Şimdi Ara

HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü|4.2.2&Sense 5| (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.347
Cevap
120
Favori
735.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkes root işlerine geçmiş ama senle ilgili bir şey sorucam, bir türlü twitter sense için sync zamanlama ayarlarını bulamadım. Eski senselerde ne kadar zamanda syncleyeceğini ayarlayabiliyorduk, şimdi bulamadım bu opsiyon başka bir yerde mi acaba ?
  • telefonu dün rootladım yalnız burdaki anlatımda ilk başta driver bölümünde bir eksiklik var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vipracing

ONE X sahibi arkadaşlar navigasyon programı olarak hangisini kullnıyor&tercih ediyorlar ?

Uygulamalar bölümünde sygic adlıuygulamayı kesinlikle tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: math_tiger

telefonu dün rootladım yalnız burdaki anlatımda ilk başta driver bölümünde bir eksiklik var mı acaba?

eksiklik derken likleri kontrol etim ama bir sorun yok
  • Telefonda Htc yazısının sol tarafında beyaz bir nokta var ne yaparsam yapayım silinmiyor maalesef galiba ekranın iç kısmında olan bir problem sizce toz birikmesi gibi bir olay mı?Duruma göre telefonu gidip değiştirebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ****ky

quote:

ONE X sahibi arkadaşlar navigasyon programı olarak hangisini kullnıyor&tercih ediyorlar ?

Uygulamalar bölümünde sygic adlıuygulamayı kesinlikle tavsiye ederim

Teşekkürler

Sygic'i bundan önce kullanıyorudum oldukçada memnundum demekki ONE X dede gayet iyi performans gösteriyor.iGo nun uygun çözünrülükte olan versiyonu sanırım halen yok.Gerçi Sygic daha kullanıcı dostu.Fiyatıda daha uygun.
  • Uygun olmayan çözünürlükte bir program yükleyince ne oluyor?
  • Bu arada bir bilgi vereyim bilmiyenler için : OTA güncelleme yaparken cihaz kendini kapatıp/açıp güncellemeyi yükledikten sonra yeşil ikonun olduğu ekranda takılı kaldı ise vede cihaz şarja takılı ise : şarj dan çıkarmadan bu ekrandan çıkamassınız. Bu acemi hatasını az önce yaptım 5dk boşuna harcadım
    (Hoş pil dolu değilken zaten bu işleri yapmak uygun değil)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: avernus

Sensation kullanıyorum ve merak ettiğim bir konu var.Sensation'nın hoparlörü küçük olduğundan dolayı müzik dinlerken yada youtube videoları izlerken ses çok az çıkıyor.Aynı problem One X de var mı?Telefon kulaklıkla kullanılmadığında sesi dışarıya yüksek veriyıor mu?

ses çok yüksek değil ama az değil biraz gürültülü ortam da sıkıntı yaşarsın ama misal yatakta felan video izleyeceksen gayet yeterli hatta sessiz ortam ses gayet yüksek diyebilirim

Arkadaşlar konuyu güncellemeye başlıyorum yolculuğum bitti biraz hareketlensin burası

3. rezerve konuya Örnek Fotoğraflar ve videolar eklenecektir bilginize

Ekleme : Fotoğraflar Eklenmiştir Gece Gündüz ve Makro çekimleri yayınlanmıştır

kardes bende düsünuyorum htc one x almayi banada yardimci olurmusun

1.Ekran görüntüsü benim icin cok önemli nasil bir cözünürlügü var iphone 4s in ekranindan üstün mü yoksa iphone kimmis dedirtiyor mu htc one x

2.müzik dinlemeyi cok severim icinden cikan kulakligi güzel mi dandik mi audi best teknolojisi nasil

3.kamerasi iphone 4s in kamerasindan üstün mü yoksa iphone 4s kimmis dedirtiyor mu

4.batarya performansi nasil sence bataryasi saglammi. iphone 4s gibi bataryasi dandik mi

5.htc one x cok ram yiyor diyorlar bunun dezavantajini yasadinizmi

6. neden htc begendigin özellikleri neler

bunlara cevap verirseniz cok memnun oluruz genelin sorulari bunlar sizin onayinizdan gecerse htc one x kafamda netlik kazanacak simdiden tesekkür ederim iyi günler. Hayirli olsun telefonunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EsrimE

iphone 4s var elimde yaklaşık 5 aydır kullanıyorum kenarında ufak bir darbesi var simfree beyaz pasaport kayıtlı onunla onex beyaz pasaport kayıtlı takas yapsam mantıklımı? yoksa iphone kullanmaya devam mı edeyim...

iphone 4s ben kullandim kötü deyil ama sarz sorunu yasiyorsan degistir htc one x daha yeni cikti avantajli sen olursun
  • bu androıd revulatıon 5.1 room yukledım ama bır sorun olustu oda su mesela telefon caldı bırısıyle konusuyorum konusma bıtınce kapatırken ekranda enustte ıkonların oldugu bolum komple yesıllenıyor kapatırken daha oncelerı galaxy s room atmıstım orda da yesıllenme ıcın lagfıx yapın demıslerdı acaba bunadamı lagfıx gerekıyor cunku yesıllenme canımı sıktı olmadı stock rooma mı donsem daha once leedroıd yukledığımde boyle bır sorun yoktu ayrııca leedroıd ıyı lakın sense calısmıyor onda
  • quote:

Orijinalden alıntı: legolas4121

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: avernus

Sensation kullanıyorum ve merak ettiğim bir konu var.Sensation'nın hoparlörü küçük olduğundan dolayı müzik dinlerken yada youtube videoları izlerken ses çok az çıkıyor.Aynı problem One X de var mı?Telefon kulaklıkla kullanılmadığında sesi dışarıya yüksek veriyıor mu?

