Şimdi Ara

HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü|4.2.2&Sense 5| (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.346
Cevap
120
Favori
736.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cod123

merhaba arkadaslar HTC one x dün aldim bir kac sorum var ben nokiadan baska tlfn kullanmadim en son N8 im vardi simdi ben pimprikli bir adamim yani HTC nin üzerinde gelen yazilimi degistirmem daha dogrusu hicbisi degistirmem. Bunun avantaj ve dezavantajlarini bana söyleyebilirmisiniz. Ikinci olarakta tlfnu hacklemeden Korsan oyunlari kurabilirmiyim simdiden tsk ederim saygilar.

pimpirikmi dedin, aynı ben

pimpirikli olmak zor zanaattir

(ben kesin cihazı 3-4 ay orjinal kullanırım bikere , sonra kısmet )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ecmell -- 8 Mayıs 2012; 14:42:44 >

• HTC_M27 BENIMKI
  • CID getter içinde aşağılarda ro.carrier karşısında ne yazıyor. ? Alt satırında ro.cid:HTC__xxx şeklinde tekrar yazar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslankiral

quote:

Orijinalden alıntı: Staylıon2000

quote:

Orijinalden alıntı: aslankiral

Cihazin nerede uretildigini nerden anliyoruz ,kutu yok yanimda ,kodla falan olurmu

C

Google Playden "CID Getter" Programını indir kur çalıştır Programın Arayüzünde En Üstte EXIT Yazan Yerin Yada Reklamın Üstünde Kırmızı renkli yerde HTC_XXX yazar xxx olan yerde numara vardır o numara cihaz hangi ülkeninse ona aittir eğer HTC_203 ise Fransa Cihazıdır...

Hocam kodu 044 nerenin kodu oluyor Bu

Asya sanırım. (uzakdoğu)

• quote:

Orijinalden alıntı: lovelesss

HTC_M27 BENIMKI

Cihaz Türkiye sanırım.(veya Türkiye'nin de içinde olduğu bölge) İçindeki orjinal dillerde Türkçe var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cod123

merhaba arkadaslar HTC one x dün aldim bir kac sorum var ben nokiadan baska tlfn kullanmadim en son N8 im vardi simdi ben pimprikli bir adamim yani HTC nin üzerinde gelen yazilimi degistirmem daha dogrusu hicbisi degistirmem. Bunun avantaj ve dezavantajlarini bana söyleyebilirmisiniz. Ikinci olarakta tlfnu hacklemeden Korsan oyunlari kurabilirmiyim simdiden tsk ederim saygilar.

telefonu hacklemiyoruz sadece yönetici izni veriyoruz. Oyunları büyük bir çoğunluğunu yazılımlarda dahil olmak üzere korsan olarak yükleyebilirsiniz. root neden yapılıyor zaten makalede belirtilmiş kısacası aradığınız bir çok bilgi makalede var okumakla birşey kaybetmezsiniz.

Arkadaşlar arşivi genişletmeye çalışacağım ama gelin görün ki ttnet denen firmanın kusursuz alt yapısına modemim dayanamıyor galiba bağlantı geceden beri sürekli kopuyor ve upload işlemim yarıda kalıyor bilginize.

• MoreLocale adlı program ile dili türkçe yaptım ama metin yazarken türkçe kelimeleri önermiyor. Bu önemli arkadaşlar, nasıl yapabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wikii

MoreLocale adlı program ile dili türkçe yaptım ama metin yazarken türkçe kelimeleri önermiyor. Bu önemli arkadaşlar, nasıl yapabilirim?

Ayarlar / dil klavye/son yazım denetimi/htcsense giriş düzeltme/sistem dilini kullan

Biraz karıştırsanız bulursunuz
  • diğer başlıktada sordum ama burayada yazayım;

arkadaşlar 720p mkv. vs. film indirebileceğimiz virüssüz bir yer tafsiye edebilirmisiniz ?

