Şimdi Ara

HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü|4.2.2&Sense 5| (649. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.346
Cevap
120
Favori
736.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karakaya_o

Ay sonu falan sense 5.1 ve 4.2.2 guncellemesi gelebilirmis hadi hayırlısı. İnşallah gelir sense 5 temalı romlar 5 para etmez insertcoin disinda

insallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: washburn_x

quote:

Orijinalden alıntı: TRAD

HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü|4.2.2&Sense 5|

Note x Romumun versiyon 5ini çıkarmış bulunmaktayım.

Android 4.1.1 (Jelly Bean) - Sonn resmi HTC One X 3.20.401.1 (WWE) firmware kullanılmıştır.

Yeni 3.20.401.1 (WWE) Base Kullanıldı.
    XM 188v4 Kernel kullanıldı.(En stabil Kernel)
    Statusbar iconları değişti.(HTC One PORT) (Circle tipi Cyan renginde )
    Sense 5 Kamerası eklendi.(HTC One PORT) FULL HD çektiğim video: Sense 5 Kamera Full HD Deneme -TRAD Team -
    YouTube Sense 5 Klavyesi eklendi.
    (HTC One PORT) Açılış ve kapanış animasyonları değişti.(HTC One PORT)
    Aramalarda fotoğrafı büyük gösterme Modu istek üzerine eklendi.
    Aroma Kurulumu tamamen Türkçeleşti ve geliştirildi.
    PureXaudio Modu eklendi. Menü 5x6 olarak değiştirildi.
    Daha az güç tüketimi için dosya 69force dosyası düzenlendi.
    Tuş parlaklık seviyesi düzenlendi. Gelişmiş Güç Menüsü Düzenlendi.
    Ses seviyesi %40 oranında artırıldı.(Gerçekten çok fark etmekte)
    Youtube 4.1.1 eklendi.(WiFi & 3G ile 720p HD kalitesinde izleme ve arkaplanda oynatabilme özelliği )
    Google Play Store 4.0.27 güncellendi ve Siyah Tema eklendi.(Cyan rengi yazı stili )
    Gmail.apk Siyah Tema eklendi. (Cyan rengi yazı stili )
    Google Now.apk Siyah Tema eklendi. (Cyan rengi yazı stili )
    Facebook.apk Siyah Tema eklendi.(Cyan rengi yazı stili )
    Twitter.apk Siyah Tema eklendi. (Cyan rengi yazı stili )
    Yeni versiyon Es File Explorer eklendi.
    TRAD Duvarkağıdı oluşturuldu ve anaekrana eklendi.
    Yeni versiyon TrAndroiDev uygulaması eklendi.
    Maxthon internet tarayıcısı eklendi.(Mutlaka deneyin)
    CustomSettings V2.5/2.8.1 eklendi.
    Sony Walkman ve Visualizer eklendi.

http://goo.im/devs/gokberks/OneX

Kaynak Linki :http://www.trandroidev.com/one-x-rom-paylasimlari/184-30-nisanv50-trad-note-x-sense-5-kamera-amp-klavye-siyahampcyan-tema-purexaudio.html

arkadaşlar TRAD takımının romları tavsiyedir, diğer telefonlar içinde birçok çalışan arkadaşlar mevcut onlara bir bakın sonuçta türk kardeşlerimizin yaptığı güzel romlar bunlar sorularınız sorunlarınız ve romlarda çeşitli istekleriniz olursa onlara cevap verip yeni versiyonlarda ekleyebiliyorlar. Bu nedenlerle destek verelim bizim adımıza bizim telefonlarımız için uğraşan bizimle aynı lisan konuşan ve bu konuda desteklerini esirgemeyen kardeşlerimizede bir teşekkürü çok görmeyelim memnun kalırsınız yada kalmazsınız kişisel zevkler sonuçta ama bu insanlar günlerini haftalarını bu iş için harcıyor ve karşılığında birşeyde beklemiyorlar, kısacası destek olalım dünya çapındada gerek xda'da bu arkadaşlar mevcut ve ne kadar çok kullanan ve geri dönüş olursa o kadar iyiye gider ve ismi duyulur

Allah razı olsun hocam,sağolun varolun

• yurt dışı cihazım kapandı kayıt yapan veya pasaport satan var mı?
  • quote:

quote:

quote:

Android 4.1.1 (Jelly Bean) - Sonn resmi HTC One X 3.20.401.1 (WWE) firmware kullanılmıştır.

