Şimdi Ara

HTC ONE V -Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü- (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
846
Cevap
14
Favori
54.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akyolcem

Arkadaşlar bir çok yerde one v ye alternatif olarak desire s sunuluyor. Kullanan arkadaşlar ne diyor bu duruma? Desire s e ics de gelecek. Hangisini tercih etmek daha mantıklı olur

bilen biri cevap yazsın lütfen ?
  • Telefon bugün elime ulaştı. İlk defa android kullanıyorum. Görev yöneticisine baktığımda kullanılan ve boşta toplam 365 Mb ram varmış gibi gözüküyor. 512 olması gerekmez mi oranın?
  • arkadaşlar htc one v mi yoksa s.e xperia neo v mi.acil cevappp ??
  • selam, ben one v ile evo 3d arasında kararsiz kaldim evo 3d nin şarjı az gidiyo diye yorumlar okudum ve telefonda biraz buyuk geldi, versiyon yukseltmeside dagitilmaya yeni başlanmış. one v fiyati 859 Tl evo 3dnin 999 inmiş karar veremedim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun ekranının sağ ve sol alt köşesinde sarı lekeler var.. Aynı sorunu yaşayan var mı?
  • Bugün aldık hayırlısıyla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: WorldPeace

Telefonun ekranının sağ ve sol alt köşesinde sarı lekeler var.. Aynı sorunu yaşayan var mı?

sarı lekel sorunu bu modelde oluşuyormuydu bilemiyorum ama bende yok bi resim koyabilirsen çok belirginse daha net yorum yapılabilir, bu arada ram le ilgili sıkıntı yok herkesde öyle görünüyor android sanırım ram in bi bölümünü başka bi işlem için saklıyor teknik açıklamasını bilemiyorum bi anormallik yok .
  • quote:

Orijinalden alıntı: akyolcem

One v ye ilgi beklenenden az galiba.

Kullanan arkadaşlardan rica etsem, gün geçtikçe telefonun performansı ne durumdadır, şarjı nasıl gidiyor, sürekli bir önbellek temizleme ihtiyacı oluyor mu ?( Örn: wildfire s gibi )

1 aydır kullanıyorum sanırım nerdeyse, şarj tüm akıllı telefonlarda olduğu gibi sorun, biraz ekranı kullanırısanız internette gezinti, video vs o günü anca bitiriyor, önbellek boşaltmak için herhangi bişi yapmıyorum telefon menüleri kameranın tepksi, klavye nin tepkisi gayet akıcı sorunsuz çalışıyor, tek hissedien yavaşlık oyun açlışlışlarında diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Protechnology

quote:

Orijinalden alıntı: generalduncan

edit: MoreLocale2 programını Play Store'dan telefona indirerek Türkçe menüyü açtım.

Uygulama sürekli açık kalmak zorunda mı ?

Hayır, uygulamayı bir kez kuruyorsunuz. Çıkan seçeneklerden Türkçeyi seçiyorsunuz. Bitiyor. Açık durmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WorldPeace

Telefonun ekranının sağ ve sol alt köşesinde sarı lekeler var.. Aynı sorunu yaşayan var mı?

Ekranın altındaki tuşların aydınlatması oraya vuruyor, ondan. Kötü görüntü ama yapacak bir şey yok.
  • merhaba arkadaşlar.
    sonunda ben de kavuştum telefonuma.siyah renk.içinde hafıza kartı çıkmadı 8 gb lik alıp taktım.ilk başta baya baya bir sıkıntı çektim özellikle klavyede mesaj yazarken(günde normal tuşlu telefonla 500 600 mesaj yazan birisi olarak.)ama alışmam 2 saat sürdü ve yerini zevk e bıraktı.şöyleki akıllı yazma özelliği sayesinde leb yazıyorsunuz telefon size direk çorum diyor leblebi bile demiyor.:)))))))).neyse sağında solun da altında üstünde eğik büzük göze hoş gelmeyen bir yere rastlamadım .sadece telefon gelince sanki bana sesi az çıkıyormuş gibime geldi ve nitekimde az .meüden sona kadar açmama rağmen bangır bangır bir ses çıkar sanmıştım.az gürültüde sanki telefonu duymayacakmışım gibime geliyr.birde şu bekleme ekranındaki saat beyaz karelerin içinde ya bunu dicital yada sadece numarayı göremiyormuyuz.yanyana 2 beyaz kutunun içinde saat uyuz ediyor beni değiştiremedim bir türlü bu konuda bana yardım edecek bir arkadaş varmı acaba .hem ses artırımı ile alakalı hem de bekleme ekranındaki saat olayı için .aklıma gelenler ilk bunlardı kullandıkça yazarım elbette ..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Protechnology

quote:

edit: MoreLocale2 programını Play Store'dan telefona indirerek Türkçe menüyü açtım.

