Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
10.102
Cevap
58
Favori
421.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Merhaba 2 hafta önce u11 aldım.Telefonun gündüz çekimleri çok iyi ama geceleyin fotoda ve videoda çok karıncalanma yapıyo bunun nedeni nedir

*****HTC U11 Kulübü*****

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harce74

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Class teacher

O çürük elma benim gözümde hiç. Fiyatlarında yüzde 70-80 indirim yaparlarsa düşünebilirim. Sony Lg samsung Htc huawei xiaomi bunlara 2000-3000 verebilirim. Ama çürük elmaya asla. Millet ederinin 3 katı para verip 4000 e 5000 e 6000 e alsın.

Bu hafta birkez daha U 11 almayı planlıyorum. Maviyi beğendim ama bu sefer gümüşü deneyeceğim. N11 kuponuyla almayı planlıyorum. Yine güncelleme problem olursa yıl sonuna kadar beklerim.

bu kuponun süresi ne kadardı kupon tanımlandı mı size bu arada hepsiburada 24 kasım black friday günü var indirimden çok bindirim olacaktır ama bakmak lazım gene ben htc u 11 mavisini aldıydım eğer tekrar alacaksanız kesinlikle koyu mavisini öneririm ben koyu mavisini almıştım baya güzeldi birisi buraya yazmış bu satıcıda güncelmiş sattığı cihazlar ama n 11 satış yapmıyor

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/htc-u11-128-gb-6-gb-ram-dual-sim-cep-telefonu-ucretsiz-kargo-312438646

Evet ben yazdım buradan aldım. Satıcı sattığı cihazlarda problem olmadığını söyledi.

ürünü n 11 de kaça almıştınız ben 2450 tl ye almıştım ve yeni aldığınız ürün ulaşmadı mı daha hangi rengini sipariş ettiniz ?

Ürünü n11 den 2450 ye mal etmiştim. Problemli çıktı. İade ettim. Kuponum da uçtu. Gittigidiyor newcep isimli satıcıdan aldım. 2650 liraya. Gümüş. problem çıkmadı güncellemeleri aldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetdemirci -- 19 Kasım 2017; 22:27:15 >

• Arkadaşlar facebookdaki grupta gezegengsm firma sahibi sanırım delta ile sorunu cozduklerini cihazları yarından itibaren gönderip yazılımı duzelteceklerini söylüyorlar ben yarın göndereceğim inşallah s-off ile yaparlarda ona para vermeyiz gelsin direk root recovery gireceğim zaten

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Class teacher

O çürük elma benim gözümde hiç. Fiyatlarında yüzde 70-80 indirim yaparlarsa düşünebilirim. Sony Lg samsung Htc huawei xiaomi bunlara 2000-3000 verebilirim. Ama çürük elmaya asla. Millet ederinin 3 katı para verip 4000 e 5000 e 6000 e alsın.

Bu hafta birkez daha U 11 almayı planlıyorum. Maviyi beğendim ama bu sefer gümüşü deneyeceğim. N11 kuponuyla almayı planlıyorum. Yine güncelleme problem olursa yıl sonuna kadar beklerim.

bu kuponun süresi ne kadardı kupon tanımlandı mı size bu arada hepsiburada 24 kasım black friday günü var indirimden çok bindirim olacaktır ama bakmak lazım gene ben htc u 11 mavisini aldıydım eğer tekrar alacaksanız kesinlikle koyu mavisini öneririm ben koyu mavisini almıştım baya güzeldi birisi buraya yazmış bu satıcıda güncelmiş sattığı cihazlar ama n 11 satış yapmıyor

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/htc-u11-128-gb-6-gb-ram-dual-sim-cep-telefonu-ucretsiz-kargo-312438646

Evet ben yazdım buradan aldım. Satıcı sattığı cihazlarda problem olmadığını söyledi.

ürünü n 11 de kaça almıştınız ben 2450 tl ye almıştım ve yeni aldığınız ürün ulaşmadı mı daha hangi rengini sipariş ettiniz ?

Ürünü n11 den 2450 ye mal etmiştim. Problemli çıktı. İade ettim. Kuponum da uçtu. Gittigidiyor newcep isimli satıcıdan aldım. 2650 liraya. Gümüş. problem çıkmadı güncellemeleri aldı

Hocam seri numarasına baksana telefonun üretim tarihi nedir ?

Ayrıca en son aldığı güncellemeyi paylaşırmısın?

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit6565

Arkadaşlar Merhaba 2 hafta önce u11 aldım.Telefonun gündüz çekimleri çok iyi ama geceleyin fotoda ve videoda çok karıncalanma yapıyo bunun nedeni nedir

*****HTC U11 Kulübü*****

Hocam gece çekimleri tamamen yazılımla ilgili siz pro modda iso ile oynayıp istediğiniz kaliteyi yakalayabilir siniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Castîel

Arkadaşlar facebookdaki grupta gezegengsm firma sahibi sanırım delta ile sorunu cozduklerini cihazları yarından itibaren gönderip yazılımı duzelteceklerini söylüyorlar ben yarın göndereceğim inşallah s-off ile yaparlarda ona para vermeyiz gelsin direk root recovery gireceğim zaten

Ben gezegenGsm e geri dönderdim. yeni telefon gönderdiler. Güncelleme alıyor. Çok ilgili firma.
  • Josephanzel J kullanıcısına yanıt
    Son güncelleme 1.27.400.21
    Üretim tarihi kaç bilmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Son güncelleme 1.27.400.21
    Üretim tarihi kaç bilmiyorum

AYNI sürüm cihazlarımız muhtemelen birleşik arap emirlikleri telefonun seri numarasının İlk iki hanesi üretim yeri 3 ve 4 . hanesi üretim yılı ve ayını belirtir.
  • Arkadaşlar ben turuncu mağazadan aldım ama 8.0 almadı yazılım numarası 1.13.401.1

Benimkinin cid kodu 622 sanırım Asya cihazı

FA77N ile başlıyor

• yigit6565 Y kullanıcısına yanıt
    Hiç bir güncelleme almıyorsa problemli seriden hocam.

• quote:

FA77N ile başlıyor

Cihazın içinde comtelworld.com un garanti kagıdı var mı ?
  • yigit6565 Y kullanıcısına yanıt
    Senin cihazda güncelleme almayacak. Bir haftadır herkes iade etti ya da değişim yaptı.

Yok hocam delta garantili geldi

• quote:

Yok hocam delta garantili geldi

Hocam benimkiside delta garantili ancak kutu içinde

Telefon kutusundan Comtelworld.com adresi yazan bir firmanın 2 yıl garanti belgesi buluyordu. telefonu +971 ile başlıyordu. Yani cihaz Birleşik Arap Emirlikleri cihazı.

Son aldığım sürüm : 1.27.400.21

Cihazımın Üretimi : FA79D... 2017 YILI 9.AY OLARAK yorumlamak gerekiyormuş.
    Evrakları o kadar incelemedim hocam. Direk güncelleme işine baktım

• quote:

Evrakları o kadar incelemedim hocam. Direk güncelleme işine baktım

kontrol edersin hocam ayrıca n11 kuponun neden iade olmadı ?
    Tüm sepeti iade etmek gerekiyormuş hocam. Bende diğer aldıklarıma onay vermiştim. O yüzden kupon geri gelmedi maalesef.

• quote:

Tüm sepeti iade etmek gerekiyormuş hocam. Bende diğer aldıklarıma onay vermiştim. O yüzden kupon geri gelmedi maalesef.

kutu içeriğine bakarmısın hocam bahsettiğim comtelworld.com garanti kağıdı varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.