Sense 5 Kamerası eklendi.(HTC One PORT) FULL HD çektiğim video: Sense 5 Kamera Full HD Deneme -TRAD Team -
    Youtube 4.1.1 eklendi.(WiFi & 3G ile 720p HD kalitesinde izleme ve arkaplanda oynatabilme özelliği )
    Google Play Store 4.0.27 güncellendi ve Siyah Tema eklendi.(Cyan rengi yazı stili )

Kaynak Linki :http://www.trandroidev.com/one-x-rom-paylasimlari/184-30-nisanv50-trad-note-x-sense-5-kamera-amp-klavye-siyahampcyan-tema-purexaudio.html

arkadaşlar TRAD takımının romları tavsiyedir, diğer telefonlar içinde birçok çalışan arkadaşlar mevcut onlara bir bakın sonuçta türk kardeşlerimizin yaptığı güzel romlar bunlar sorularınız sorunlarınız ve romlarda çeşitli istekleriniz olursa onlara cevap verip yeni versiyonlarda ekleyebiliyorlar. Bu nedenlerle destek verelim bizim adımıza bizim telefonlarımız için uğraşan bizimle aynı lisan konuşan ve bu konuda desteklerini esirgemeyen kardeşlerimizede bir teşekkürü çok görmeyelim memnun kalırsınız yada kalmazsınız kişisel zevkler sonuçta ama bu insanlar günlerini haftalarını bu iş için harcıyor ve karşılığında birşeyde beklemiyorlar, kısacası destek olalım dünya çapındada gerek xda'da bu arkadaşlar mevcut ve ne kadar çok kullanan ve geri dönüş olursa o kadar iyiye gider ve ismi duyulur

rom u yükledim. kilit ekranı geliyor. kilidi açınca beyaz alanda yeşil htc yazıyor böyle kalıyor neden acaba?

• telefo ekranı tuş kılıdınden actıgımda gelmıyor anakart gıttı sanırım servıs yolu gozuktu ıstanbulda değilimtelefon garantılı kvk ya nasıl ulaştırcam fatura kutu falan ıstenıyormuyardımcı olursanız sevınırım
  • Uygulama satın almam için yardımcı olabilecek biri var mı bursada.

Bu arada bootloader ve root işlemi çok basit.Gereksiz uygulamaları kaldırınca telefon çok hızlandı.Setcpu ile 1.4 GHz olursa işlemci olduğunda daha iyi olacak.Ayrıca kernel değiştirmeye gerek var mı oc için.

One V bölümüden ses seda yok.soruları cevaplarsanız sevinirim.

• Arkadaşlar kernel konusunda ne dusunuyorsunuz xm mi ncx mi???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saidalt -- 17 Mayıs 2013; 6:59:19 >
  • arkadaslar bunların ne işe yaradıgını bana anlatabılırsenız sevınırım hangisi ne işe yarar tam anlamadım telefona reset atmak istıyorum şimdiden tesekkurler.

FASTBOOT
    RECOVERY
    FACTORY RESET
    SIMLOCK
    SHOW BARCODE
    IMAGE CRC
  • quote:

Orijinalden alıntı: mxlpyzgt

telefo ekranı tuş kılıdınden actıgımda gelmıyor anakart gıttı sanırım servıs yolu gozuktu ıstanbulda değilimtelefon garantılı kvk ya nasıl ulaştırcam fatura kutu falan ıstenıyormuyardımcı olursanız sevınırım

Ben de senin gibi yolladım

İSTANBUL (BEŞİKTAŞ)
    Sinan Paşa Mah. Sinan Paşa Köprüsü Sok. Çelik İş Merkezi No: 10/A
    Beşiktaş/İstanbul

Bu adrese bi ufak not kağıdı yaz cihazının sorununu yaz.
    Faturanın fotokopisini yanında yolla.
    Kendi kutusunda yollama kesinlikle farklı bir kutu da yolla.

Yurt İçi Kargo sanırım anlaşmalı kargo bedavaya karşıdan ödemeli gönderebilirsin.Kargo yerinde baloncuklu poşete koydur mutlaka.