Uygulama sürekli açık kalmak zorunda mı ?

Hayır, uygulamayı bir kez kuruyorsunuz. Çıkan seçeneklerden Türkçeyi seçiyorsunuz. Bitiyor. Açık durmuyor.

Anladım. Peki teşekkürler

• Menüdeki bazı simgeleri yanlışlıkla ana ekrana taşıdım ve saat-hava durumu göstergesinin altında o simgeler kaldı ve kaldıramıyorum, yardım edecek kimse yok mu :)
  • Sar degeri nedir acaba bu telefonun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün bende one v aldım birtane.

Şimdi kolaylık için birşeyler önerebilecek arkadaşlar varmı? Yani daha rahat kullanmamı sağlayacak programlar, şarj süresi için yapmam gerekenler. Ve en önemlisi ekrana yarın film taktırıcam ve kap almayı düşünüyorum telefona. Marka tavsiyesi de alabilirim :)

Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cekirge17

Menüdeki bazı simgeleri yanlışlıkla ana ekrana taşıdım ve saat-hava durumu göstergesinin altında o simgeler kaldı ve kaldıramıyorum, yardım edecek kimse yok mu :)

selam banada olmuştu.kaldırmak istediğin simgeye basılı tut tutunca yukarıya doğru sürükle sarj göstergesinin üstünde kaldır inbaresi çıkar oraya bırakselam banada olmuştu.kaldırmak istediğin simgeye basılı tut tutunca yukarıya doğru sürükle sarj göstergesinin üstünde kaldır inbaresi çıkar oraya bırak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulean

Bugün bende one v aldım birtane.

Şimdi kolaylık için birşeyler önerebilecek arkadaşlar varmı? Yani daha rahat kullanmamı sağlayacak programlar, şarj süresi için yapmam gerekenler. Ve en önemlisi ekrana yarın film taktırıcam ve kap almayı düşünüyorum telefona. Marka tavsiyesi de alabilirim :)

Ben telefonu alali 2 hafta oldu.. ilk hafta heryeri gezdim ama htc one v icin bi tane kilif ve ekran koruyucu film bulamadim.. bnde gittim internetten aldim. Bi tane rubber marka kilif ve screen defence marka koruyucu film aldim memnunm.. bilmiyorum piyasada vardir belki ama iki hafta oncesne kadar yoktu..hayirli olsun bu arada :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: piluthh

quote:

Orijinalden alıntı: ulean

Bugün bende one v aldım birtane.

Ben telefonu alali 2 hafta oldu.. ilk hafta heryeri gezdim ama htc one v icin bi tane kilif ve ekran koruyucu film bulamadim.. bnde gittim internetten aldim. Bi tane rubber marka kilif ve screen defence marka koruyucu film aldim memnunm.. bilmiyorum piyasada vardir belki ama iki hafta oncesne kadar yoktu..hayirli olsun bu arada :)

bendede ekran koruyu var ama rubber kılıf almayıda düşünüyorum , önerir misiniz kaliteli mi kılıf ?

• quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

htc sahibi olmak istiyorumm 1100 e kadar çıkarım kendimi zorlarsam

bu model de aklıma yatmıyor değil

one v

incredible s

desire s bunlar arasında kararsızım htc hakkında fazla bilgim maalesef

Hocam Evo 3D kullanıyorum öneririm,1099TL
  • Orijinalden alıntı: Furkan*

Orijinalden alıntı: piluthh

bendede ekran koruyu var ama rubber kılıf almayıda düşünüyorum , önerir misiniz kaliteli mi kılıf ?

Benim suanda kullandıgım ürünhttp://www.mobilcadde.com/htc-one-v-sert-rubber-kilif-3859 .
    Ben öneririm sılıkonlu almada, pek güzel gozuktugunu dusunmuyorum bırde toz tutuyolar. o yuzden bunu aldım gayet guzel tavsıye edebilirim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.