Şimdi Ara

HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü|4.2.2&Sense 5| (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.347
Cevap
120
Favori
736.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    xda daki tum romları "RUU" indirdim ama hic biri yuklenmiyor..bootloaderİ es on da yapıp denedim s ofta.... surekli hata veriyor yuklemiyor..cid HTC_016 su an costum rom yuklu
  • Diğer konuda sordum ama buraya da sorayım.

Arkadaşlar birkaç sorum olacak yanıtlar mısınız?

1.Ekran parlaklığını %100'de kullanan varsa kaç saat kurcalamayla pilin bittiğini söyleyebilir misiniz? Daha düşük parlaklık seviesinde kullananlar da söylerse iyi olur tabi.

2.Kılıf olarak ne kullanıyorsunuz. Flip cover tarzı birşey var mı piyasada?

3.Ekran jelatinsiz kullanan varsa çizik var mı?

4.Kamera lensi için koruyucu kullanan neredeyse hiç yoktur galiba. Onun üstünde çizik var mı?

Teşekkürler.
  • custom room leedroıd yukledım ama sense yok galıba bunda bılgısı olan varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: lovelesss

custom room leedroıd yukledım ama sense yok galıba bunda bılgısı olan varmı acaba

Indirmeden önce rom detayına bakarsanız belirtirler neleri kaldırıp neleri koyduklarını :)
  • arkadaşlar ben güncelle dedim dire son rom yüklendi anlamıyorum ben mi şanslıyım yoksa başka bilmediğim birşeymi var birde paylaşım için teşekkür ederim tüm programları yükledim =))
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

Diğer konuda sordum ama buraya da sorayım.

Arkadaşlar birkaç sorum olacak yanıtlar mısınız?

1.Ekran parlaklığını %100'de kullanan varsa kaç saat kurcalamayla pilin bittiğini söyleyebilir misiniz? Daha düşük parlaklık seviesinde kullananlar da söylerse iyi olur tabi.

2.Kılıf olarak ne kullanıyorsunuz. Flip cover tarzı birşey var mı piyasada?

3.Ekran jelatinsiz kullanan varsa çizik var mı?

4.Kamera lensi için koruyucu kullanan neredeyse hiç yoktur galiba. Onun üstünde çizik var mı?

Teşekkürler.

arkadaşlar bu kılıf ve kamera için koruyucu bende bulamadım sizler ne aldınız..
  • Ekippppp Süpersiniz Bu konu harika olmuş işte
  • merhaba
    one x i yeni aldım
    ilk mesajdaki 9. adım bende bir türlü gelmiyor
    dos kodları yapıştırdıktan sonra
    ''waiting for device''
    diyip bekliyor nereyi yanlış yapıyorum
    yardımcı olusanız sevinirim
  • Arkadaşlar dos ekranında wait for device diyor kalıyor bir sonraki adıma geçmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: aytoli

Arkadaşlar dos ekranında wait for device diyor kalıyor bir sonraki adıma geçmiyor.

Sürücüleri yüklediğinizden emin olun ve cihazı fastboot a açtığınızdan emin olunuz.

Arkadaşlar akşama işim bitiyor konu guncellenmeye devam edecektir
  • Merhaba arkadaşlar.

Bende One X alma arifesindeyim. Bir kaç sorum var. HTC Sensation kullanıyordum, rom,root v.s bilgim mevcut.

Bu pilin çıkarılamaması ve SDKart takılamaması beni düşündürüyor. Rom yüklerken bile bazen cihazın pilini çıkarıp takmak gerekir. Hadi bu o kadar önemli değil. Recovery'e girmek için tonla uygulama var.

Sensation kullanımımda rom atarken, firmware yüklerken bazı zamanlarda SDKartın gerektiğini biliyorum. Bu tür durumlarda SDkartı çıkarıp PCye taktığımda içindeki firmwareyi silip,değiştirip veya tekrar başka yazılım atıp telefona taktığımda işimi hallediyordum. Şimdi bu telefonda böyle birşey mümkün değil. O tür bir durumla karşılarsam ne olacak diye düşünüyorum. (Boot-Recovery alanında USB ile telefonun hafızasına ulaşılabiliyormu acaba?)

Hadi bunuda geçtim hepimizin başına gelen telefon kilitlenmesi olduğu zaman bile pili çıkarıp takardık ve telefonu yeniden başlatırdık.Böyle bir sorunla karşılaşsak şarjın bitmesinimi bekleyeceğiz?

Bu durum beni düşündürüyor.

