Şimdi Ara

Htc one mı galaxy s4 mü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
3
Favori
10.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tabiki s4. Bunun icin niye konu aciyosunuzki. İphone5 mi iphone 3g mi demek gibi bisey bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikiside değil. xperia z diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertCoD

quote:

Orijinalden alıntı: bersgurs

Pili iyi gidiyorsa htc yoksa kesinlikle s4

Htc nin pil ömrünün çok iyi olacağını pek düşünmüyorum. Htc pil konusunda ne yazık ki biraz kıt. Çok pil yiyecektim ama s4 hem ekrandan hemde işlemciden çok fazla tasarruf sağlıyor, ayrıca pili 2600 mAh. Piyasadaki rakip telefonlara göre en iyi pil kapasitesi.

Htc hep pilden kaybediyor yoksa telefonları kaliteli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

Tabiki s4. Bunun icin niye konu aciyosunuzki. İphone5 mi iphone 3g mi demek gibi bisey bu.

Yanlış düşünmüzsünüz. Htc'de biryerde anroidin ios'u . Yazılımları malzeme kalitesi sorunsuz fakat pil sorunları , pazarlama stratejileri gibi sebeplerde hep 2. planda kalıyor. Bu sefer biraz daha açılım yapmışlar . Tasarım yönünüde başarmışlar . Tabikide kimse samsungu geçmesini bekleyemez. Ama en azından kendi içerisinde iyi bir satış yakalayabilir .

Kaç senedirde 1 senede 2-3 amiral gemi çıkartıyor. Bu sebeplede hiçbirimiz HTC tercih etmiyorduk. bu sene başka telefon çıkartmayacaklarını açıkladılar. Çoğumuz listesine girdi bu sebeple .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 17 Mart 2013; 23:47:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

Tabiki s4. Bunun icin niye konu aciyosunuzki. İphone5 mi iphone 3g mi demek gibi bisey bu.

Yanlış düşünmüzsünüz. Htc'de biryerde anroidin ios'u . Yazılımları malzeme kalitesi sorunsuz fakat pil sorunları , pazarlama stratejileri gibi sebeplerde hep 2. planda kalıyor. Bu sefer biraz daha açılım yapmışlar . Tasarım yönünüde başarmışlar . Tabikide kimse samsungu geçmesini bekleyemez. Ama en azından kendi içerisinde iyi bir satış yakalayabilir .

Kaç senedirde 1 senede 2-3 amiral gemi çıkartıyor. Bu sebeplede hiçbirimiz HTC tercih etmiyorduk. bu sene başka telefon çıkartmayacaklarını açıkladılar. Çoğumuz listesine girdi bu sebeple .

Valla s4 un tek sevmedigim yani kasasi. Htcnin ise tek sevdigim yani kasasi. Htc one goze guzel gorunuyo ama duvara asipta izlemicezki telefonu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

Valla s4 un tek sevmedigim yani kasasi. Htcnin ise tek sevdigim yani kasasi. Htc one goze guzel gorunuyo ama duvara asipta izlemicezki telefonu

Vallahi dostum . Samsungda ne kadar donanım olursa olsun , telefon çok yavaş. Touchwizden kaynaklı sorunlar var. Mesela bir kameraya basıyorsun 4 sn. sürüyor. Rehber 5 saniye sürüyor . Telefon tuşlarını getirmek 3 saniye . Htc de ne takılma ne donma var. Stabilite ios seviyesinde iyi . Samsung bunu başaramıyor . Videolarda gene aşırı şekilde gözüküyor bu . Performans testleri tek önemli şey değil . Hepimiz sabah akşam oyun oynamıyoruz . Zaten cihaz touchwizde gezinirken 1.2 ghz lık işlemci ile çalışacak. Yani s3 te ne sorun varsa aynen devam edecek . Ki videolarda aynı sorunları görüyorum .

Htc kasa yapamıyordu . Bu sene kasayıda yapmış . Birazda telefonun üstüne düşerse. Samsung yerine Htc tercih edilir.

Bunu daha önce htc kullanmamış s2 ve s3 kullanmış. Sadece one x+ görmüş biri olarak söylüyorum .