Bu şekilde gönderebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: numb83

quote:

quote:

quote:

rom u yükledim. kilit ekranı geliyor. kilidi açınca beyaz alanda yeşil htc yazıyor böyle kalıyor neden acaba?

kernel dosyasını flashladın mı kardeşim anasayfada indirme linklerinin altında var dikkat edersenromu yükledikten sonra kernel dosyasını, zip şeklinde olan dosyayı rom yükler gibi recovery'den flashla

• quote:

Orijinalden alıntı: murat010

quote:

Orijinalden alıntı: ntquartex

quote:

Orijinalden alıntı: murat010

Arkadaşlar birisini arama yaptığımda karşıdaki teli açıp konuşmaya başladığımda, benim tel titriyor ve HTC Media Link programı açılıyor kendi kendine, bunu engellemenin bi yolu yokmudur9

Bazen bana da oluyor bu ama neden olduğunu ve nasıl kapatılacağını bulabilmiş değilim.

Az önce HTC Media Link programını açtım ayarlara girdim, "bağlanabilir aygıt olduğunda .... " diye bir seçenek var, işaretini kaldırdım. Belki düzelir,

Ayarlar -> Ekran, Hareketler, Düğmeler -> HTC Hareketler

Bunda tik varsa kaldırın. Bende de aynı sorun vardı bu işlemi yaptım 1 hafta kadar oldu açılmadı daha media link.

• Arkadaşlar one x mi sattım ve elimde sıfır hdmı kablo ,araç için sabitleyici aparat(az kullanılmış), şarj ve film izlemek için ünite ,1 ad ekran koruyucu şeffaf 1.kalite var.ihtiyacı olan varsa pm ,
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazin44

Arkadaşlar one x mi sattım ve elimde sıfır hdmı kablo ,araç için sabitleyici aparat(az kullanılmış), şarj ve film izlemek için ünite ,1 ad ekran koruyucu şeffaf 1.kalite var.ihtiyacı olan varsa pm ,

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-htc-one-x-hdmi-kablo-105869809/detay/
  • quote:

quote:

Arkadaşlar one x mi sattım ve elimde sıfır hdmı kablo ,araç için sabitleyici aparat(az kullanılmış), şarj ve film izlemek için ünite ,1 ad ekran koruyucu şeffaf 1.kalite var.ihtiyacı olan varsa pm ,

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-htc-one-x-hdmi-kablo-105869809/detay/

hdmi ile araç sabitleyicinin ayrı ayrı fiyatlarını öğrenebilirmiyim

• beyler androidin kendisinin bukadar çok yemesi normalmi sizce?

telefonla sık görüşüyorum onla alakalımıdır?

mediaserver ı internette biraz araştırdım ama tam istediğim soncu bulamadım. sizin bilginiz nedir?

birde android sistemi ile android işletim sistemi arasındaki fark nedir?
  • Arkadaşlar bu telefon alınmaya değer mi hala?

• quote:

Orijinalden alıntı: maviyolcu

Arkadaşlar bu telefon alınmaya değer mi hala?

Güvenilir yerden yurtdısı kaytlı one almanı öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: emir_boy

0539 757 10 27 TCELL
    0555 947 70 73 AVEA
    ''Aradığınız Kişiye Ulaşılamıyor... Serverları O Yüzden Değiştiremezsin''

diye bir yorum buldum, doğrumudur? herkez telefonuna bakıp bilgi verebilirmi lütfen? ben avea kullanıyorum ve yukarıdaki telefon numarası doğru! yani bendede bu noya yönlenmiş vaziyette değiştiremiyorum

Hocam o numara bende de var. Biraz da kıllandırdı beni açıkçası. Sıfır telefonda olması garip geldi bana. Telefonu nereden aldın acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: hamalyoziee

quote:

Orijinalden alıntı: emir_boy

0539 757 10 27 TCELL
    0555 947 70 73 AVEA
    ''Aradığınız Kişiye Ulaşılamıyor... Serverları O Yüzden Değiştiremezsin''

diye bir yorum buldum, doğrumudur? herkez telefonuna bakıp bilgi verebilirmi lütfen? ben avea kullanıyorum ve yukarıdaki telefon numarası doğru! yani bendede bu noya yönlenmiş vaziyette değiştiremiyorum

Hocam o numara bende de var. Biraz da kıllandırdı beni açıkçası. Sıfır telefonda olması garip geldi bana. Telefonu nereden aldın acaba.

Bendede var ayni numara

• 
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.