Diğer taraftan Galaxy S3 te çıktı ve 2100 Mh batarya albenili. HTC kullanan ve bu markayı seven biri olarak kararsız kaldım. Yurtdışı cihaz alacağım o yüzden iyi karar vermem gerekiyor. Yardımlarınızı bekliyorum :)

• Fastboot ekranına geçtikten sonra telefonda güç düğmesiyle fastboot'u seçmemişim.Şimdi oldu.Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenleafffff

Güzel çalışma emeğine sağlık , HTC One X alıcak arkadaşların Asya telefonları almalarını öneririm avrupa telefonlarında titreme ve yellow spot , tint ve benim eski htc one ximdede olan streak sorunları var , sogursunuz telefondan , ayrıca beyazı gerçekten çok daha güzel benim ikinci aldıgım siyah , ama beyazlardada genellikle sorun oluyor ya :/

Bu sorunları açarmısınız? Alma arifesindeyim. Eğer bu sorunlarla karşılaşırsam geri iade edebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KiLLeR©

Merhaba arkadaşlar.

Bende One X alma arifesindeyim. Bir kaç sorum var. HTC Sensation kullanıyordum, rom,root v.s bilgim mevcut.

Bu pilin çıkarılamaması ve SDKart takılamaması beni düşündürüyor. Rom yüklerken bile bazen cihazın pilini çıkarıp takmak gerekir. Hadi bu o kadar önemli değil. Recovery'e girmek için tonla uygulama var.

Sensation kullanımımda rom atarken, firmware yüklerken bazı zamanlarda SDKartın gerektiğini biliyorum. Bu tür durumlarda SDkartı çıkarıp PCye taktığımda içindeki firmwareyi silip,değiştirip veya tekrar başka yazılım atıp telefona taktığımda işimi hallediyordum. Şimdi bu telefonda böyle birşey mümkün değil. O tür bir durumla karşılarsam ne olacak diye düşünüyorum. (Boot-Recovery alanında USB ile telefonun hafızasına ulaşılabiliyormu acaba?)

Hadi bunuda geçtim hepimizin başına gelen telefon kilitlenmesi olduğu zaman bile pili çıkarıp takardık ve telefonu yeniden başlatırdık.Böyle bir sorunla karşılaşsak şarjın bitmesinimi bekleyeceğiz?

Bu durum beni düşündürüyor.

Diğer taraftan Galaxy S3 te çıktı ve 2100 Mh batarya albenili. HTC kullanan ve bu markayı seven biri olarak kararsız kaldım. Yurtdışı cihaz alacağım o yüzden iyi karar vermem gerekiyor. Yardımlarınızı bekliyorum :)

Telefon kilitlenirse şayet ses kapatma ve güç düğmesine 3 sn basınca cihaz hardware reset atıyor zaten dokunmatik tuslar yanıp sönüyor . Çökme durumunda ise exe dosyası halinde kurtarma dosyası var tekrardan orjinal roma geri dönüyor seyahat halinde olduğum için daha fırsatım olmadı konuya eklenecektir. Şayet işi garantiye almak istiyorsanız cfw yi silmezsiniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Free WiLL -- 7 Mayıs 2012; 17:44:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: meliksah55

Konu için teşekkürler :) Tegra, bootloadır ve rootu açıklar mısınız?

Gerekli açıklamalar zaten mevcut
  • Arkadaşlar bende aldım bugun one X imi Ekran koruyucu olarak ne kullanıyorsunuz acaba ? Ben ekranı tam olarak kaplayacak bişey arıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi met-od -- 7 Mayıs 2012; 22:53:04 >
  • Sensation kullanıyorum ve merak ettiğim bir konu var.Sensation'nın hoparlörü küçük olduğundan dolayı müzik dinlerken yada youtube videoları izlerken ses çok az çıkıyor.Aynı problem One X de var mı?Telefon kulaklıkla kullanılmadığında sesi dışarıya yüksek veriyıor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: avernus

Sensation kullanıyorum ve merak ettiğim bir konu var.Sensation'nın hoparlörü küçük olduğundan dolayı müzik dinlerken yada youtube videoları izlerken ses çok az çıkıyor.Aynı problem One X de var mı?Telefon kulaklıkla kullanılmadığında sesi dışarıya yüksek veriyıor mu?

ses çok yüksek değil ama az değil biraz gürültülü ortam da sıkıntı yaşarsın ama misal yatakta felan video izleyeceksen gayet yeterli hatta sessiz ortam ses gayet yüksek diyebilirim

Arkadaşlar konuyu güncellemeye başlıyorum yolculuğum bitti biraz hareketlensin burası

3. rezerve konuya Örnek Fotoğraflar ve videolar eklenecektir bilginize

Ekleme : Fotoğraflar Eklenmiştir Gece Gündüz ve Makro çekimleri yayınlanmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Free WiLL -- 8 Mayıs 2012; 0:50:23 >

• http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1640532

su kerneli yükliyim dedim fastboot klasörüne attim flash ladim okey done fln yazdi cmd de kernele bakıyorum yüklediğim kernel in ismi yazmiyor:S ne iş bu
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.