Şimdi Ara

Htc One X Ana Sayfa / Oyun-Uygulama Paylaşımı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.850
Cevap
20
Favori
225.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

merak edilen benchmark sonuçları...

ilki one s, ikincisi one x :)

http://cdn.slashgear.com/wp-content/uploads/2012/04/htc_one_s_review_sg_38.jpg

http://cdn.slashgear.com/wp-content/uploads/2012/04/htc_one_x_review_sg_74.jpg

aynı uygulama, aynı inceleme sitesi, farklı SoC'lar...

yukarıda verdiğim engadged inceleme linkinde de one s ile karşılaştırılmış başka benchmark değerleri fark. 4-5 farklı uygulama ile.

Engadget incelemesi gerçekten güzel olmuş.

Slashger ın ONE X scoru ile engadget ONE X scoru arasında dağlar kadar fark var.3399 score V 4906 score :):):)

Ya uygulama sürümünde bir fark var. Yada Quadrant ne kadar dandik bir benchmark testi olduğunu gösteriyor.

• quote:

merak edilen benchmark sonuçları...

ilki one s, ikincisi one x :)

http://cdn.slashgear.com/wp-content/uploads/2012/04/htc_one_s_review_sg_38.jpg

http://cdn.slashgear.com/wp-content/uploads/2012/04/htc_one_x_review_sg_74.jpg

aynı uygulama, aynı inceleme sitesi, farklı SoC'lar...

yukarıda verdiğim engadged inceleme linkinde de one s ile karşılaştırılmış başka benchmark değerleri fark. 4-5 farklı uygulama ile.

Hocam o testler sapıtmıs gecen bi videoda izledim one x 5036 puan aldı.

Bu arada forumda satısına baslayan birisi var 1650 tlden.

http://resim.donanimhaber.com/m_59318251/mpage_1/f_/key_//tm.htm

Alanlardan detaylı inceleme bekliyoruzz. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanyıldız -- 2 Nisan 2012; 17:38:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: m@hm@

Evet One X aldim Kadikoyden aldim 1850 TL'ye ( biraz kazik ama yeni cihazlar boyle) yorumlari yapicamda cihazin sarzi suan %5 kaldi bende 4s'i kullanmaya devam ediyorum aksama sarzini doldurup yarinda kullanirim yorumlari ancak yaparim, bu arada ben ilk iphoneden beridir kullanirim ve cihazlarin bir cogunu almisimdir bu biraz degisik geldi bana diger cihazlarda kasma olurdu genelde bunda daha olmadi ama dedigim gibi daha telefon gorusmesi bile yapmadim cihazla hele bi yarin kullanayim yorumlari yazarim buraya

Kardes radyosu varmi varsa performansi hakkinda bilgi verirmisin
  • Türkiye garantisiz ve kayıtsız 1650 TL Kazık Az bekleyin bence
  • Aynen baya pahalı cihazın biraz daha yaygınlasmasını beklemek daha mantıklı.
  • Arkadaşlar ilk izlenimlerimi yazayım

htc hd @ iphone 4 @ xperia arc @ galaxy s2 @ ve tekrar htc x one

cihazın malzeme kalitesi mükemmel diyebilecek kadar iyi çok hızlı ekran kalitesi mükemmel ses kalitesi olağanüstü (oğlumun beats pro kulaklığı ile denedim)
    pil denem şansım henüz olmadı bugün aldım çünkü (Kayıtlı 1800 TL) galaxy s2 den birz daha büyük arkasında muhtemelen araçiçi dock ile kullanılması için yapılmış bağlantılar var (ayrıca araba modu var menulerde) şimdilik bu kadar
    radyo olarak ise benim gördüğüm kadarı ile TuneIn Radyo diye bir uygulama var
  • quote:

