Şimdi Ara

# HTC WİNDOWS PHONE 8X ANA KONU # ORJİNAL WP 8.1 GÜNCELLEMESİ GELDİ # (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.578
Cevap
24
Favori
191.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hasfer

quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

nokia here drive+ çok iyiymiş yaw tavsiye ederim htc 8x e ücretsiz kurulabiliyor

Uğur hocam,verdiğiniz linke girdim.Ama here drive+ 'yı yükleyebilmek için PC'ye kurulması gereken program yüklenemiyor.Acaba link mi ölü.Başka bir yolu var mı acaba?Ayrıca beni de kullanıcılarınız listesine eklerseniz çok sevinirim.

hayır hocam link ölü değil daha dün yeniden indirdim ve kurdum... tamam ekliyorum hocam....unumadan oradaki adınları takip ederken dikkat edin programı bilgisayardan açacaksınız ani program açık olacak bilgisayarda sonraki işlemleri telefondan yapıyorsunuz....

• Hocam benim pc WN8 acaba uyumlu mu değil.veya progrm mı eksik.ERROR hatası veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasfer

Hocam benim pc WN8 acaba uyumlu mu değil.veya progrm mı eksik.ERROR hatası veriyor.

benim win7 ulimate sorunsuzca indirip kurdum 5 dak. da yükledim here drive+ yı sadece onuda değil nokia cinamagraph uygulamasınıda indirdim sorunsuzca....tekrardan dene istersen....
  • Tamam hocam başka bir PC'den deneyeceğim.Çünki yine aynı hatayı veriyor.
  • Hocam 8s konusunda vardı vodafone 64 kb kartlarda sürekli reset atıyordu benimkide vodafone eski kartlardan o yüzden olabilir. Zaten bir ara turkcell e geçicem bakalım o zamanda olucakmı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halfmoon37

Hocam 8s konusunda vardı vodafone 64 kb kartlarda sürekli reset atıyordu benimkide vodafone eski kartlardan o yüzden olabilir. Zaten bir ara turkcell e geçicem bakalım o zamanda olucakmı.

benimki eski telsim kartı daha hiç değiştirmedim ama reset falan atma hiç olmadı....
  • Alaj allah bende neden sürekli sorun çıkartıyor bu telefon yahu.

• quote:

quote:

Anladım teşekkür ederim bekleyelim bakalım. Bu arada telefonu ne zaman 2G ye alsam belirli bir süre sonra reset atıyor. Boşu boşunada 3G de tutmak istemiyorum baytaryayı sömürür diye ne yapsam bilemedim.

benim telde 2g de sürekli 3g yi kullanmıyorum nete sürekli wifi ile bağlanıyorum...ama hiç reset v.s. attığını görmedim.gerçekten şuana kadar kullandığım tek sorunsuz telefon 8x....reset atma olayına anlam veremedim olmaması gerek...

Hocam madem sadece wifi kullanıyorsunuz ayarlardan şebekeye girip '' Veri Bağlantısını '' direkt kapatın 2g miş 3gmiş uğraşmayın hiç, internete gireceğiniz zaman wifiyi açıp girersiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: Swezentje

quote:

quote:

Anladım teşekkür ederim bekleyelim bakalım. Bu arada telefonu ne zaman 2G ye alsam belirli bir süre sonra reset atıyor. Boşu boşunada 3G de tutmak istemiyorum baytaryayı sömürür diye ne yapsam bilemedim.

benim telde 2g de sürekli 3g yi kullanmıyorum nete sürekli wifi ile bağlanıyorum...ama hiç reset v.s. attığını görmedim.gerçekten şuana kadar kullandığım tek sorunsuz telefon 8x....reset atma olayına anlam veremedim olmaması gerek...

Hocam madem sadece wifi kullanıyorsunuz ayarlardan şebekeye girip '' Veri Bağlantısını '' direkt kapatın 2g miş 3gmiş uğraşmayın hiç, internete gireceğiniz zaman wifiyi açıp girersiniz..

zaten onlar kapalı hocam hiç oynamadım o ayarlarla wifi ile giriyorum sadece nete zaten...

