Şimdi Ara

# HTC WİNDOWS PHONE 8X ANA KONU # ORJİNAL WP 8.1 GÜNCELLEMESİ GELDİ # (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.579
Cevap
24
Favori
191.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Halfmoon37

Hocam hard reset atmaya çalıştım ama değişik birşeyler oldu şu an bir yıldırım işareti gibi bir simge ve yanında bir çark var bayadır duruyor kaldı öyle. Bozdum galiba telefonu.

yok hocam tuşlara bas telefon açılır yeniden dene bende ilk sferde değilde 4-5 kere de ancak atabiliyorum korkma bozulmaz telefon
  • Hocam telefon açılmıyor basıyorum her tuşa.
  • Şöyle kaldı.

# HTC WİNDOWS PHONE 8X ANA KONU # ORJİNAL WP 8.1 GÜNCELLEMESİ GELDİ #

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam telefon açılmıyor basıyorum her tuşa.

açma kapama tuşuna uzun süre bas hocam korkma bozulmaz öyle kolay.....
  • Hocam o şebekeden veya internetten yemiyor mu ? Yoksa ayarlar kısmından ayarlanıyor mu ?
  • Tamam hocam basılı tutunca açıldı ama pilim %8 kaldı o yüzden format atmadı batarya düşük demek istiyor galiba telefon. Şarja taktım dolsun öyle yapayım.
  • Bu linkteki de oluyor mu ? Aynısı mı ? Çünkü Here Drive+'ta yükle kısmı gözükmüyor.

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/here-maps/6c28635b-11ae-409a-8503-b02ac71f8362
  • quote:

Orijinalden alıntı: bose&hifi

Hocam o şebekeden veya internetten yemiyor mu ? Yoksa ayarlar kısmından ayarlanıyor mu ?

internet yemiyor sadece konumu açıyorsun harika bir nagivasyon programı üstelik türkçe komut veriyor yolda giderken sağa dön sola dön diye kesinilkle netten yemiyor yalnız trafik bilgilerini ve haritayı güncellersen neti açman gerek ben wifi ile haritayı indirdim sesli komutu da indirdim....internetsiz test ettim çevrim dışı harika çalışıyor nete gerek yok adresi yaz tarifini telefona bırak

• quote:

Bu linkteki de oluyor mu ? Aynısı mı ? Çünkü Here Drive+'ta yükle kısmı gözükmüyor.

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/here-maps/6c28635b-11ae-409a-8503-b02ac71f8362

zaten kaçak yükledik hocam normalde markette var 85 tl nokia da ücretsiz ama htc ve samsungun wp8 telefonlarına 85 tl ye satıyorlar...fiddler2 isimli programla bedava indirdim

• Siz nereden indirdiniz hocam haritayı,sesli komutu ve uygulamayı ?
  • quote:

Siz nereden indirdiniz hocam haritayı,sesli komutu ve uygulamayı ?

http://www.windowsphoneturkiye.info/nasil-yapilir/nokia-uygulamalarini-htc-telefonlara-nasil-kurariz/
  • ekleyin hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeymarJR11

ekleyin hocam

ekledim hocam
  • Teşekkürler hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi high-fidelity -- 23 Ocak 2014; 19:39:42 >
  • Bu arada hocam ben facebook,twitter,vine,instagram gibi uygulamalara hesabımla giriş yapıyorum kapatıcağım zaman çıkış yapmıyorum direk home tuşu ile çıkıyorum arka plan çalışmalarından engelledim proğramları onlar çalışmaz dimi uygulamaya girmeden. Acaba dedim onlar mı şarjı yiyor.
  • quote:

Bu arada hocam ben facebook,twitter,vine,instagram gibi uygulamalara hesabımla giriş yapıyorum kapatıcağım zaman çıkış yapmıyorum direk home tuşu ile çıkıyorum arka plan çalışmalarından engelledim proğramları onlar çalışmaz dimi uygulamaya girmeden. Acaba dedim onlar mı şarjı yiyor.

yok hocam çalışmaz ancak uygulamayı açtığınız zaman çalışır...siz güncellemelerden sonra format atmadınız o yüzden şarjınız az gidiyor şu formatı bir yapsanız farkı göreceksiniz.....
  • Şarjın dolmasını bekliyorum hocam. Bakalım ne kadar etki edecek.
  • quote:

Teşekkürler hocam.

önemli değil hocam nokia cinemagraph ve here drive+ yı bu yöntemle yükledim hocam....lumiacılar sadece nokiaya ya özel dedikler bir çok uygulamalar yüklenebiliyor nokia camerayıda yükleyenler vardı ama ben onu denemedim...
  • Hocam beni de ekler misiniz bide imzamız olsa güzel olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirChaos

Hocam beni de ekler misiniz bide imzamız olsa güzel olurdu.

ekledim hocam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.