Şimdi Ara

HTC ONE V -Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü- (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
846
Cevap
14
Favori
54.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonda wallpaper olarak ne kullanıyorsunuz?
  • Merhaba KERİM ÖZ,

Müşteri Destek Merkezi ile irtibata geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Size en kaliteli hizmeti saglamak ,her türlü soru ve isteğinize cevap vermek için çalışıyoruz.

Sorunuz ile ilgili , HTC One V cihazlarimiza 4.1 Jelly Bean guncellemesi gelmeyecektir.

Musteri hizmetleri Numaralarimiz :
    + 90-212-7055698; Ücretli, Hem sabit hatlardan hemde, Mobil telefonlardan aranabilir.
    00800-142-051-118; Ücretsiz, sadece sabit telefonlardan aranabilir (Telefon sağlayıcınızdan ücretsiz numara aranabilirliğinizi kontrol edin)

İlginiz için teşekkür ederiz.

Sorunuzu başarılı biçimde yanıtlayıp yanıtlamadığımı belirtin; bunu tamamlamak için buraya tıklayın.

Bu mesaja bir yanıt göndermek için lütfen buraya tıklayın.

Saygılarımızla,

Jeyhun

HTC

ARKADAŞLAR HTC 4,1 güncellemesi vermezse(daha belli değil şuan için çalışma varmış) ben tüketici mahkemesine gidip hem telefon ücretimi hemde maddi tazminat açmayı düşünüyorum.Htcnin bu yaptığı ayıplı mal kategorisine girmektedir sonuçta bize hizmet vermelidir ama telefon sattıktan sonra hizmet alamicaksam eğer neden htc alalım ben hakkımı aramayı düşünüyorum bence herkes bu yolda giderse htc gerekli işlemleri yapacaktır ve Türkiyeyi 3.sınıf ülke olarak görmekten vazgeçecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkke_3319 -- 7 Eylül 2012; 12:50:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dontcategorizeme

quote:

Orijinalden alıntı: Alanya75

quote:

Orijinalden alıntı: dontcategorizeme

fotoğrafı çok kalitesiz, banal, savurgan, postmodern ve deneyselmiş zihnicim... diyorlar - bir dslr değil bu... önce bunu bilin... sınıfına göre çok iyi... led flash var... hd video var... video çekerken fotoğraf çekme var... hdr var... arkaarkaya çoklu fotoğraf var... bence kamerası makul... ben canon, nikon markasını görmedikçe fotoğraf beğenmem... onu sondan söyleyim...

selam arkadaşlar .telefonumdan aşırı memnunum.ama gece foto çekimi berbat bu kadar kötü olmaması lazım.gündüz süper bana yetiyor.yetmediği yerde .zaten nikon d40 x kullanıyorum.ama gece çekilen resim(tamamen karanlık olmasınada gerek yok hafif ışıkta bile sarımtrak bir ekran hiç bir şey anlaşılmıyor deli oldum.böylemi, yoksa varmı bir ayarı..aşağıda gündüz ve gece çekilen iki resim var.gece olan belli zaten.bu gecenin en elle tutuluru genelde daha kötü çıkıyor..

dostum senin çektiğin gece fotoğrafında iyi muhabbet varmış... kahveler, sigaralar... ortam güzel... o yüzden biraz dumanlı çıkmış... : ))

neyse, yukarıda da söylediğim gibi bu sonuçta bir "smartphone"... öncelikle "telefon" ama akıllısından... yine de gündüz çekimleri oldukça iyi, senin de dediğin gibi... ama gönderdiğin gece fotoğrafı abartılı kötü gerçekten... sanıyorum fotoğrafı çekerken parmağın led ışığa gelmiş, ışık objektifin önünde patlamış... buna dikkat ederek bir kaç fotoğraf daha dene bakalım nasıl olacak... fakat az ışıklı ortamlarda bir "telefondan" sanat eseri beklememek gerek...

eğer makinanın ayarları (kamerayı açtığında sol altta ortada bulunan ayarlardan bahsediyoru, iso, diyafram, ışık ayarları vs...) ve bahsettiğim led patlaması olayı çözüm olmuyor ve tüm fotolar yukarıda gönderdiğin gibi çıkıyorsa servise gidip bi sıra numarası al derim... zira gönderdiğin fotoğraf bu "telefonun" standartının çok altında...

cevap için teşekkür ederim.bu yolladığım gece çekimi dediğim gibi ışıgın yeterli olduğu (igara dumanının da )olmadığı:))) net bir yerdi..çanakkale gökçe ada madamın kahvesi....:))ne yaptım a elimi çekmek ışıgın önünden kılıfından çıkartmak ama dedidiğim gibi bu en iyisi ..çekerken sarı bir hal aldırıyor .dediğin gibi ben en iyisi bir sıra numarası alayım