Orijinalden alıntı: gti206

Arkadaşlar ilk izlenimlerimi yazayım

cihazın malzeme kalitesi mükemmel diyebilecek kadar iyi çok hızlı ekran kalitesi mükemmel ses kalitesi olağanüstü (oğlumun beats pro kulaklığı ile denedim)
    pil denem şansım henüz olmadı bugün aldım çünkü (Kayıtlı 1800 TL) galaxy s2 den birz daha büyük arkasında muhtemelen araçiçi dock ile kullanılması için yapılmış bağlantılar var (ayrıca araba modu var menulerde) şimdilik bu kadar

Hayırlı olsun. Hocam bos ram miktarı kaç mb ? Birde one x s2 nin boyut olarak ciddi farklar varmı? Yani s2 yi tek elle kullanan one xide kullanırmı ? :)

• http://www.sanalpazar.com/Htc-Sensation-One-X__isp3070983

1300 TL kayıtlı cihaz. Ben 1 adet aldım Cumaya kadar elinizde olur dedi satıcı. Kampanya cihazlarıymış 6 adet getirmiş 2 adet kaldığını söyledi 1 adet beyaz kapıda ödeme ile bana gönderdi bekliyorum bakalım gelince izlenimlerimi yazacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tylan

http://www.sanalpazar.com/Htc-Sensation-One-X__isp3070983

1300 TL kayıtlı cihaz. Ben 1 adet aldım Cumaya kadar elinizde olur dedi satıcı. Kampanya cihazlarıymış 6 adet getirmiş 2 adet kaldığını söyledi 1 adet beyaz kapıda ödeme ile bana gönderdi bekliyorum bakalım gelince izlenimlerimi yazacağım.

dostum cihaz ismi sensation one x yazıyor orginal ismi htc one x degilmi sana sensation göndermesinler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanbaba

quote:

dostum cihaz ismi sensation one x yazıyor orginal ismi htc one x degilmi sana sensation göndermesinler...

Evet özellikle sordum yanlış yazmışız dedi satıcı. Zaten gelsin olmadı aynen geri yollarım sonuçta kapıda ödemeli.

• Ayrıca kapıda ödemeli kargo gönderiminde parayı vermeden kargoyu teslim etmiyorlar yanılmıyorsam. Yani adam one x yerine herne koyarsa ona para vermiş olacaksın. Sahibinden.comda Get var diğer ikinci el sitelerinde varmı bilmiyorum ama get ile alırsan kapıda ödemeliden daha güvenli.
  • bence de çok pahalı ve beklemek lazım, nasip olursa Sensation'u mu satıp One X almayı düşünüyorum ama henüz erken ve fiyatlar düşecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaruK_26

Millet Üst seviye model (ONE X) i niye alıyor.En iyi bende olmak için.Androidte zaten 800 TL bir cihaz bütün her uygulamayı açıyor.(Oyunlarda dahil ) Burası teknoloji sitesiyse en iyisini tavsiye ederiz.Buraya gelip hangi telefonu almalıyım gibi sorularada performansına göre söyleriz.Telefonun tasarımı kullanıcıya kalır...

O Saçma sapan benchmarklar seni ilgilendirmez ama bir çok kullanıcı ilgilendirir.(PC,mobil )Çekirdek olayında zaten telefonu aktif olarak kullanan biri tegra 3 de güç tüketiminde başarısız olacağı kesin.Telefonu pasif kullananlar için avantaj.(Gerçi bunu mhz düşürmesi ile yapablirsiniz)Donanım haber ekibi facebook sayfasına girip tegra 3 hangidaki bilgileri oku...Yada ingilizce biliyormuşun.Çok kaliteli siteler var...

Tegra3 ü eleştirmiştim ya neyse bu konuda zaten cevap vermeye gerek yok. Son cümlelerimin birinde, "Sadece oyunda 4 çekirdek birden çalışıyor adamın gösterdiğine göre. Hatta benim fikrim, oyun hariç 1+4 çekirdek gibi olmuş tegra3. Bu gösterdikleri doğru ise ve video sırasında anlatılanlar doğru ise, HTC ONE X'i kullanan bir kullanıcının telefonunu ömrünün büyük kısmı o LOW POWER dedikleri 1 çekirdekte geçecektir. " yazmamın sebebi buydu. Ya siz benim yazdıklarımı anlamadınız şahsınıza saldırı olarak algıladınız, ya da ben sizin yazdıklarınız yanlış anladım. Herneyse önemli değil o kadar.

