskunlar
    -Ustura Kemal
    -Yer Gök Aşk
    -Yol Ayrımı
    -Umutsuz Ev Kadınları
    .
    .
    .

Bir çok yerli dizi ve programıhttp://www.gelsene.biz adresinden en hızlı şekilde donmadan izleyebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    valla yabancıdiziizle sorunsuz....yıllardır çalışıyor.....tebrikler

• quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

Orijinalden alıntı: gekren

http://dizi-izle.biz.tr bu sitede dizi yayındayken anında upload ediyorlar. Bugün kurtlar vadisinde lazım oldu. Tavsiye ederim.

Tesekkurler."

Alıntıları Göster
    türk filmlerinin oldugu bir site varmı? html5

• quote:

Orijinalden alıntı: Registered

türk filmlerinin oldugu bir site varmı? html5

Alıntıları Göster
    http://dizihdtv.com vehttp://diziizliyor.us benim denediğim en iyi 2 site. Bunlardan ilk yazdığım sitenin daha güncel tutulduğunu fark ettim. Yeni diziler çok kısa bir sürede altyazısı ile birlikte yerini alıyor. Arayüzü de gayet güzel, aradığınızı rahat buluyorsunuz. Gerçek 720p kalitesinde izliyorsunuz, ayrıca ses de aynı şekilde çok kaliteli, tabi akıcı bir şekilde izleyebilmek için hızlı bir internet bağlantısı şart.
    Bu arada "Vikings" isimli dizi yeni başladı, sanırım dün 3. bölümü yayınlandı. Ben ilk 2 bölümünü izledim. Tavsiye ederim güzel başladı, güzel devam ediyor. Spartacus, game of thrones türünü seviyorsanız bunu da beğenebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

http://dizihdtv.com vehttp://diziizliyor.us benim denediğim en iyi 2 site. Bunlardan ilk yazdığım sitenin daha güncel tutulduğunu fark ettim. Yeni diziler çok kısa bir sürede altyazısı ile birlikte yerini alıyor. Arayüzü de gayet güzel, aradığınızı rahat buluyorsunuz. Gerçek 720p kalitesinde izliyorsunuz, ayrıca ses de aynı şekilde çok kaliteli, tabi akıcı bir şekilde izleyebilmek için hızlı bir internet bağlantısı şart.
    Bu arada "Vikings" isimli dizi yeni başladı, sanırım dün 3. bölümü yayınlandı. Ben ilk 2 bölümünü izledim. Tavsiye ederim güzel başladı, güzel devam ediyor. Spartacus, game of thrones türünü seviyorsanız bunu da beğenebilirsiniz

Alıntıları Göster
    Beyler bu siteye hiç baktınız mı ???http://www.720phdfilmler.com ipadden denicem birazdan vk olduğu için hepsini açar diye tahmin ediyorum görüntüler iyi. bu arada rlxhkn buralarda mı ? Vk için çift tıkladığımız kod zamanında yapmıştım hala geçerli mi o webteizle için? Çünkü eskiden görüntüyü güzel filtreliyor du. Şimdi ise webteizlede kod kullanınca kullanmadanki görüntüyle aynı sanki. Eskiden bariz kalite farkı oluyodu şimdi olmuyo gibi geldi. http://www.720phdfilmler.com bu siteyi araştırıyorum şimdi. İpad den açıyosa bi sitemiz daha oldu demektir.Ya da verdiyseniz önce bilmiyorum

• kimse konuya bakmıyor artık galiba.yeni site keşfettiler kayboldular ortadan belki de ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Napolit@n -- 4 Nisan 2013; 23:50:10 >
  • arkadaslar, iphone 5 telefonumla online film izleyemiyorum. basladiktan sonra donuyor. islemcimi yeterli degil yoksa izlemek icin baska bir yolmu lazim. Bilenler yardim edebilirmi. internetim ttnet sinirsiz 8 mb hiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksea2601

arkadaslar, iphone 5 telefonumla online film izleyemiyorum. basladiktan sonra donuyor. islemcimi yeterli degil yoksa izlemek icin baska bir yolmu lazim. Bilenler yardim edebilirmi. internetim ttnet sinirsiz 8 mb hiz.

hangi siteden izliyosunuz? yok öyle bir şey .işlemci yetersizliğiyle alakalı bişey değil.imternetinizde kopma olabilir.wifi ile giriyosanız net sinyali tam gelmiyo olabilir.belli biyere gelip donuyorsa upload edilen filmle de ilgili olabilir

webteizle.com a girip bi filmi izlemeyi deneyin.yoksa siz flash destekli bi siteden mş film izlemeye çalışıyosunuz tam anlamadım
    webteizle şu an demirbaş site.oradan izleyebilirsiniz biz oradan izliyoruz .umarım sorunsuz izlersiniz başka bir problem yoksa eğer.izlenmesi gerekiyo bu siteden. bi bakın isterseniz tekrar.internet bende de yavaş 2 gündür yarıda takılıyo bazen net yavaşlayınca.sonra baştan başlatmak zorunda kalıyorum.kaldığı yerden devam edemiyorum.bilmiyorum netle mi ios6 ile mi ilgili.bende de ara sıra sorun oluyor ama genel itibariyle bu siteden sorunsuz izliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Napolit@n -- 1 Nisan 2013; 21:49:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Napolit@n

quote:

arkadaslar, iphone 5 telefonumla online film izleyemiyorum. basladiktan sonra donuyor. islemcimi yeterli degil yoksa izlemek icin baska bir yolmu lazim. Bilenler yardim edebilirmi. internetim ttnet sinirsiz 8 mb hiz.

