Şimdi Ara

*****HTC U11 Kulübü***** (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.101
Cevap
58
Favori
421.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Diğer ekranı eğik olduğu söylenen telefonlara da bakmıi mıydınız hocam ona göre mi söylüyorsunız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    Satma sebebiniz nedir hocam? Birde kaça satıyorsunuz? Modeli rengi nedir?

• James Alan Hetfield kullanıcısına yanıt
    Soldaki simgeler yuvarlak ve büyük, sağdaki simgeler küçük ve düz bu da yamuk görüntü algısı oluşturabilir. Hassas bir alet ile ölçmek gerek Sizi cidden rahatsız etmiyorsa iade etmeyin derim.

• Kendisi bile anlayamıyor eğik mi değil mi. Ama eğik diye iade edecek.

Birde bakanlar var resimlere, onlarda emin değil ama iade et diyor.

Ne yiyip içiyorsunuz bilmiyorum ki.

Biri de 3 kez almış 3 kez aynı sorundan iade etmiş. İade almaları "evet sorunu kabul ediyoruz" demek değil. Zaten hiçbir sorun olmasa dahi alacaklar, haklarınız ve yapabileceğiniz olumsuz yorumdan ötürü. Zaten o ürünü başkasına satıyorlar ve alan adam büyük ihtimalle farketmiyor bile.

Bıktırdınız artık yamuktu değildi muhabbetinden.

Hocam sen bile kestiremiyorsun,fotoğrafta ben anlamıyorum neresi eğik kendin anlarsın ancak burda eğik değiştir diyen neye göre diyor bilmiyorum.Eğiklik falan görmüyorum.Işıgın altına koy iyice bak detaylı olarak ama eğim görmüyorum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: James Alan Hetfield

Arkadaşlar benim telefonun da ekranı hatalı sanırım. Birkaç resin çektim ama emin olamadım size de sormak istedim. Ekran yamuk mu duruyoe? Kırılmaz ekran var gerçi üstünde de yine de bi bakabilir misiniz?

*****HTC U11 Kulübü*****

Bu sorunu ilk yaşayan arkadaş yazdığında ben de telefonuma baktım ve çok dikkat ederek biraz yamuk göründüğünü düşündüm, daha sonra emin olmak için cetvel ile ölçtüm ve kenarların eşit olduğunu gördüm, tavsiyem sizin de ölçerek karar vermeniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: arhan16

Kendisi bile anlayamıyor eğik mi değil mi. Ama eğik diye iade edecek.

Birde bakanlar var resimlere, onlarda emin değil ama iade et diyor.

Ne yiyip içiyorsunuz bilmiyorum ki.

Biri de 3 kez almış 3 kez aynı sorundan iade etmiş. İade almaları "evet sorunu kabul ediyoruz" demek değil. Zaten hiçbir sorun olmasa dahi alacaklar, haklarınız ve yapabileceğiniz olumsuz yorumdan ötürü. Zaten o ürünü başkasına satıyorlar ve alan adam büyük ihtimalle farketmiyor bile.

Bıktırdınız artık yamuktu değildi muhabbetinden.

Kesinlikle katılıyorum bu muhabbet yüzünden paranoyak oldum bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: James Alan Hetfield

Diğer ekranı eğik olduğu söylenen telefonlara da bakmıi mıydınız hocam ona göre mi söylüyorsunız?

Eğik falan değil hocam Algida seçicilik hepsi o kadar.

Ben şimdi benim ekranda sağa eğik desem bide sağa doğru eğimli bir foto çeksem herkes sağa yamuk hocam iade et diye millet sıraya girer...

• Güncelleme problemi hakkında durumu soran arkadaşlar olmuş. 11.11 kampanyası ile gezegen gsm den aldığım cihazın güncelleme problemi vardı ve cid m27 idi. 18.11.2017 tarihinde cihazı gezegen gsm e iade ettim sonrasında yaptığım telefon görüşmesinde sorunun ortadan kalktığını öğrendim. sorunsuz güncelleme olacak ise cihazı bana geri göndermelerini söyledim. aynı cihaz bugün elime ulaştı. cihaz cid A07 (russia) yapılmış ve sorunsuz güncelleme alıyor. gezegen gsm den alıp sorun yaşayan arkadaşlar iletişime geçsinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavikanat85 -- 22 Kasım 2017; 18:45:24 >
    Sizler için test yaptım . Zor değil 1 tl ye iki adet gönye alarak da yapılarbilir yoksa telefonu düz bir dikmeye hizalayın duvar olur masanızın üzeriyle masanın bitim noktası olur iki kitap kullanarak yapabilirsiniz seçenek bol . Göz yanıltıcı olabilir. Yardımcı düz olduğuna emin olduğumuz nesneleer kullanalım . Örnek deneme:

*****HTC U11 Kulübü**********HTC U11 Kulübü**********HTC U11 Kulübü*****

• Bende 1-2 güne alacağım inşallah. Daha önce mavi almıştım. Şimdi ise amazing silver düşünüyorum.

• Sorun tamamen bence bildirim ekranından kaynaklanıyor.Saat pil yüzdesi olan tarafın(sağ en üst taraf) boy olarak uzunluğu sol taraftan biraz kısa tutulmuş.Bende sonradan fark ettim.Bildirimleri daha rahat görebilmek amacıyla yapmışlar.Buna karşılık arkadaşlar ekranın çerçevede eğimli durduğunu zannediyor.Bende göz yanılması olarak aynı arkadaşın dediği durumu yaşadığımı zannetmiştim. Sonradan ölçünce düz, bir yerinde eğim olmadığını gördüm.

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Üstad telefon değiştirmeye devam mi :) şu anda ne kullanıyorsunuz ne önerirsiniz :)

• Bu n11 şaka gibi. Koponumu iade etmişler. Bana tüm sepet iptal edilmediği için kupon iade edilmeyecek demişlerdi. Ben telefonu aldım başka yerden 5 gündür kullanıyorum. 300 lira zarar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu n11 şaka gibi. Koponumu iade etmişler. Bana tüm sepet iptal edilmediği için kupon iade edilmeyecek demişlerdi. Ben telefonu aldım başka yerden 5 gündür kullanıyorum. 300 lira zarar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • N11 de turuncumagazadan alan var mı? Güncelleme konusunda sıkıntı yaşadılar mı?

• Bizim telefoncu bu güncelleme olayı yüzünden mi bulaşma dedi acaba htc ye ama telefonu inceledim gerçekten fevkaladenin fevkinde sözü bu telefon için soylenmis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetdemirci kullanıcısına yanıt
    Normalde arayınca iade ediyorlardı siz sansliymissiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,Ben de almayı düşünüyorum.Güncelleme sorunu yaşarmıyım diye beklemedeyim.Tavsiyeleinizi bekliyorum.Hayırlı günler.
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.