• bende htc one v kullanıyorum ve nete girmediğim sürece 3 gün şarjı gitti ve bu fiyata alına bilecek en iyi telefonlardan biri bence beats audio özelliğide çoğu kişiye cazip geliyo nete girerkende donma yada takılma gibi bi sorun yaşamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedaozs

bende htc one v kullanıyorum ve nete girmediğim sürece 3 gün şarjı gitti ve bu fiyata alına bilecek en iyi telefonlardan biri bence beats audio özelliğide çoğu kişiye cazip geliyo nete girerkende donma yada takılma gibi bi sorun yaşamıyorum

nete giriyorumda çok yavaş , wifi de öle değil gayet hızlı ama işte bu avea nın dandikliği sanırsam
  • Merhaba.Bende bu telefondan aldim.Herşey iyi ama sound enhancer hatası alıyorum albüm kapağı güncelle dedikten sonra.Nasıl çözülür bilen var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexia

quote:

bende htc one v kullanıyorum ve nete girmediğim sürece 3 gün şarjı gitti ve bu fiyata alına bilecek en iyi telefonlardan biri bence beats audio özelliğide çoğu kişiye cazip geliyo nete girerkende donma yada takılma gibi bi sorun yaşamıyorum

nete giriyorumda çok yavaş , wifi de öle değil gayet hızlı ama işte bu avea nın dandikliği sanırsam

96 kbps netten dolayı olabilir.WIFI ayarlarında daha iyi çekim için bir ayar var.

Üstteki soruma bir cevabın var mı ?

• Sadece Türkiye'de değil ki, dünyanın hiçbiryerinde 4.1 vermeyecek. Verirse heryere birden verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolgá

quote:

quote:

96 kbps netten dolayı olabilir.WIFI ayarlarında daha iyi çekim için bir ayar var.

wifi de zaten sorunum yok gayet hızlı , benim sorunum lanet avea internetinde , bu kadar mı yavaş olur !!!! soruna gelince , ben albüm kapağı hatası hiç almadım , şarkı çalınca kendiliğinden güncelliyo .. 60 yılındaki çıkmış parçanın bile albüm kapağını buluyo .. Pekte önemsemiyorum bu konuyu aslında ..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tolgá

quote:

quote:

wifi de zaten sorunum yok gayet hızlı , benim sorunum lanet avea internetinde , bu kadar mı yavaş olur !!!! soruna gelince , ben albüm kapağı hatası hiç almadım , şarkı çalınca kendiliğinden güncelliyo .. 60 yılındaki çıkmış parçanın bile albüm kapağını buluyo .. Pekte önemsemiyorum bu konuyu aslında ..

Cihazın rom sürümü nedir ? Ayrıca one v 4.0.4 ve 4.1.1 alacak.Aşağıda biri yazmış.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=31346477#post31346477

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0245653D0 -- 14 Eylül 2012; 15:35:49 >

• Arkadasim Turkcell kampanyasindan 2 ay once htc one v aldi. Wifi baglantisinda sorun yok ama telefonu eline aldiginda wifi kesiliyor. Htc musteri hizmetleri uzun yazismalar sonucu servise getirin dedi. Cozum icin bir fikri olan var mi arkadaslar.
  • Telefonda "Flickr" uygulaması olmamasına rağmen ne zaman görev yöneticisine girsem flickr açık gözüküyor bunun sebebi ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: stradivarius

Arkadasim Turkcell kampanyasindan 2 ay once htc one v aldi. Wifi baglantisinda sorun yok ama telefonu eline aldiginda wifi kesiliyor. Htc musteri hizmetleri uzun yazismalar sonucu servise getirin dedi. Cozum icin bir fikri olan var mi arkadaslar.

Cihazda sorun olabilir.Birde alttaki beats audio yazan kapağa temas bağlantı sorunu yaratabilir.Sanırım antenler orada.

• telefonun ram i 512 olmasına rağmen toplamda 365 gözüküyor neden acaba?
  • HAYIRLI OLSUN HER KEZE
  • quote:

Orijinalden alıntı: WorldPeace

Telefonda "Flickr" uygulaması olmamasına rağmen ne zaman görev yöneticisine girsem flickr açık gözüküyor bunun sebebi ne?

..

• Evo 3D İYİ BİR TELEFON BENCEDE
  • Ben telefonu aldığımda 2 güncelleme aldı telefon.Tek sorunum var music enhancer.Fabrika ayarlarına döndürsem düzelir mi ve güncellemeler gider mi acaba ? Bazı yerlerde güncellemeden sonra temiz kullanım için öneriyorlar.

• internetten navigasyon programı indirdim telin hangi kısmına eklemem gerek yardımcı olurmusunuz
  • Google maps canavar gibi bende oldukça rahat işimi hallediyorum
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.