şu çılgın ekrana göre bir film arıyorum bir saattir, ya hata veriyor indirmiyor, yada virüslü
  • Konu hayırlı olsun buralarda da takılırız artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: euzun72

quote:

Orijinalden alıntı: wikii

MoreLocale adlı program ile dili türkçe yaptım ama metin yazarken türkçe kelimeleri önermiyor. Bu önemli arkadaşlar, nasıl yapabilirim?

Ayarlar / dil klavye/son yazım denetimi/htcsense giriş düzeltme/sistem dilini kullan

Biraz karıştırsanız bulursunuz

şimdi oldu teşekkür ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ecmell

diğer başlıktada sordum ama burayada yazayım;

arkadaşlar 720p mkv. vs. film indirebileceğimiz virüssüz bir yer tafsiye edebilirmisiniz ?

şu çılgın ekrana göre bir film arıyorum bir saattir, ya hata veriyor indirmiyor, yada virüslü

torrent sitelerine göz atabilirsiniz
  • arkadaşlar telefonu rootlamış olanınız varsa bu linkteki romuhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1639586 kursunlar
    şiddetle tavsiye ederim tefonumu daha çok sevmeye başladım.
    romu yapan kişi bir türk(tabi sevmeme neden olan en önemli faktör bu)
    oldukça stabil görsel olarak harika bir rom
    saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: ****ky

quote:

Orijinalden alıntı: Ecmell

diğer başlıktada sordum ama burayada yazayım;

torrent sitelerine göz atabilirsiniz

hemen araştırmaya başlıyorum

• Uçuş moduna alıp, normal moda geri döndüğümde arama işlevi geri gelmiyor. Yani Turkcell sinyali yok.
    aranızda böyle bir sorun yaşayan oldu mu acaba?
    Emin değilim ama son güncellemenin veya yüklediğim bir programın da etkisi olabilir diye düşünüyorum.
  • ****ky

Kardeş Ellerine emeğine sağlık diyerek başlamak istiyorum Topicime bende Cuma ya da C. tesi One X sahibi olucam kısmetse... Öncelikle gerçekten bilgine ve tecrübene ihtiyaç duyacağım şimdilik telefon elimde olmadığı ve çok iyi rootdur roomdur bilgi sahibi olmadığım için yazılarını ayrıntılı olarak okuyup kafama takılanları daha sonrasında sormak istiyorum. Ayrıca Shadowgun oyununu da sizlerden rica ediyorum. One x sahibi olupta o oyunu oynamadan duramam :)
  • bende seçimimi One x ten kullandım s3 den daha iyi bence çok yararlı konu yakında root işlemlerine başlıcam
  • Arkadaşlar burada herkes windows mu kullanıyor ? Linux kullanan kimse yokmu ? >Daha one x unlock bile edemedim :) Unlock dosyalarında linux için olanıda var ama ne yapacağımız yazmıyor. Bu gidişle istemeye istemeye zorla windows kuracağım
  • arkadaşlar az önce telefonumu satmış bulunmaktayım beyazını sipariş verdim ayın 10 unda gelecek.

Cihazı yeni alan arkadaşlara tek tavsiyem kılıf felan çok öenmli değil ama cihazın öyle bir sorunu var ki saç baş yolduracak cinsten o da kameranın lens bölümü. Kullandığım kılıfta lens ekrafını kapatmasına rağmen ve yüzeyle temas etmemesine rağmen gelin görün ki toz parçacıklarıyla bile çizilebiliyor. Az önce bir deneme yaptım gayet başarılı oldu bu emniyette parmak izi almak için banta benzer şeffar plastikimsi bank kadar ince bir madde var onu lense göre kestik ve yapıştırdık harika oldu varlığı bile anlaşılmıyor. ayrıca sıcakta kensinide salmıyor(muş). cihazı az önce götürdüler makina olmadığı için çekemedim. Cuma günü uygulanmış vaziyette gösteririm. Oyun eklemeye başlıyorum tekrar bilginize duyrulur.

• Arkadaşlar merhaba, bilgisayardan kurduğum kablosuz ağı telefonum gormuyor. Ipoddan bağlaıp gırıyorum nete ama teefondan gıremıyorum, acaba ayrı bır ayar mı yapma gereklı, yardımcı olursanız sevınırım.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.