hangi siteden izliyosunuz? yok öyle bir şey .işlemci yetersizliğiyle alakalı bişey değil.imternetinizde kopma olabilir.wifi ile giriyosanız net sinyali tam gelmiyo olabilir.belli biyere gelip donuyorsa upload edilen filmle de ilgili olabilir

webteizle.com a girip bi filmi izlemeyi deneyin.yoksa siz flash destekli bi siteden mş film izlemeye çalışıyosunuz tam anlamadım
    webteizle şu an demirbaş site.oradan izleyebilirsiniz biz oradan izliyoruz .umarım sorunsuz izlersiniz başka bir problem yoksa eğer.izlenmesi gerekiyo bu siteden. bi bakın isterseniz tekrar.internet bende de yavaş 2 gündür yarıda takılıyo bazen net yavaşlayınca.sonra baştan başlatmak zorunda kalıyorum.kaldığı yerden devam edemiyorum.bilmiyorum netle mi ios6 ile mi ilgili.bende de ara sıra sorun oluyor ama genel itibariyle bu siteden sorunsuz izliyorum

Ben webteizle.com dan izlemeye çalışıyorum fakat flash player eklentisi istiyor?

• Arkadaslar suan ıcın tavsıye edebilecegınız siteler varmı ? İpadım var dizi izleyebılıyorum fakat film seyredemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem62

quote:

quote:

Ben webteizle.com dan izlemeye çalışıyorum fakat flash player eklentisi istiyor?

Puffin uygulamasıyla izleyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cabriolet1981

quote:

Orijinalden alıntı: cem62

quote:

quote:

Puffin uygulamasıyla izleyebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    herkes dizi dizi diye yazmış durmus online film sitesi yokmu !

• quote:

quote:

riven pm e cevap yazdım buraya da yazıyım. ipadçiler için dizimag masaüstü sitede sorun var mı yok mu bilmiyorum varsa aşağıdaki kodu kullanabilirler. kullanmayı bilmeyenler için kısa açıklama

herhangi bir siteyi yer imlerine ekleyin.
    aşağıdaki kodu kopyalayın
    eklediğiniz yer imi adresini bunla değiştirin. yer imi adı olarak da dizimag yazın

dizimagten dizinizi seçip koda tıklayın

javascript:desen=/mevcutkalite="yuksek"\;var\s(.*?)=/g;body=document.body.innerHTML;degis=(desen.exec(body))[1];xxx=eval(degis);linkler="";for(x=0;x<xxx.length;x++){link=xxx[x].file;linkler+="<a%20href='"+link+"'>Part%20"+(x+1)+"</a></br>";}document.write(linkler);save();

eyvallah hakan..sorun yaşayanlar kullanabilir..bilmiyorum düzeldimi masaüstü....hayrettir yabancıdiziizle..yıllardır sorunsuz gidiyor

Alıntıları Göster
    up.

• Yabancidiziizle acilmiyor..format desteklenmiyor yada network failed diyor ne alaka?? Dizimag aciliyor ama buradada streaming baya yavas neden acaba? iphone 5 kullanicisiyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wilshire

Yabancidiziizle acilmiyor..format desteklenmiyor yada network failed diyor ne alaka?? Dizimag aciliyor ama buradada streaming baya yavas neden acaba? iphone 5 kullanicisiyim..
    m.fdfinder.com film izlemek için öneririm
  • quote:

quote:

riven pm e cevap yazdım buraya da yazıyım. ipadçiler için dizimag masaüstü sitede sorun var mı yok mu bilmiyorum varsa aşağıdaki kodu kullanabilirler. kullanmayı bilmeyenler için kısa açıklama

herhangi bir siteyi yer imlerine ekleyin.
    aşağıdaki kodu kopyalayın
    eklediğiniz yer imi adresini bunla değiştirin. yer imi adı olarak da dizimag yazın

dizimagten dizinizi seçip koda tıklayın

javascript:desen=/mevcutkalite="yuksek"\;var\s(.*?)=/g;body=document.body.innerHTML;degis=(desen.exec(body))[1];xxx=eval(degis);linkler="";for(x=0;x<xxx.length;x++){link=xxx[x].file;linkler+="<a%20href='"+link+"'>Part%20"+(x+1)+"</a></br>";}document.write(linkler);save();

eyvallah hakan..sorun yaşayanlar kullanabilir..bilmiyorum düzeldimi masaüstü....hayrettir yabancıdiziizle..yıllardır sorunsuz gidiyor

Alıntıları Göster
    ben pc de indirip atmak için site arıyorum anime için türkanime dizi için dizimag film için unutulmazfilmler.com kullanıyorum var mı iyisi

• quote:

Orijinalden alıntı: Weightless

ben pc de indirip atmak için site arıyorum anime için türkanime dizi için dizimag film için unutulmazfilmler.com kullanıyorum var mı iyisi

Alıntıları Göster
    www.tele-vizyon.com siteside html5 destekliyor . İphone ve ipadlerden izleyebilirsiniz.
  • Unutulmazfilmler.com iphone da çalışmıyor.Hangi tarayıcıdan açarsam açayım app store a yönlendiriyor.Puffin de de çalışmıyor.Çözümü bilen var mı?
  • http://dizipedi.com/ bu ara çok reklamı dönüyor ne kadar iddialilar açıldığında göreceğiz.
  • quote:

bu arada turuncumm haftalar önce yazmıştı ama deniyememiştim.
    dizimag deki bug düzelmiş.yani artık önce 2.parta sonra 1.parta bas olayı yok..direct 1.parta basınca video açılıyor...
    androidci arkadaşlar girerse başlığa.......yukarıdaki konuda bilgi bekliyoruz...belki bir asus tablet alınacakta...

Alıntıları Göster
    http://www.etvizle.gen.tr/ al kardeşim zaten tüm kanallar var ne istiyon daha :)

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.