ses çok yüksek değil ama az değil biraz gürültülü ortam da sıkıntı yaşarsın ama misal yatakta felan video izleyeceksen gayet yeterli hatta sessiz ortam ses gayet yüksek diyebilirim

Arkadaşlar konuyu güncellemeye başlıyorum yolculuğum bitti biraz hareketlensin burası

3. rezerve konuya Örnek Fotoğraflar ve videolar eklenecektir bilginize

Ekleme : Fotoğraflar Eklenmiştir Gece Gündüz ve Makro çekimleri yayınlanmıştır

kardes bende düsünuyorum htc one x almayi banada yardimci olurmusun

1.Ekran görüntüsü benim icin cok önemli nasil bir cözünürlügü var iphone 4s in ekranindan üstün mü yoksa iphone kimmis dedirtiyor mu htc one x

2.müzik dinlemeyi cok severim icinden cikan kulakligi güzel mi dandik mi audi best teknolojisi nasil

3.kamerasi iphone 4s in kamerasindan üstün mü yoksa iphone 4s kimmis dedirtiyor mu

4.batarya performansi nasil sence bataryasi saglammi. iphone 4s gibi bataryasi dandik mi

5.htc one x cok ram yiyor diyorlar bunun dezavantajini yasadinizmi

6. neden htc begendigin özellikleri neler

bunlara cevap verirseniz cok memnun oluruz genelin sorulari bunlar sizin onayinizdan gecerse htc one x kafamda netlik kazanacak simdiden tesekkür ederim iyi günler. Hayirli olsun telefonunuz.

1- Ekran çözünürlük bakımında ip4s den üstün zaten ips2 panel kulanıyor 4s te ips1 var .Güneş altında bile sıkıntı yaşamıyorsunuz okadar diyeyim.

2- kulaklık fena değil ama o tarz kulaklıklar benim kulağmda durmadığı için kullanmyorum ama fazla bir şey beklemeyin özellikle bass yok denecek kadar az ama vocal seslerde beklenmedik bir performans sunuyor. Bende monster beat audio kulaklık var harika ses alıyorum.

3- kamerası özellikle gece çekimlerinde 4s e toz yutturuyor ilk sayfada var zaten örnek fotoğraflar.

4- Batarya standart 1 günü çıkarıyorsunuz ve şarza sokuyorsunuz yoğun kullanın akşam sokarsınız normal kullanımda ise gece fark bu.

5- ram e neden kafayı takıyorlar anlamıyorum yazılımlar hazır bekletiliyor bu sayede anında çalışıyor yani siz oyun dışında bir yazılım açtığınızda zaten ramde çalışmayı beklediği için ekstradan yer kaplamıyor.

6- beğenmediğim tek özelliği kamera lensinin çok zayıf olması onun dışında neredeyse keşke bu da olsaydı dediğim bir şey olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: IIFINISHII

Telefonda Htc yazısının sol tarafında beyaz bir nokta var ne yaparsam yapayım silinmiyor maalesef galiba ekranın iç kısmında olan bir problem sizce toz birikmesi gibi bir olay mı?Duruma göre telefonu gidip değiştirebilirim.

Bu problemim devam ederken bugün telefonu kapatıp açtıktan sonra telefonununuz anormal bi sıfırlanmadan kurtuldu yazdı.Acaba sorunlarıma yardım edecek biri var mı?.Daha 1 hafta olmadı telefonu alalı problem üstüne problem.
    Kafam esti dosyaları yedekledim ve fabrika ayarlarına döndüm bakalım ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DryWeather -- 9 Mayıs 2012; 21:21:01 >
  • Arkadaşlar konuyla alakası yok ama content.toder.org uzantılı sayfayı açamıyorum da acaba anlayan arkadaş var mı?
  • Telefonumu sipariş verdim süper hızlı gönderi ile tahminim Cuma günü elimde oalcak.. Beyazını aldım dayımda siyahı var..Beyazının daha güzel olduğu kanaatine vardım :)
  • arkadaşlar sanırım bu root olayı biraz kafamı karıstırdı. şimdi merak ettiğim bir şey var.. biz bu root işlemini yaparsak iphoneda Jailbreak yaptıgımız gibi paralı uyguamaları yani crackli uygulamaları telefonumuza yükleyebiliyormuyuz ???

yoksa yine uygulamalar oyunlar paralımı oluyor full sürümleri ?? ona göre root unlock herneyse sayfa 1 deki yontemi deneyecem... yok olmuyorsa suan için erken diyorum unlock root olayı
  • sardemir: O tipte aplikasyonları yüklemek için root etmenize gerek yok.
  • Bende 2 Gün Once Aldım.. Root ve Rom yukledim suanlık başarılı
  • quote:

sardemir: O tipte aplikasyonları yüklemek için root etmenize gerek yok.

ozaman sadece crackli apk yı bulmam yeterlimi oluyor yüklemem için ??

avantajı nedir peki bu custom romun tamm az çok biliyorum ama genelde yükledikten sonra hep sorun cıkıkartıyor sanırım.. güncelleme almaması dezavantaj sonucta
  • quote:

Orijinalden alıntı: sardemir

quote:

sardemir: O tipte aplikasyonları yüklemek için root etmenize gerek yok.

ozaman sadece crackli apk yı bulmam yeterlimi oluyor yüklemem için ??

avantajı nedir peki bu custom romun tamm az çok biliyorum ama genelde yükledikten sonra hep sorun cıkıkartıyor sanırım.. güncelleme almaması dezavantaj sonucta

Romun ozelligine göre değişir daha stabil olur daha hızlı açılır kapanr şarj suresi uzar vs vs
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.