Şimdi Ara

# HTC WİNDOWS PHONE 8X ANA KONU # ORJİNAL WP 8.1 GÜNCELLEMESİ GELDİ # (479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.579
Cevap
24
Favori
191.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Windows Phone olarak 535 liraya lumia 640 tercih edilebilir. Fiyat/performans

http://www.hepsiburada.com/microsoft-lumia-640-ithalatci-garantili-p-HBV0000021VXO

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lordford50 kullanıcısına yanıt
    Guzel AMA yeni cikan tellerden aliyim diyom. Fiyat da cok farkli degil kiyaslamaya gore. Sail tavsiye icin.

• metallium M kullanıcısına yanıt
    Yeni çıkan telefonlardan 1000 liranın altında alınabilecek telefon bulmak zor.

1000-1500 liraya orta halli bişey alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

Şu haliyle Xiaomi telefonlar tam bir fayda fiyat performansı sunuyor, tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-rose

quote:

Şu haliyle Xiaomi telefonlar tam bir fayda fiyat performansı sunuyor, tavsiye ederim.

yeni nokia telefonlarda iş görür. Fiyatları iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

quote:

yeni nokia telefonlarda iş görür. Fiyatları iyi

Fiyatları iyi falan değil pahalı. sd430 lu telefona 1300 fiyat biçmişler, o fiyatlara c7,c5,Xiaomi,p9 lite vs, birçok seçenek var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihat_, -- 25 Haziran 2017; 13:28:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye fiyatlarını yeni gördüm:) satışcısı ile konuşmuştum çok efsane fiyatlarla gelicez diye:)

Bu arada xiaomi resmi dist. ile girecek yakında. Satış yöneticisi değerli bir abim. Biraz bekleyin xiaomi için resmi garanti daha fazla cihaz gelecektir.

Ayrıca sizi güldüreyim:) benim 8x in tüketici hakem heyeti kararı 1.5 yıldır sonuçlanmadı:) son imzası kalmış. Temmuzda 780 ₺ para iadesini alıcam:) 3,5 senedir kullanıyorum telefonu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 25 Haziran 2017; 13:32:21 >
  • Durduk yere bu konu aklıma geldi, aklıma gelmişken de yazmadan geçmedim.

• quote:

Durduk yere bu konu aklıma geldi, aklıma gelmişken de yazmadan geçmedim.

Evet ben de bir müddet kullandım. Selfie kamerası efsaneydi.

• quote:

Durduk yere bu konu aklıma geldi, aklıma gelmişken de yazmadan geçmedim.

sanırım bu telefonu en son bırakan ben oldum 4 yıl kullandım ve 4 ay önce mi6 ya geçtim, şuan 8x i müzik dinlemek için kullanıyorum halen çalışıyor.
  • Ben iki yıl kullandım ve iki yıl önce satmıştım. Senin gibi xiaomi ye geçtim memnunum. Ama 8x in yeri hep gönlümde başkadır. Alarm kapalıyken çalışmadığı için Aylarca kapatmadığım olurdu, ne takılma ne donma olurdu. Android'i iki gün kapatıp açma saçmalamaya başlıyor.

• quote:

Ben iki yıl kullandım ve iki yıl önce satmıştım. Senin gibi xiaomi ye geçtim memnunum. Ama 8x in yeri hep gönlümde başkadır. Alarm kapalıyken çalışmadığı için Aylarca kapatmadığım olurdu, ne takılma ne donma olurdu. Android'i iki gün kapatıp açma saçmalamaya başlıyor.

Hocam ben günlerce kapatmadığım oluyor hiç saçmalamadı telefonum sıkıntı yok 8x de ölmüşüm resmen, müzik harici android çok daha önde.

• Beyler konuyu bulamamıştım :) Geçen ay 2 yıl süren hakem heyeti serüveni bitti :) 792 ₺ iade aldım :) Destek olsa efsane telefondu. Hafıza kartı olsa efsaneye devam ederdim :)
  • Merhaba arkadaşlar telefonu yedek telefon yapmak istiyorum tekrar fakat windows hesabıyla oturum açamıyorum var mı bilgisi olan?
  • tavernac1 kullanıcısına yanıt
    HTC 8X ve 8S bu saatten sonra bir işe yaramaz maalesef hocam MP3 Kamera ve İnternet tarayıcısı sadece :(

Windows 10 Mobile cihazlarında sadece Mağaza ve Microsoft hesabı (Onedrive Outlook Office) kullanılır

• Teşekkür ederim cevap için. Eskiden de bir işe yaramıyordu zaten marketi zaten çöptü artık demek ki bunu bile çok görmüş Microsoft. Bir iki uygulama yükleyip yedek telefon yapacaktım navigasyon cihazı olarak işe yarardı belki demek ki çöp olmuş telefon. Geçen sim kart taktım telefon interneti aktif edemedi 2g 3g ne kadar seçsem dahi işe yaramadı.

• tavernac1 kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz da HTC yüzünden HTC sağolsun güncelleme belleğini düşük tutmuş HTC 8S i anlarım 4gb zaten cihaz ama bari 8X 16gb cihazın güncelleme belleğini insan 750mb yapar mı g?

Eski Turkcell bayi deposunda sıfır HTC 8X buldum hemde mor renk hemde 400₺ sırf bu yüzden vaz geçtim almaktan

Lumia 520/820 falan var bende navigasyon kamera yazılımı Allah'tan dolu geliyor eee bir de unlock yapma şansı var eski oyunlar (Angry Birds Asphalt Plants vs Zombies vs) uygulamalar (Spotify Deezer Opera VLC MSN Hava durumu ve Haberler vs vs) ne varsa şimdi atma imkanı var tabi uygulama ve oyunları derlemek mesele toplamak zor çoğu kapanmış serverler

HTC de Windows Haritalar vardı sanırsam onda offline şekilde harita indirebilirsiniz ama sesli çalışmıyor Here Drive+ indirmek şart onlara yüklü gelmiyor ama HTC sağolsun unlock da yapılmıyor ;( Unlock sadece x20 ve x25 serisi Nokia Lumia cihazlara yapılıyor

Lumia 520/521
    Lumia 620
    Lumia 625
    Lumia 720
    Lumia 820
    Lumia 920
    Lumia 1020
    Lumia 1320

Sadece ;(

Ama bu cihazlar ve geri kalan Nokia cihazları Windows 10 oluyor her türlü sıkıntı yok ;)

Ama ama Ama Microsoft kahpelik yaptı bari mağazayı kapatma var olan uygulama vs indirme imkanını niye elimizden alıyorsun Symbian bile Ovistore hala Operastore olarak duruyor SiS dosyaları var vs Microsoft Kahpelik yaptı ! güzelim cihazları bitirdi piyasa da şimdi böyle tasarımı içi dışı mükemmel cihazlar yok

• şu guzel nokta hatasiz cihazin bu sekilde kalmasi icimi burktu, kurtaramadim ne yaptıysam

• 
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.