• quote:

Alaj allah bende neden sürekli sorun çıkartıyor bu telefon yahu.

senin hattından kaynaklı olabilir başka bir hat ile dene bakalım yine reset atacak mı?
  • Arkadaşlar demin fotoğraf çekerken ekranda sol köşe de kırmızı bir flaş işareti belirdi.Üstü çizili şekilde.O şarjın %20'nin altında olmasından dolayı mı çıkıyor? Telefon izin vermiyor ? Yoksa kamera da mı sıkıntı var ? Uğur Bey'in de yaptığı gibi artık telefonu %10'lara kadar düşene kadar kullanıyorum,sonrasında şarj ediyorum.Belki batarya performansı artar diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bose&hifi

Arkadaşlar demin fotoğraf çekerken ekranda sol köşe de kırmızı bir flaş işareti belirdi.Üstü çizili şekilde.O şarjın %20'nin altında olmasından dolayı mı çıkıyor? Telefon izin vermiyor ? Yoksa kamera da mı sıkıntı var ? Uğur Bey'in de yaptığı gibi artık telefonu %10'lara kadar düşene kadar kullanıyorum,sonrasında şarj ediyorum.Belki batarya performansı artar diye.

Dostum batarya azaldigi icin flasa izin vermiyor hepimizin telefonunda bu sekilde icin rahat olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar demin fotoğraf çekerken ekranda sol köşe de kırmızı bir flaş işareti belirdi.Üstü çizili şekilde.O şarjın %20'nin altında olmasından dolayı mı çıkıyor? Telefon izin vermiyor ? Yoksa kamera da mı sıkıntı var ? Uğur Bey'in de yaptığı gibi artık telefonu %10'lara kadar düşene kadar kullanıyorum,sonrasında şarj ediyorum.Belki batarya performansı artar diye.

hocam belli bir şarjın altında kamera flaşı devreden çıkıyor bu sorun değil telefonu%10 da şarja takıyorum ayda bir kez de sıfırlayıp şarja takıyorum....batarya performansı çok çok iyi olmasada beni dışarıda yarı yolda bırakmadı hiç...ama tutupta %40-50 de şarja takmak zamanla bataryayı öldürür en iyisi %10 un altına düşünce şarja takmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. chemist -- 24 Ocak 2014; 15:42:14 >

• Cevaplar için teşekkür ederim. Şuan da %13 mesela.Dışarı çıkıcam birazdan.1-2 saatliğine dışarıda olucam.Eğer kullanmazsam kapanır mı ? Güzel bir örnek oldu bu.
  • quote:

Cevaplar için teşekkür ederim. Şuan da %13 mesela.Dışarı çıkıcam birazdan.1-2 saatliğine dışarıda olucam.Eğer kullanmazsam kapanır mı ? Güzel bir örnek oldu bu.

%20 ile koca bir günü geçirdiğimi biliyorum bekleme modunda şarjı bitmez ama aktif kullanırsan biter
  • Tamam o zaman.Bir test edelim bakalım. Pil tasarruf modunu da açtım şimdi.
  • Benim son servislik gibi. 2G modunda arka arkaya 2 kere reset attı biraz önce durup dururken.

• quote:

Benim son servislik gibi. 2G modunda arka arkaya 2 kere reset attı biraz önce durup dururken.

Dostum başka sim kartla dene olmadı yeniden formatla düzelmesi gerekli....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. chemist -- 24 Ocak 2014; 18:07:23 >
  • Hocam benim sim kartı keserken biraz uçları havaya kalkar gibi oldu acaba diyorum arada bir temassızlık mı oluyor da yeniden başlıyor.
  • gorillla glass2 nin sağlamlığı ile ilgili bir video buldum camları test ediyorlar....gorilla glass 2 gerçekten çok sağlam....

http://www.youtube.com/watch?v=JQcfCLcdSjU

http://www.youtube.com/watch?v=wT8xI4PEU8c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. chemist -- 24 Ocak 2014; 18:13:20 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.