Şimdi Ara

HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü|4.2.2&Sense 5| (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.347
Cevap
120
Favori
736.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @****ky daha dün aldım akşam senseyi keşfe çıkarken oldu son güncelleştirlemeleride yaptım ilk android deneyimim olduğu için pek anlamıyorum cihazı sıfırlamak gibi olayları maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imtr

quote:

Orijinalden alıntı: ****ky

quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

quote:

ilk bölüm bitti hayırlı uğurlu olsun söz verdiğimiz gibi ilerleyen zamanlarda kişiselleştirme bölümlerine deyineceğim ama zaten cihaz doğası gereğiyle fazlasıyla kişiselleştirilebildiği için pek bir işlem yapmaya gerek duymayacaksınız yakında uygulamalarıda eklemeye başlayacağım onun için rezerve ettiğim bölümleri düzenleyeceğim. Oyun için 2. bölümü Uygulamalar için ise 3. bölümden ulaşabileceksiniz

Teknik destekten, kullanım kolaylığı ve oyun+uygulamalara kadar herşey olacak yani bu konuda değil mi? Aranan herşeyin bulunabileceği bir kaynak yani. Böyle olursa mükemmel olur gerçekten. Hele arada bir güncellenirse.

evet zaten herhalde o konuda bir ilki yaptım topik için konuyu gruplamak Neyse 1 hafta içinde canavar olacak zaten bu bölüm

Günaydın,
    elinize sağlık çok yararlı bir bölüm olacağı kesin.
    Sormak istediğim :
    yukarda custom rom yüklemeyi anlatırken : önce rom'u sonra boot.img'yi anlattınız. Bunun sırası önemli mi ? Ben genelde önce fastboot'tan boot.img'yi yüklüyorum sonra superwipe yapıp son olarak rom'u yüklüyor ve reboot yapıyorum.
    Şu ana kadar bir sorun yaşamadım.

senin uyguladığın sıra da dostum bend böyle yapıyorum ;)

• Hayirli olsun kardes baslik , umarim faydali olur , bende açmayi dusunmustum ama sana nasip oldu
  • umarım yakın zamanda aranızda olacağım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: IIFINISHII

@****ky daha dün aldım akşam senseyi keşfe çıkarken oldu son güncelleştirlemeleride yaptım ilk android deneyimim olduğu için pek anlamıyorum cihazı sıfırlamak gibi olayları maalesef.

Ayarlar - depolama - fabrika verilerine sıfırla seçeneğini seçin bi işlem sonunda tüm verileriniz silinecek o yüzden öncelikle yedeklerinizi alınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlıısı olsun !!
  • Seyahat halinde olduğum için yarın akşama kadar paylaşım yapamayacağım :) sadece sorunlar hakkında bilgi verebilirim :)
    S3 lansmanından sonra sanırım bir çok kişi seçimini one x den yana kullanacaktır diye tahmin ediyorum. Buraları yakında baya değerlenir :D
  • süper olmuş ellerine saglık üsdat hemen iki soru sorayım hemen
    1 ROOT UYGUMALA tel garantiden çıkarırmı
    2 bizim tel kulaklıgında parçaları ileri ve geri alma tuşu yok ekran hariçinde degiştirmenin bi ayarı varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amato

süper olmuş ellerine saglık üsdat hemen iki soru sorayım hemen
    2 bizim tel kulaklıgında parçaları ileri ve geri alma tuşu yok ekran hariçinde degiştirmenin bi ayarı varmı acaba

1 burası muamma donanimsal bir sorun yoksa garantiden faydalanabiliyorsunuz unlock işleminde de yazıyor zaten zaten geri dönüş mümkün. Değer mi derseniz kesinlikle derim :)

2 maalesef size tavsiyem internette xl alıp kulaklığı satanlar var kesinlikle beat audio yu tavsiye ederim cihazın ses konusundaki performansı o zaman belli oluyor hele birde poweramp kursuysanız demeyin keyfinize :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende htc one x aldım yanlız ilk defa htc alıyorum ve ilk anroid telefonun ve kafama takılmış bazı zorular var acaba bu yukada olan BOOTLOADER KİLİDİNİ KIRMAK-ROOT UYGUMALA rını yapmaksak ne gibi kötü yanları olur telefonun ne işine yarıyo simdiden gelicek cevaplar için tşk ederim
  • quote:

quote:

1 burası muamma donanimsal bir sorun yoksa garantiden faydalanabiliyorsunuz unlock işleminde de yazıyor zaten zaten geri dönüş mümkün. Değer mi derseniz kesinlikle derim :)

2 maalesef size tavsiyem internette xl alıp kulaklığı satanlar var kesinlikle beat audio yu tavsiye ederim cihazın ses konusundaki performansı o zaman belli oluyor hele birde poweramp kursuysanız demeyin keyfinize :)

****ky kardeş cvp için tşk ederim ama zamanın varsa 1 soruyu biraz daha ayrıntılı anlatırmısın ben bulamadım sayfada unlock işlemi nasıl yapılıyo vs vs
    birde ben Dark Meadow: The Pac oyunu indirdim kurdum ama oyunda cıkma yı bulamadım ya en son menüye kadar geliyom ordada load altındada start new game yazıyo

• quote:

quote:

quote:

****ky kardeş cvp için tşk ederim ama zamanın varsa 1 soruyu biraz daha ayrıntılı anlatırmısın ben bulamadım sayfada unlock işlemi nasıl yapılıyo vs vs
    birde ben Dark Meadow: The Pac oyunu indirdim kurdum ama oyunda cıkma yı bulamadım ya en son menüye kadar geliyom ordada load altındada start new game yazıyo

Makaleye tekrar göz atın derim zira ilk işlem zaten unlock yani bootloader kilidini kırmak diye de belirtilmiş. Oyundan çıkmak için geri tuşunu kullanabilir ya da görev yöneticisinden sonlandırabilirsiniz.

