Şimdi Ara

# HTC WİNDOWS PHONE 8X ANA KONU # ORJİNAL WP 8.1 GÜNCELLEMESİ GELDİ # (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.578
Cevap
24
Favori
191.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni konu hayırlı olsun, beni de ekleyiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halfmoon37

Hocam benim sim kartı keserken biraz uçları havaya kalkar gibi oldu acaba diyorum arada bir temassızlık mı oluyor da yeniden başlıyor.

sim kartını değiştirmeden birde format atıp bakmadan asla asla servise verme cihazını boşu boşuna servise gitmiş olur.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXSquaLLXx

Yeni konu hayırlı olsun, beni de ekleyiniz.

sağolasın tamam ekledim dostum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

Hocam benim sim kartı keserken biraz uçları havaya kalkar gibi oldu acaba diyorum arada bir temassızlık mı oluyor da yeniden başlıyor.

sim kartını değiştirmeden birde format atıp bakmadan asla asla servise verme cihazını boşu boşuna servise gitmiş olur.....

Anladım hocam birde kardeşimin simi deneyeyim tek micro sim ikimizin başka seçenek yok zaten.

• quote:

quote:

quote:

Anladım hocam birde kardeşimin simi deneyeyim tek micro sim ikimizin başka seçenek yok zaten.

sim kartı tak 2g ye al şebeke modunu biraz zorla telefonu bak bakalım reset atacak mı? olmadı formatı tekrarla bak bakalım sorun devam ediyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. chemist -- 24 Ocak 2014; 18:23:44 >

• konudaki mesajlar görünmüyor yada benim bilgisayarda mı görünmüyor
  • nette gezerken arkadaşın birisi bu telefon ile ilgili anısını yazmış bir nevi kullanıcı yorumu gibi hoşuma gittiği için buraya ekliyorum sizde okuyun istedim

hakkettiği ilgi ve değeri görmediğini düşündüğüm telefon. bir yıldan fazla suredir kullanıyorum. ilk aldığımda kendisiyle ilgili değil ama windows phone mağazasının yetersizliği sebebiyle bir an önce bozulsun diye çok hor kullandım. kılıf, jelatin filan kullanmadan ki zaten sevmem öyle şeyler; bozuk para ve anahtarla birlikte cebimde taşıdım ama inadıma bana mısın demedi. ekranında ufacık bir çizik bile oluşmadı. bir kere donmadı, bir kerecik bile ses veya herhangi başka bir teknik problem yaşatmadı. ayrıca piyasadaki en kaliteli modemden daha hızlı bir wireless modem özelliğine sahiptir. hala öyle midir bilmem ama iphone kullandığım zamanlarda (3gs) ancak kablo bağlantısı ile modem olarak kullanılabiliyordu. buysa kablo olmadan inanılmaz hızda internet paylaşımı yapıyor. hatta bir anımı anlatayım; bir cafede hollandalı bir turist laptopuyla internetten işlem yapmak için cafenin wifi şifresini istedi. eleman da hemen şifreyi söyledi ama turist amcamız internet hızından memnun kalmadı. benimkini paylaşıma açayım dedim. yaf, nasıl olur seni burda mı tutacaz filan dedi. bişey olmaz vaktim var dedim. hemen paylaşıma açtım interneti. çok memnun kaldı. sonra diyor işte senin hesabı filan ödeyeyim. estağfurullah amca, burası türkiye, misafirperver insanlarız, yemeyiz misafire yediririz dedim daha bir duygulandı. ben de telefonuma bu kadar haksızlık yaptığım için çok duygulandım hatta bu entryi göz yaşlarıyla yazıyorum. bu telefonum olduğu müddetçe başka bir telefon almama kararı almış bulunmaktayım. uç kere tahtaya vurayım da nazar değmesin. üstelik windows mağaza da bayağı gelişti. akbank direkt, digitürk dilediğin yerde filan bile geldi yani. son olarak bir arkadaşın tespitiyle bitireyim; iphone bu tasarımda bir cihaz üretseydi ki kimse kusura bakmasın iphonenun 5 serisi bile hala 3310 gibi, millet vaow, uyyvv bea olurdu ama işte dünya bu kadar adil. hala hakkında sadece 2 sayfa entry girilmiş kıymeti yeterince bilinmeyen telefon...