Samsungun stabil olduğunu yada kasa kalitesinin üst düzey olduğunu kimse söyleyemez Ama isteyen alır .
  • Htc one gerçekten çok daha güzel görünüyor.Fakat şu bir gerçek Samsung S2 ve S3 ile işi çok iyi öğrendi kim ne derse desin.Htc bi sıçrama yapacak önceki hataları yapmayacak bu modelde inancına sahipsen riskede girerim diyorsan one alınır.Samsungta böyle bir soru sormazsın,S5 e kadar ne yapacağı belli.Ya 3-5 ay sonra HTC one+ çıkarsa??yada one2?

• quote:

Sadece örnekleme konusunda sana katılıyorum ama iphone 3g s4 oluyor burda... işlemci haricinde s4 ün htc one den daha iyi olan hiç bir tarafı yok

şarz konusunu da gelince göreceğiz.

htc one kamera kalitesi, ekran kalitesi, dış ses kalitesi, kulaklık ses kalitesi, ses kayıt, tasarım, malzeme kalitesi, sense 5, kendi özel yazılımları gibi farklılıkları ile s4den çok daha üstün bir telefon olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KinGEagLE -- 18 Mart 2013; 2:31:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KinGEagLE

quote:

Sadece örnekleme konusunda sana katılıyorum ama iphone 3g s4 oluyor burda... işlemci haricinde s4 ün htc one den daha iyi olan hiç bir tarafı yok

htc one kamera kalitesi, ekran kalitesi, dış ses kalitesi, kulaklık ses kalitesi, ses kayıt, tasarım, malzeme kalitesi, sense 5, kendi özel yazılımları gibi farklılıkları ile s4den çok daha üstün bir telefon olmuştur.

yuru be kim tutar seni

• Ilk defa htc diyecegim

• quote:

Orijinalden alıntı: Sheitani

quote:

Orijinalden alıntı: KinGEagLE

quote:

yuru be kim tutar seni

Htc One , s4'ten daha üstün .

s4 çoğunlukla kullanılmayacak özellikler ve yazılımlarla donatılıp kullanıcının gözü boyanmaya çalışılmış. s3 tede yaptılar bunu s2'den geçerken çağ atlıyorum sandım. Fakat s2'nin daha kaliteli malzemesini ve stabilitesini bile aradım açıkçası.
  • Ben HTC Butterfly kullanıyorum. telefonun 5 inc ekranı var ve fullhd biliyorsunuz bataryası 2020 mah ve tüm gün 3g açıkken ve ekran parlaklığı fullken 1 gün gidiyor çok rahat şarjım. kapatınca 3gyi ekran parlaklığı yarıdayken 1.5 - 2 gün. çünkü htcnin kendi tasarruf modu var zaten dengeliyor. Sonra siz kalkıp bana 4.7 inc bi telefona 2300 mah batarya yetmez diyosunz :) komik :)

Ayrıca bi telefona para veriyorsanız elinizde şık duracak.. benim butterfly kırmızı ölümcül bi tarzı var. :) ama htc alüminyum kasa beyaz fenaa yani.. :)

S4 olacaksın adam bi metre yakınına girmeden anlayamayacak acaba s3 mü note 2 mi s4 mü diye? Bu ne saçmalık apple ın taktiğini kopyalıyor samsung... :)

Qualcomm İşlemcileri arasındaki farkı tecrübe ederek anlamak imkansız gibi çünkü kağıt üstünde değerler bunlar ikiside aynı gibi gelicek size.

Exynos olursa zaten HTC one dan daha düşük bi telefon olacaktır. Çünkü rolantideyken düşük performanslı işlemci çalışacak.. :)

Arayüz derseniz tabi ki HTC. Dikkat edin bütün android telefonlar birbirine benzer.. ama HTC nin arayüz hep en farklıdır.. Çalışan uygulamaları yukarı fırlatarak sonlandırmanın zevki süperrr :)

Ses kayıt ve çalma olayına girmiyorum bile HTC yani :) beats <3

Kamerası %300 daha fazla ışık alıyor..