Saçma sapan benchmarklar diye bahsettiğim konu zaten 800 tl lik bir telefonun tüm uygulamaları açabileceğiydi. En iyisini almak isteyen mevcut en iyi cihazı alır zaten, bugün atıyorum ONE X alır, başka gün atıyorum IP5 alır, başka gün Galaxy S3 alır veya A modelini B modelini alır. Bunun için pek bir benchmarka gerek yok.

Evet ingilizce biliyorum ve yabancı siteleri donanımhaberle birlikte takip ediyorum. Tegra 3 sevmiyor olsamda (bir nvidia fanatiği olarak) mevcut ihtiyaçlarım + keyfim ve canım istediği için HTC ONE X alacağım.
    Son kez belirteyim, saçma sapan benchmarklar şahsi fikrim ve isteyen göre saçma sapan, istemeyene göre çok önemli olabilir. Size göre inanılmaz önemlidir bana göre bir önemi yoktur. Dünyadaki cep telefonu kullanıcılarının geneline göre önemli midir değil midir beni pek ilgilendirmez (PC'yi dahil bile etmedim malum bölüm farkı). Kabul etmem lazım alsında tüketim toplumunda bu tip şeyleri insanları etkilemek için kullanmak çok önemli, rekabet ortamı var...

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

Ayrıca kapıda ödemeli kargo gönderiminde parayı vermeden kargoyu teslim etmiyorlar yanılmıyorsam. Yani adam one x yerine herne koyarsa ona para vermiş olacaksın. Sahibinden.comda Get var diğer ikinci el sitelerinde varmı bilmiyorum ama get ile alırsan kapıda ödemeliden daha güvenli.

Kargoyu alıp kontrol edip istemediğin takdirde iade etme şansınız var. Arızalı veya kargoda zarar görme durumuna karşı savunmasız kalırsınız önce ödeme yaparsanız hiç bir kargo firmasında bu şekilde olduğunu sanmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

quote:

Orijinalden alıntı: gti206

Arkadaşlar ilk izlenimlerimi yazayım

Hayırlı olsun. Hocam bos ram miktarı kaç mb ? Birde one x s2 nin boyut olarak ciddi farklar varmı? Yani s2 yi tek elle kullanan one xide kullanırmı ? :)

hocam engadget ın incelemesinde s2 ile karşılaştırılmış. s2 ile arasında çok bi fark yok bana kalırsa sensetion xl la aynı boyutta biraz daha ince

• quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

quote:

Orijinalden alıntı: m@hm@

Bende cihazi aldim fakat sarzi cok az kurcalayamadim il sunu soyleyeyim cihaz hizli ve ekran cok guzel Sensation XL vardi onu satip aldim aralarinda bariz fark var,en kisa surede kullanim detaylarini yazarim

One x mi aldin nerden kaca aldin ne kadar hizli kronik bisey carptimi gozune :)

Sitede de var dostum arattır görürsün satış yapanları : )
  • quote:

1300 TL olmasi imkansiz, kesin Sensation'dir o.
    aman dikkat et hocam, sakata gelme.
  • quote:

One X vs Xperia S kamera karşılaştırması:

http://www.xperiablog.net/2012/04/02/camera-performance-compared-htc-one-x-versus-xperia-s/

xperia s bariz şekilde daha iyi şayet htc one x işlemci dışında ve beats audio dışında hiçbir üstünlüğü yok hatta xperia s ics güncellemesi aldığı vakit başa baş gideceği aşikar çünkü oyunlar bizzat adreno 220'e optimize edilerek üretiliyor.
    ayrıca birçok inceleme sitesinde okudum htc one x web browsing de sorun varmış aşağı yukarı veya pinch to zoom yaparken görüntü kendini yeniliyormuş birçok site bundan şikayetçi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OvernightSensation -- 3 Nisan 2012; 2:17:42 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.