• quote:

quote:

Hayırlı olsun,beni de ekler misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

nette gezerken arkadaşın birisi bu telefon ile ilgili anısını yazmış bir nevi kullanıcı yorumu gibi hoşuma gittiği için buraya ekliyorum sizde okuyun istedim

hakkettiği ilgi ve değeri görmediğini düşündüğüm telefon. bir yıldan fazla suredir kullanıyorum. ilk aldığımda kendisiyle ilgili değil ama windows phone mağazasının yetersizliği sebebiyle bir an önce bozulsun diye çok hor kullandım. kılıf, jelatin filan kullanmadan ki zaten sevmem öyle şeyler; bozuk para ve anahtarla birlikte cebimde taşıdım ama inadıma bana mısın demedi. ekranında ufacık bir çizik bile oluşmadı. bir kere donmadı, bir kerecik bile ses veya herhangi başka bir teknik problem yaşatmadı. ayrıca piyasadaki en kaliteli modemden daha hızlı bir wireless modem özelliğine sahiptir. hala öyle midir bilmem ama iphone kullandığım zamanlarda (3gs) ancak kablo bağlantısı ile modem olarak kullanılabiliyordu. buysa kablo olmadan inanılmaz hızda internet paylaşımı yapıyor. hatta bir anımı anlatayım; bir cafede hollandalı bir turist laptopuyla internetten işlem yapmak için cafenin wifi şifresini istedi. eleman da hemen şifreyi söyledi ama turist amcamız internet hızından memnun kalmadı. benimkini paylaşıma açayım dedim. yaf, nasıl olur seni burda mı tutacaz filan dedi. bişey olmaz vaktim var dedim. hemen paylaşıma açtım interneti. çok memnun kaldı. sonra diyor işte senin hesabı filan ödeyeyim. estağfurullah amca, burası türkiye, misafirperver insanlarız, yemeyiz misafire yediririz dedim daha bir duygulandı. ben de telefonuma bu kadar haksızlık yaptığım için çok duygulandım hatta bu entryi göz yaşlarıyla yazıyorum. bu telefonum olduğu müddetçe başka bir telefon almama kararı almış bulunmaktayım. uç kere tahtaya vurayım da nazar değmesin. üstelik windows mağaza da bayağı gelişti. akbank direkt, digitürk dilediğin yerde filan bile geldi yani. son olarak bir arkadaşın tespitiyle bitireyim; iphone bu tasarımda bir cihaz üretseydi ki kimse kusura bakmasın iphonenun 5 serisi bile hala 3310 gibi, millet vaow, uyyvv bea olurdu ama işte dünya bu kadar adil. hala hakkında sadece 2 sayfa entry girilmiş kıymeti yeterince bilinmeyen telefon...

Dogru karar verdigimin kaniti hehe bir haftadir kndisi ile mutlu mesut bir iliskimiz var umarim yillarca devam eder

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mga93

quote:

quote:

Hayırlı olsun,beni de ekler misin

Eklemiştim seni zaten hocam

• Nette bakarken denk geldim hocam adam horda kullansa da telefonu bozamamış memnuniyetini belirtmiş demek ki sağlam bir telefonmuş 8x

• Arayan bulmuştur ama yine de bilgi vereyim,

Vatanda şu sıralar %30 indirimde; satış fiyatı 839 TL yanında Wowee One Speaker hediyeli...
  • hayırlı olsun yeni konu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

hayırlı olsun yeni konu.

sağol hocam senide ekleyim aileye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demonish

Arayan bulmuştur ama yine de bilgi vereyim,

Vatanda şu sıralar %30 indirimde; satış fiyatı 839 TL yanında Wowee One Speaker hediyeli...

sırf yanında verilen hoparlör 100-150 tl değerinde onu çıkarsak telefon 680-700 tl ye geliyor ki bu f/p ile tüm lumiları ve aynı segmentteki wp8 telefonları ezer geçer....hala aynı fiyata satılan lumia 720 yi millet neden alıyor anlamıyorum sonra da çıkıp neden nette sayfalar yeniden yükleniyor yok tample run 2 neden yok v.s. v.s soruyorlar.....512 mb ram li wp8 alınmaz destek giderek azalıyor çünkü......
  • vatanda stokta yok arkadaşlar
  • quote:

Nette bakarken denk geldim hocam adam horda kullansa da telefonu bozamamış memnuniyetini belirtmiş demek ki sağlam bir telefonmuş 8x

Bu telefon olmuş yaw...

• quote:

Orijinalden alıntı: mga93

quote:

Nette bakarken denk geldim hocam adam horda kullansa da telefonu bozamamış memnuniyetini belirtmiş demek ki sağlam bir telefonmuş 8x

Bu telefon olmuş yaw...

artık kıymetini bilene hocam ama bir gerçek var ki iyi ki lumia almamışım lumialardaki sorunları okudukça bizim telefonu daha çok seviyorum
  • bigbooss kullanıcısına yanıt
    Online alışverişte yok, ürün sayfasında htc 8x'in bulunabileceği mağazalar belirtilmiş. Yaşadığınız yere yakında gidip bakabilirsiniz. Geçen hafta online siparişe kapalıydı, pendik vatandan aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demonish

Online alışverişte yok, ürün sayfasında htc 8x'in bulunabileceği mağazalar belirtilmiş. Yaşadığınız yere yakında gidip bakabilirsiniz. Geçen hafta online siparişe kapalıydı, pendik vatandan aldım.

Hoparlörü denedin mi hocam en uygun sen almıştın bu telefonu memnun musun bir sorun yaşadın mı sorunsuzca kullanıyorsundur umarım....

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.