Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetdemirci -- 22 Kasım 2017; 17:2:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fotoğraf denemeleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetdemirci -- 21 Kasım 2017; 20:30:5 >
  • android 8 e güncellediğim htc u11 satılıktır

uygun fiyat

• freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    Güncelledikten sonra artık hoşuna gitmedi mi?

• Arkadaşlar benim telefonun da ekranı hatalı sanırım. Birkaç resin çektim ama emin olamadım size de sormak istedim. Ekran yamuk mu duruyoe? Kırılmaz ekran var gerçi üstünde de yine de bi bakabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi James Alan Hetfield -- 22 Kasım 2017; 10:31:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: James Alan Hetfield

Arkadaşlar benim telefonun da ekranı hatalı sanırım. Birkaç resin çektim ama emin olamadım size de sormak istedim. Ekran yamuk mu duruyoe? Kırılmaz ekran var gerçi üstünde de yine de bi bakabilir misiniz?

Resim açılmıyor fakat daha önce forumda bunu bir çok kişi yaşadı ekran kasanın içinde hafif hamur duranlar vardi

• quote:

Arkadaşlar benim telefonun da ekranı hatalı sanırım. Birkaç resin çektim ama emin olamadım size de sormak istedim. Ekran yamuk mu duruyoe? Kırılmaz ekran var gerçi üstünde de yine de bi bakabilir misiniz?

Şimdi gördüm sağ üste çok belli yamukluk var

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Hocam 29 ekimde sipariş ettim şimdi yollasam iade edebilir miyim?

• James Alan Hetfield kullanıcısına yanıt
    Hocam bildirim ekranından bahsediyorsan saat wifi olan taraf biraz kısa bildirimlerin olduğu taraf sol taraf daha uzun tutulmuş.Ekranı yatay kullandığındada fark edersin bunu.Aslında yamuk değil sol tarafta bildirimler daha büyük olsun diye yapılmış.Ekranı kapatınca ekran çerçevede yamuk duruyorsa sıkıntı vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hero61 -- 22 Kasım 2017; 10:50:40 >
  • hero61 H kullanıcısına yanıt
    Hocam işte gözüm ona karar veremiyor napsam anlamadım vallaha ya

Şöyle atayım hocam

Hocam işte bildirim çubuğu en yukarda küçük bir kısım. Sağ tarafın uzunluğu ile sol taraf aynı uzunlukta değil bildirimler daha büyük görünsün istenmiş o yüzden sol olan taraf daha uzun tutulmuş.Onun haricinde ben bir yamukluk göremiyorum.O bildirim çubuğunun olayı herkeste öyle

Hocam şu kasanın siyah bölümlerine odaklanın. Sağdaki yer sanki biraz yukarıya doğru gidiyor gibime geldi

Ben farkedemedim

Bende fark edemedim bilmiyorum diğer arkadaşlarda bir baksın

• quote:

Hocam şu kasanın siyah bölümlerine odaklanın. Sağdaki yer sanki biraz yukarıya doğru gidiyor gibime geldi

Evet hocam yamuk, geçmiş sayfalara bakarsanız arkadaşın biri tam 3 tane cihaz iade etti bunun yüzünden, kronik bir sıkıntı sanırım, zaman kaybetmeden iade edin.
  • quote:

Dostum bu fotoğrafa göre ekran eğriliği net , tecrübeyle sabittir 3 kere iade ettiğim için biliyorum.
  • egemen0807 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bunun cid yi değiştirdim iade almama şansları var mı? Ve iade sürecini nasıl takip edebilirim??

• quote:

Hiçbir şey yok, mantar yeyipte acaba zehirli miydi diye kendiliğinden zehirlenme belirtileri göstermek gibi bir şey bu.

• merhaba arkadaşlar bu güncelleme sorununun akıbeti ne oldu?
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.