Yazılımsal özgünlük ikisinde de mevcut ama şunu bilin.. Samsung un uygulamaları pcye yükleyip sonradan oynamak istemediğinz oyunlar gibi kalıcak zaten çoğu google storeda var.. HTC günlük yaşamdakileri sunmuş bize kamera yazılımları özellikle..

Premium bi tat istiyorsanız HTC, Daha düz sade bi zevkiniz varsa Samsung. Ama kim o kadar sade olmak ister ki.. bi gömlek alıyosunuz eskisiyle aynı.. hadi canım ordan :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allah Diyen Tirbüşon

quote:

Orijinalden alıntı: metamorfik87

quote:

Orijinalden alıntı: utkuokulu

Abi bende o yok işte ben arada kalıyom elimede alsam çare olmuyo bi karsılastırma yasa mesut abi sevincemde benim sevdiğim özellikler s4 te smar scrool pause air wiew oneda zoe boomsound bilnkfeed

hocam seni anladim bende 2 si arasinda kaldim s4 alcaksan imkanin varsa amerika versionu olan qualcomm snapdragon 1.9 ghz LTE modelini al o 8 cekirdekli exynos pek iyi degil diyorlar zaten o 8 cekirdek ayni anda calismiyoki cogu sitede qualcomm olan modeli oneriolar simdi muzik malzeme kalitesi dersen htc one internet donanim yazilim destegi dersen s4

Hocam octa daha iyi hem 4 tane 1.6 dan1.8 e cikan a15 islemci varki bu snapdragon 600 deki a15leri gecer buyuk ihtimal geekbenchte filan bakariz bide sgx543mp3 varki bu ipad3 teki islemci onun ekran cozunurlugu daha iyi olmasina ragmen kaldi ki yag gobi akiyo ve samsungsaki daha yuksek saat hizi olan 533mhz de calisiyo

Adam demesek

• quote:

quote:

quote:

quote:

Abi bende o yok işte ben arada kalıyom elimede alsam çare olmuyo bi karsılastırma yasa mesut abi sevincemde benim sevdiğim özellikler s4 te smar scrool pause air wiew oneda zoe boomsound bilnkfeed

hocam seni anladim bende 2 si arasinda kaldim s4 alcaksan imkanin varsa amerika versionu olan qualcomm snapdragon 1.9 ghz LTE modelini al o 8 cekirdekli exynos pek iyi degil diyorlar zaten o 8 cekirdek ayni anda calismiyoki cogu sitede qualcomm olan modeli oneriolar simdi muzik malzeme kalitesi dersen htc one internet donanim yazilim destegi dersen s4

Hocam octa daha iyi hem 4 tane 1.6 dan1.8 e cikan a15 islemci varki bu snapdragon 600 deki a15leri gecer buyuk ihtimal geekbenchte filan bakariz bide sgx543mp3 varki bu ipad3 teki islemci onun ekran cozunurlugu daha iyi olmasina ragmen kaldi ki yag gobi akiyo ve samsungsaki daha yuksek saat hizi olan 533mhz de calisiyo

hocam nette 8 cekirdegin ayni anda calismadigi yazioki bu dogru yanlis bilmiosam oyun uygulamalar icin cortex a15 diger seyler icin diger 4 du calisio bazi yerlerde yanlis bilmiosam powerxz ekran karti tegra 3 le yarisir derecede diyorlar adreno 320 onu ezer gecer gibi yorumlar war

600 dü o üstünü çevirince 4g qualcom yazıyordu

• HTC One'da S4'te ki el hareketleri var mı bir türlü göremedim? Ya da yok mu?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Adam demesek

Nerde demisim

• quote:

Orijinalden alıntı: svastika94

HTC One'da S4'te ki el hareketleri var mı bir türlü göremedim? Ya da yok mu?

Yok hocam multiwindow pop up browser filan da yok

• Şuan lumia 920 var elimde ama htc one iphone 4 ten beri ilk defa her şeyiyle hoşuma giden ilk telefon oldu inovasyonun dibine vurmuşlar eğer pili gerçekten iyi çıkarsa bunu hanıma verip kontratlı girerim olaya :)

• One alırdım ben.
  • one
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.