Şimdi Ara

Htc One X+ mı yoksa Htc Windows Phone 8X mi???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar malum iki telefonda çıkmak üzere . Sizce hangisi daha mantıklı. Fiyatlarıda üç aşağı beş yukarı aynı seviyede.Güncelleme, performans,kamera vs açısından hangisinin daha çok avantajı var?

• valla windows phone 8x bilmem ama ben one x+ bekliyorum .d tr gelir gelmez alacam
  • One x+ Türkiye'ye ne zaman girecek?
  • Hocam bende one x+ bekliyorum fakat 40 nm lik işlemci kafamı kurcalıyor.o yuzden bu işi bilenlerın yorumunu merak edıyorum.Sankı donanım vs olarak 8x daha ıyı gıbı. Birde beats audio entegre olarak geliyormuş. Kafam karıştı yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoom_grange

One x+ Türkiye'ye ne zaman girecek?

kasım sonunu bulur bence.Yurtdışında iki kasım olarak gözüküyor.(ingiltere)
  • one x+ en geç kasım 15 de türkiyede olur diye düşünüyorum
  • Giriş fiyatı için tahmini olan var mı arkadaşlar?
  • quote:

Giriş fiyatı için tahmini olan var mı arkadaşlar?

one x+ için 2000-2200TL arası tahmin ediorum yada one x ın fiyatı düşecek one x+ 1950TL fln olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: trcix01

quote:

one x+ için 2000-2200TL arası tahmin ediorum yada one x ın fiyatı düşecek one x+ 1950TL fln olabilir

Htc'nin son mali çeyreği çok kötüydü.Yurtdışı fiyatı çok daha uygun olur diye düşünüyorum. One x ile aynı fiyattan çıkmalı.Fakat türkiyede üstüne ne kadar vergi biner bilinmez. S3 2100 tl gibi bir fiyattan girdi 1500 tl ye kadar dustu.( vatan media markt vs.) Ama ne hıkmetse one x bir türlü düşmedi.Şu an 1800 tl civarı.Açıkçası bende sizinle aynı fikirdeyim.One x aynı kalır one x+ 2000-2200 arası olur.Bu telefona da o kadar vermek bence dogru değil.İmkanınız varsa yurtdışı almakta fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: atakane

quote:

Orijinalden alıntı: trcix01

quote:

Htc'nin son mali çeyreği çok kötüydü.Yurtdışı fiyatı çok daha uygun olur diye düşünüyorum. One x ile aynı fiyattan çıkmalı.Fakat türkiyede üstüne ne kadar vergi biner bilinmez. S3 2100 tl gibi bir fiyattan girdi 1500 tl ye kadar dustu.( vatan media markt vs.) Ama ne hıkmetse one x bir türlü düşmedi.Şu an 1800 tl civarı.Açıkçası bende sizinle aynı fikirdeyim.One x aynı kalır one x+ 2000-2200 arası olur.Bu telefona da o kadar vermek bence dogru değil.İmkanınız varsa yurtdışı almakta fayda var.

Ah işte yurtdışından alma imkanımız olsa çok daha uygun fiyata alırdık ama bakıcaz

• 8x incelemesini izledim. kesinlikle one x+.
  • Hepsiburada'da One X şuan 1699 TL.
    Bunu almak mı mantıklı yoksa One X Plus'ı bekleyip ona 2000 civarı para bayılmak mı mantıklı bir türlü karar veremedim.
    One X + da şu batarya iyileştirmesi olmasa direk one x alıcam ama karar veremedim henüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLooP

Hepsiburada'da One X şuan 1699 TL.
    Bunu almak mı mantıklı yoksa One X Plus'ı bekleyip ona 2000 civarı para bayılmak mı mantıklı bir türlü karar veremedim.
    One X + da şu batarya iyileştirmesi olmasa direk one x alıcam ama karar veremedim henüz.

Batarya kafanda soru işareti uyandırıyorsa One X+ al ama emin ol normal kullanımda One X'in bataryası işini göremeye yetecektir. S3 ve Samsung hayranı biri olarak 4.1.1 güncellemesinden sonra One X'e gönlüm kaymadı değil :)

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zetnakah -- 1 Kasım 2012; 2:19:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zetnakah

quote:

Batarya kafanda soru işareti uyandırıyorsa One X+ al ama emin ol normal kullanımda One X'in bataryası işini göremeye yetecektir. S3 ve Samsung hayranı biri olarak 4.1.1 güncellemesinden sonra One X'e gönlüm kaymadı değil :)

İşte bilemiyorum tam olarak nasıl yapsam.
    Şimdi One X için kampanyalar başladıysa büyük ihtimal One X+ çok pahalı olarak gelmeyecek. Plus gelince One X aşağı yukarı bu kampanya fiyatlarına düşecek. Yani pek acele etmeye gerek yok ama şu batarya için beklenir mi beklenmez mi karar veremiyorum =)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zetnakah

quote:

İşte bilemiyorum tam olarak nasıl yapsam.
    Şimdi One X için kampanyalar başladıysa büyük ihtimal One X+ çok pahalı olarak gelmeyecek. Plus gelince One X aşağı yukarı bu kampanya fiyatlarına düşecek. Yani pek acele etmeye gerek yok ama şu batarya için beklenir mi beklenmez mi karar veremiyorum =)

Sensation bile hala çoğu markette 1200 - 1300 arası satılıyor. One X'in 1300 - 1400 seviyelerine düşmesi bence şuan için olanaksız. Tabi ki karar ve para sizin, umarım doğru kararlar verirsiniz İyi forumlar dilerim

• bencede o fiyata düşmez. one x+ fiyatını yukarı çekerler açgözlüklerinden.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.