Şimdi Ara

Htc One X Ana Sayfa / Oyun-Uygulama Paylaşımı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.850
Cevap
20
Favori
225.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu radyo meselesi netlestimi arkadaslar? Phonearena gsmarena var diyor bazi siteler de yok. Burdaki arkadaslardanda farkli bilgiler geldi. Bi kesinlestirebilsek ona gore alternatif arayislarina girecegim.saygilar
  • http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8yMuu2QG9ss

Htc One X Ana Sayfa / Oyun-Uygulama Paylaşımı
    reklamdaki bu resimde sensetion 4 teki foto ve video olayı yok. hatamı gerçekmi

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarı dew -- 2 Nisan 2012; 0:52:10 >

• surekli telefon degiştiren, 3-5 ayda bir yeni modele geçen biri iseniz,
    One X ıle XL arasında fark yok,
    ama aldım mı 3-4 yıl kullanırım dıyorsanız piyasadaki en iyi donanıma sahip cihaz alacaksınız ki
    telefonunuz uzun süre guncel kalsın.(Misal HD2, hala taş gibi, hala güncel)

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZZ RAT -- 2 Nisan 2012; 7:54:35 >
  • Arkadaşlar burada verdiğiniz veriler ve tartışmalarınız bir çok arkadaşa ışık tutuyor. Bilginiz tartışılmaz yeri geldiğinde videolarla savlarınızı desteklemişsiniz. Herkese teşekkürler.

Ben işim gereği her marka her model cihazı neredeyse kullandım kullanmaya devam ediyorum. Ama standart bir telefon kulanıcısı gözüyle bakıldığında hiç bir cihazı 1 günden fazla şarj etmeden kullanamadım.

HTC, Samsung, Apple, Huawei, Blackberry bu cihazlarda film, oyun vb. kullanırsanız artık cihazın şarjının bir önemi kalmıyor açıkçası. Boşuna şarj için seçeneklerinizi değiştirmeyin.

One X'in işlemcisi Nvidia Tegra 3 diye şarjı az gider One S'in işlemcisi Qualcomm MSM8260A Snapdragon diye çok gider fikrine sakın kapılmayın. Enfazla 3-5 dk farkeder. Eğer mevcut cihazınız video ve oyun kullanımında problem yaratmıyorsa bence bu cihazlara yönelmenize gerek yok diye düşünüyorum boşuna masraf yapmayın. Yeni cihaz alacaksanız ihtiyacınızda varsa seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. HTC bence iyi bir marka tercih edilebilir ama amaçlarınız doğrultusunda bir cihaz almanız önemlidir.

Buradaki arkadaşlar çok güzel bilgiler vermiş mutlaka işine yarayacak olanlar vardır. Ben Sensation XE ilk çıktığında almıştım çokta memnundum ama başkasına kaptırdım.

Ben HTC One X'i tercih edeceğim yeni bir cihaz alacağım için. Burada verilen testler çokta önemli değil benim için cihazın performansı mutlaka yeterli olacaktır. Benim ihtiyacım hafıza ve büyük ekran zaten diğer uygulamalarda çok çok yeterli olacağını biliyorum. Burada çok fazla profesyonel kullanım yapacak arkadaşta olduğunu sanmıyorum.

• Bende cihazi aldim fakat sarzi cok az kurcalayamadim il sunu soyleyeyim cihaz hizli ve ekran cok guzel Sensation XL vardi onu satip aldim aralarinda bariz fark var,en kisa surede kullanim detaylarini yazarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@hm@

Bende cihazi aldim fakat sarzi cok az kurcalayamadim il sunu soyleyeyim cihaz hizli ve ekran cok guzel Sensation XL vardi onu satip aldim aralarinda bariz fark var,en kisa surede kullanim detaylarini yazarim

One x mi aldin nerden kaca aldin ne kadar hizli kronik bisey carptimi gozune :)

• quote:

Bende cihazi aldim fakat sarzi cok az kurcalayamadim il sunu soyleyeyim cihaz hizli ve ekran cok guzel Sensation XL vardi onu satip aldim aralarinda bariz fark var,en kisa surede kullanim detaylarini yazarim

Yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum :) sanırım one x aldın. Fiyatı ve nerden aldığınıda yazarsan süper olur. Teşekkürler :)
  • Aynen ben de bekliyorum...
  • Evet One X aldim Kadikoyden aldim 1850 TL'ye ( biraz kazik ama yeni cihazlar boyle) yorumlari yapicamda cihazin sarzi suan %5 kaldi bende 4s'i kullanmaya devam ediyorum aksama sarzini doldurup yarinda kullanirim yorumlari ancak yaparim, bu arada ben ilk iphoneden beridir kullanirim ve cihazlarin bir cogunu almisimdir bu biraz degisik geldi bana diger cihazlarda kasma olurdu genelde bunda daha olmadi ama dedigim gibi daha telefon gorusmesi bile yapmadim cihazla hele bi yarin kullanayim yorumlari yazarim buraya

• quote:

Evet One X aldim Kadikoyden aldim 1850 TL'ye ( biraz kazik ama yeni cihazlar boyle) yorumlari yapicamda cihazin sarzi suan %5 kaldi bende 4s'i kullanmaya devam ediyorum aksama sarzini doldurup yarinda kullanirim yorumlari ancak yaparim, bu arada ben ilk iphoneden beridir kullanirim ve cihazlarin bir cogunu almisimdir bu biraz degisik geldi bana diger cihazlarda kasma olurdu genelde bunda daha olmadi ama dedigim gibi daha telefon gorusmesi bile yapmadim cihazla hele bi yarin kullanayim yorumlari yazarim buraya

Ciddi bir ücret vermişsiniz max verilebilecek ücret 1600 iken 1850 tl çok fazla. Cihazları 1400 tl alıp 400 tl karla satıyorlar almamak lazım.
  • quote:

Evet One X aldim Kadikoyden aldim 1850 TL'ye ( biraz kazik ama yeni cihazlar boyle) yorumlari yapicamda cihazin sarzi suan %5 kaldi bende 4s'i kullanmaya devam ediyorum aksama sarzini doldurup yarinda kullanirim yorumlari ancak yaparim, bu arada ben ilk iphoneden beridir kullanirim ve cihazlarin bir cogunu almisimdir bu biraz degisik geldi bana diger cihazlarda kasma olurdu genelde bunda daha olmadi ama dedigim gibi daha telefon gorusmesi bile yapmadim cihazla hele bi yarin kullanayim yorumlari yazarim buraya

detaylı incelemeni en kısa zamanda bekliyoruz hocam
  • 1300 tlye kayıtlı sıfır one x gerçekmidir sizce arkadaşlar?

http://www.sanalpazar.com/Htc-Sensation-One-X__isp3070983__opitem_watch
  • quote:

Orijinalden alıntı: pespoisonboy

1300 tlye kayıtlı sıfır one x gerçekmidir sizce arkadaşlar?

Türkiye garantili değil o telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

quote:

evet bende Türkiye garantili demedim ki zaten
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

quote:

evet bende Türkiye garantili demedim ki zaten

O zaman al...

• quote:

Ben satıcıyı aradım ama konuşamadık aradığım sırada kaza yapmıştı

• fm radio varmış arkadaşlar videoda söylüyo
  • merak edilen benchmark sonuçları...

ilki one s, ikincisi one x :)

http://cdn.slashgear.com/wp-content/uploads/2012/04/htc_one_s_review_sg_38.jpg

http://cdn.slashgear.com/wp-content/uploads/2012/04/htc_one_x_review_sg_74.jpg

aynı uygulama, aynı inceleme sitesi, farklı SoC'lar...

yukarıda verdiğim engadged inceleme linkinde de one s ile karşılaştırılmış başka benchmark değerleri fark. 4-5 farklı uygulama ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 2 Nisan 2012; 17:19:57 >

• HOS'in de beyaz renk seçeneği olsaymış iyi olurmuş açıkçası.ben şu aralar beyaz rengi otomobilden telefona her eşyada arıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.