• quote:

quote:

quote:

Sisteme mudahale edemezsin misal dns adresini değiştirmen gerek root yetkisi olmadan yapamazsın ya da reklam içeriklerini engellemek için gerekli eklentileri kuramazsın. Böyle uzar gider :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: IIFINISHII

@****ky daha dün aldım akşam senseyi keşfe çıkarken oldu son güncelleştirlemeleride yaptım ilk android deneyimim olduğu için pek anlamıyorum cihazı sıfırlamak gibi olayları maalesef.

Ayarlar - depolama - fabrika verilerine sıfırla seçeneğini seçin bi işlem sonunda tüm verileriniz silinecek o yüzden öncelikle yedeklerinizi alınız.

Teşekkürler boş vaktimde deneyeceğim inşallah düzelir.
    S3 tanıtımını herkes izlemiştir diye tahmin ediyorum.ONE X'e göre çok önde olan bir farkı çıktı mı(malum pek anlamıyoruz telefondan)?Şarjı one x'e göre daha iyi diyorlar da ne kadar doğru bu olay?

• Bu bölümü açtığınız için teşekkürler. Sayfanın başına eklenmesi gereken iki konu daha var.

1- Relock bölümünün de eklenmesi gerekir diye düşünüyorum. İnternette bununla ilgili bilgiler mevcut.
    Yeni güncellemeler geldiğinde unlock modda yükleme yapmıyor. Relock yapmak gerekir.

2- Yedekleme programı ve tanıtımı. Ben Android 3.2 deyken Titanium Backup kullanıyordum ve çok güzel de çalışıyordu. ama yeni telefonla android 4.0 da resmen çuvallıyor. bir çok özelliği çalışmıyor. Program pro olmasına rağmen. Şu an da yeni backup programları deniyorum. Pratik ve işlevli bir program bulursam paylaşacağım.

Şimdilik Kolay Gelsin.
  • arkadaşlar tecrübeli olanlara sormak istiyorum ;

cihazı ( htc one x ) i yurt dışı cihazı olarak satın aldım. öncelikle maalesef en çok övülen video ve kamera kalitesini ben pek göremedim. renkler gereğinden çok canlı ve video çekiminde de kalite sorunları var. neyse güncellemelerle düzelir diye umuyorum.

asıl konu, şu daha önceden bahsedilen ilk güncellemeyi telefon buldu ve güncelledim. ancak yukarıdaki güncellemeyi bulmuyor. sanırım alınan ülkeyle falan ilgili. ben de dedimki indirip öyle kurayım ama bir türlü beceremedim. bilgisayarda htc sync yüklü , 35 mb lık güncellemeyi de indirdim. zip dosyasını çıkarttım ama içinden yeniden bir zip dosyası ve farklı klasörler çıktı.

güncelleme anlatımlarında ruu dosyası falan diyor ama benım indirip zip ten çıkarttığım dosyalarda bu adda birşey yok. nasıl yükleyebilirim bu güncellemeyi. yardımcı olursanız sevinirim.iyi günler…

• Kamerada "renkler gereğinden çok canlı" mı? Renkler çok soluk ve soğuk olarak gözüküyor her incelemede.
  • kesinlikle. en azından benım telefonumda öyle. renk doygunluğunu ve pozlamayı birer kademe azaltıyorum, o zamanda fazlaca azaltıyor :) son güncelleme olan 1.29.401.7 ile sorunun düzeldiğini okudum ama işte o güncellemeyi yükleyemiyorum. güncelleme zip dosyası tamam, htc sync tamam ama ruu diye birşeyden bahsediyorlar. ben de onu bulamadığım için indirdiğim güncelleme dosyasında, yükleyemiyorum ve sinirlerimi bozuyor :) 5 farklı yere açtım konuyu ama zahmet edip cevap yazan olmadı !!
  • Öncelikle teşekkürler değerli bilgiler için, bende çoğu arkadaş gibi S3 bekliyordum dünki tanıtımdan sonra bugun S2 almaya gittim fakat One X ile döndüm:) İlk HTC cihazım olacak o yüzden ilk birkaç saat acaba pişman olurmuyum diye düşündüm fakat şu an görüyorumki oldukça muazzam bir cihaz.Cihazda gerekli olan root yazılım yükleme işlemleri Samsung cihazlara kıyasla biraz daha zahmetliymiş dos komutları vs,.Samsung root vs yapabilen bu cihazda da sorun yaşamaz.

Batarya ve diğer sorunlar bence güncel yazılımlar ile halledilir, düşünen arkadaşlara oldukça iyi bir dizaynı olduğunu söyleyebilirim
  • arkadaşlar merhaba bende hyc one x alarak aranıza katıldım
    bir sorum olucaktı telefounu bütün ayarlarını kurdum unlocked root işlemini yaptım
    herşey güzel oldu fakat hesaplar ve senkronize bölümüde facebook hesabımı kurduğum zaman sol üst köşede üçgen işareti çıkıyor ve htc senseye izin ver yazısı çıkıyor onaylamak istiyorum fakat açtığı sayfa çince yada japonca hangisi bilmiyorum bir tek tıklama yeri var ona basıyorum sayfa kapanıyor ama yurıda o işaret yine duruyor
    konu hakkında yardım edermisiniz
    saygılar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.