Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.101
Cevap
58
Favori
421.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bazen uygulamadan atıyor

bazende mobilde bağlantınızda sorun oluştu tekrar deneyin diyor

vodafone

var mı başka yaşayan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    Turkcell hattım. Hiçbir sorun yaşamadım...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oreo 8 e geçen arkadaşlar batarya sürelerinde extra bir iyileştirme oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Class teacher

Oreo 8 e geçen arkadaşlar batarya sürelerinde extra bir iyileştirme oldu mu?

Sen aldın mı u11
  • Josephanzel J kullanıcısına yanıt
    Uyguniletişimden aldığımı iade ettim. Para bir iki güne yatar. Para yatınca

Gezegenden almayı planlıyorum.

• Arkadaşlar ekranı tam kapatan bir kırılmaz cam önerisi alabilşrmiyim, zone mi ne aldım yan kenarlar açıkta kaldı
    Çok çirkin görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 20 Kasım 2017; 22:56:16 >
  • Selam arkadaşlar. Elimdeki iphone 6 sürünüyor ios 11’e geçtiğimden beri. Bir ara desire 816 almıştım turkcell internet sorunu yüzünden sattım. Sadece bende değil m8 turkcell kullanıcılarında da internet sıkıntısı varmış. U11’i çerçevesi yüzünden almayan tayfadan değilim çünkü iphone 6’dan daha iyi ekran kasa oranı :) U11 plus’ı görünce de “adamlar yapmış be” dedirtiyor ancak fiyat acayip çıkacak sanırım. Şu an 3300 bandına kadar düştü u11 tr garantisi. Paralellerde güncelleme sıkıntısı varmış, zaten iyi bakmıyordum tamamen kafadan attım paralel ithalatçı alışverişini. Turkcell kullanıcısı olup da htc u11’de internet sıkıntısı olan var mıdır acaba meraklandım.

• Hepsiburada 64 gb ithalat garantilisini satmaya başlamış 2399 a bilginiz olsun arkadaşlar, belki black friday da indirimde olur cihazda

• quote:

Orijinalden alıntı: tifobakteri

Selam arkadaşlar. Elimdeki iphone 6 sürünüyor ios 11’e geçtiğimden beri. Bir ara desire 816 almıştım turkcell internet sorunu yüzünden sattım. Sadece bende değil m8 turkcell kullanıcılarında da internet sıkıntısı varmış. U11’i çerçevesi yüzünden almayan tayfadan değilim çünkü iphone 6’dan daha iyi ekran kasa oranı :) U11 plus’ı görünce de “adamlar yapmış be” dedirtiyor ancak fiyat acayip çıkacak sanırım. Şu an 3300 bandına kadar düştü u11 tr garantisi. Paralellerde güncelleme sıkıntısı varmış, zaten iyi bakmıyordum tamamen kafadan attım paralel ithalatçı alışverişini. Turkcell kullanıcısı olup da htc u11’de internet sıkıntısı olan var mıdır acaba meraklandım.

Ben çift simli olanı Turkcell ve Vodafone hatlarla kullanıyorum, iki operatör de sorunsuz çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: haytekin03

Hepsiburada 64 gb ithalat garantilisini satmaya başlamış 2399 a bilginiz olsun arkadaşlar, belki black friday da indirimde olur cihazda

2399 yazmışsın hocam tersi olmasın
  • selamlar arkadaşlar,bende 128 gb alarak aranıza katıldım.mi6 ve oneplus derken kendimi yine htc de buldum.
    cihaz güzel zaten htc kullancıyım.tek sorun şu an s-off.cid-mid değişmi yapıp oreo yu yüklemek istedim ama s-off sorunu var,oreo da çalışmıyor ve geçiçi s-off oluyor.

bu arada cihazım hindistan bölgesi cihazı

root-rom işiyle uğraşan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

quote:

Hepsiburada 64 gb ithalat garantilisini satmaya başlamış 2399 a bilginiz olsun arkadaşlar, belki black friday da indirimde olur cihazda

Doğru fiyat hocam kontrol ettim şimdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shunter

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

quote:

Doğru fiyat hocam kontrol ettim şimdi.

Aynen doğru yeni başlamış satışa.

• Arkadaşlar

Htc u11 ve htc 10 da malum iki önemli uygulamadan htc vazgeçti

Müzik çalar

Galeri

Dosya yöneticisi

Bu uygulamalar

Googlenin kendi uygulamalarımı

Yani google play müzik fotoğraflar

Htc one m9 daki müzik çalar galeri yokmu yüklenmiyormu en çok merak ettiğim konu bu google playdada extra uygulamalar hiç iyi deil htc nin kendi galeri ve müzik çaları iyidi bu beni üzüyor biraz nedir bu durum

• vesselam510 V kullanıcısına yanıt
    xda dan en son htc uygulamalarini bulabilirsiniz muzik calar ve galeri sorunsuz calisan surumler mevcut

• simdi bu guncelleme isi cozuldumu arkadaslar cift hatli u 11 almayi dusunuyorum 🙄

• iyi akşamlar herkese,bu cihazda kasa açıklığı falan yaşayan varmı.banamı öyle geliyor yoksa,alt tarafta şarj girişinin hemen üstünde tozlanan bi yer farkettim.normalde bu kadar olmaz diyorum ama ne biliyim aklıma takıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirsu -- 21 Kasım 2017; 18:7:39 >
  • Arkadaslar.gezegen gsm den almistim telefonu guncelleme sorunu vardi.delta servisi aradim telefonu yuzume kapadilar.btk ya sikayet yazdim bugun.ustune gezegen ile gorustum.durumu anlattim m27 cid kodu. guncelleme sistemden kapanmis falan anlattim durumu.bize gonderin telefonu 15 dk. icinde cozulur ve ayni gun kargoya geri verilir dediler ve bundan sonraki guncellemeleri alabilirsiniz dediler.gezegen gsm hem ilgili hemde yardimci oluyor bilginiz olsun.oradan alan varsa iletisime gecebilirsiniz.ben alali 1 bucuk ay falan oldu

• Merhaba arkadaşlar volte arama aktif olan varmı aranızda acaba ve vowifi açabilen
  • quote:

arkadaşlar bu telefon ithalatçi garantisi ile alınır mı?huawei p10 ile arasında kararsızım,htc ithalatçi garantisi beni düşündürüyor,TR garantilisinede o kadar para veremem sizler ne dersiniz acaba?Huawei p10 Türkiye garantili,Htcu11 64 gb ithalat garantili....
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.