Şimdi Ara

HTC U ULTRA ANA KONU (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.270
Cevap
14
Favori
55.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mesudtbr

Sıkıntı yoksa sıkıntı var. Konu başlığını böyle değiştirmek lazım . O kadar ki bezdirdi bu telefon
    Konu sahibine ulaşamadım ve yeni konu denedik o da başarısız oldu, kimse gelmedi. Yönetimle konuşsak müdahale imkanını bize verir mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarkihalindekal kullanıcısına yanıt
    Bi mail yaz şansını dene derim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Bi mail yaz şansını dene derim
    Konuyu şikayet ettim ve başlığı da konudaki ilk mesajı da düzenleme hakkı talep ettim. Geri dönüş bekliyorum...

Ayrıca konu sahibini de takibe aldım ve 3 hafta önce bir etkinliği olmuş ona da mesaj atıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkihalindekal -- 8 Şubat 2019; 22:49:39 >
    Hayırlısı olsun inşallah

• HTC kepenkleri çekti artık anlaşılan, Oreo'yu bırak 9 almaya başladı herkes. 1 buçuk yıl oldu gelmedi hala, firmware de atmak istemiyorum şimdi yukarda yazmışınız ekran süresi 2 saatlere düştü diye, 7 de sıktı ama ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarkihalindekal

Muhtemelen ekran içinde ekran özelliğine geçmişsin yanlışlıkla. Ama grafik göstermede, sen oynatmada da sıkıntılar var bilhassa ısındığında... Kesinti, pikselleşme, çerçeveye oturmama gibi...

Alıntıları Göster
    aynısını yaşıyorum

bir taslağı mesaj atarsan ilk mesaja eklerim yada konuyu devredebilirim ama nasıl oluyor bilmiyorum.Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: u555

bir taslağı mesaj atarsan ilk mesaja eklerim yada konuyu devredebilirim ama nasıl oluyor bilmiyorum.Saygılar.
    Şuan yeni uyandım ve işe çıkıyorum. Geldiğimde birşey düşünmüş olacağım, ilgin için çok teşekkür ederim.

mesudtbr, eğer konuyu devralmak iatersen ve ilgilenebilirim dersen sevinirim, ben de elimden geldğince yardımcı olurum...

Ortak yürütelim dersen olabilir. Elimden geldiğince bende yardımcı olurum.

• quote:

Ortak yürütelim dersen olabilir. Elimden geldiğince bende yardımcı olurum.
    Tamamdır sağolasın. Gece birşeyler düşüneceğim...

👍✋

• Arkadaşlar merhaba 1400 liraya 2. el cihazı almayı düşünüyorum cihazı tavsiye edermiiniz ?
  • volkancan1993 V kullanıcısına yanıt
    Oyun oynayan fazla telefonla vakit geçiren biri değilsen al ama bunlar varsa alma

Garanti durumu da önemli, temiz kullanıp kullanılmadığı çünkü yüksek bir rakam 2. el bir u ultra cihazı için.

• quote:

Garanti durumu da önemli, temiz kullanıp kullanılmadığı çünkü yüksek bir rakam 2. el bir u ultra cihazı için.
    Pubg oynuyorum hocam neden tavsiye etmediniz 1350 anlaştım hocam 3 aylık cihaz
    Aşırı ısınma mevcut, pil ve performans bakımından cebinden çıkacak fiyat için kötü bir telefon. Ghost screen mevcut. Ekranda donmalar kasılmalar yaşıyorum. Zaten pubg 2 oyundan sonra pil seviyesi %40 a düşüyor ve oyun kasmaya başlıyor. Sıcaklık oyun oynarken veya normal kullanımda youtube kullanırken 42-45 derece arasında. Velhasılı kelam alma derim. Yinede senin kararın.

• Müjde telefona Android 8.0 geldi.

• Fatih617 F kullanıcısına yanıt
    Tr cihazına mı?
    Ben cihazı iade ettim sonunda öyle mi geldi ? :D :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bukibuks

Tr cihazına mı?
    Ben cihazı iade ettim sonunda öyle mi geldi ? :D :D
    Evet tr cihazı. Hiç beklemiyordum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: volkancan1993

Pubg oynuyorum hocam neden tavsiye etmediniz 1350 anlaştım hocam 3 aylık cihaz

Alıntıları Göster
    Büyük hata yaparsın. Başka cihazlara bak derim. Cihazın deneyimi berbat, hergün bana stres yaşatıyor.

2 gündür pilim %20 seviyelerindeyken kapanıyor ve pil tamamen bitmiş oluyor. Daha 1 yıl dolmadan pil öldü. Bu kadar ısınma donanıma zarar veriyor en başta da pile. Cihaz sürekli sıcak çalışıyor, oyun oynarken yanıyor. Çoğu zaman hesap makinesi ve rehber gibi basit uygulamaları açarken bile 10 saniye bekliyorum... Daha 1 ton şey var.

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.