Şimdi Ara

HTC One M8s [ANA KONU] (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.186
Cevap
9
Favori
43.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: krmlfc

Kulaklık girişim bozuldu garantiye girer mi acaba?Tamiri ne kadar tutar bilgisi olan var mı?

kulaklık, kullaklık girişi hepsi garanti kapsamında kvk veya teleservise verebilirsiniz sonuçta müzik içinde alan kişiler var bu telefonu...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    Internetten sorgulattıgımda kvk garantisi altinda degil yazyor.Kvk ya gotursem kabul ederlermi?Teleservice bulunduğum sehirde yok en yakın kvk var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krmlfc

Internetten sorgulattıgımda kvk garantisi altinda degil yazyor.Kvk ya gotursem kabul ederlermi?Teleservice bulunduğum sehirde yok en yakın kvk var.

faturanı kvk göster garanti kapasmında yapılıp yapılamacığını sor ayrıca htc mh ara durumu anlat kesin yardımcı olurlar kvk hayır demeceğini sanıyorum....(garanti kapsamında yaptıracağımı söyle yoksa dünyanın parasını isterler)

• quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

bence hiç cevap vermeyectin forumdan gidecekti zaten uslubu bile acayip forum arkadaşlığı ile alakalı değil boşver morelini bozma kardeşim biz kimin ne olduğunu biliyoruz melih kardeşim

Doğru diyorsun hocam,cevap vermemek lazımdı en başından beri..teşekkürler hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan499

Sanirim bu telefonu root layip recovery yukleme zamani gelmis ; yeni aldim forumda goremedim ilk ben paylascam anlasilan

Arkadaslar biz boşa konuşmayız,boş konuşanlar resim koyamazlar; HTC One M8s [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkan499 -- 10 Şubat 2017; 21:19:30 >
  • Google Assistant Çok Yakında Tüm Android Cihazlara Gelebilir
    Şimdilik Google Pixel telefonlarda denenebilen Google Assistant yani sanal asistan yapay zekası, alfa ve beta deneme sürelerinin ardından Google'ın standart uygulaması olabilir. Böylece Google Now'ın yerini alacak olan Google Assistant tüm Android cihazlara gelebilir.
    Alfa sürümleri genellikle kullanıcılara sunulmuyorlar. Ancak test edilmesi gereken bu sürümler için Google bir Alpha Test kanalı açabilir. Ancak bunu ne zaman ve nerede yapar bu bir muamma. Alpha testindeki uygulamalar çoğunlukla belli Google cihazlarda test ediliyorlar.
    Google App 6.13 alfa sürümü bünyesinde Google Asistanı da barındırıyor. Çok yakında bu sanal asistanın Google Pixel cihazlar için geçeğini biliyoruz. Ancak bu "Alpha Test" aşamasından sonra olacak ve sürüm Beta olarak tanımlanacak.
    Android Police web sitesinin haberine göre, Google Asistan hem Android Nougat 7.1.1'de hem de Android 6.0.1 Marshmallow üzerinde çalışıyor. Yani denemelerde bu iki işletim sistemi kullanılıyor. Bu yüzden kulislerde Google Assistant'ın Pixel cihazlarda bir süre denedikten sonra Android Marsmallow cihazlara da gelebileceği konuşuluyor

• Arkadaşlar dot view hepsiburada da 15 tl ye düşmüş,aldım bir adet ve ekranda temperli cam olmamasına rağmen uymadı,kapağı kapanmıyor.Acaba bizim cihazlarla uyumsuz mu?Analmadım,aldıgım ürün orjinal ayrıca
  • hocam m8 olanı almışsın....

m8s için ayrı üretileni varmı ki hocam?M8s diye satıyorlar fakat m8 çıkıyor genelde.Yurtdışından sipariş edicem şimdi bi tane bakalım m8s diyor
  • bende takipteyim fakat m8s olanı yok....
    hepsiburadaki fiyat süpermiş m8 olan yaşadı

• Bende aldım 1 ay önce uymadı :) Uyumlu gözüküyordu bu ürün normalde kandırıldık htc tarafından :))))

• invisible kullanıcısına yanıt
    Bu telefonu almaz olaydım ya,çok pişmanım inanın.Şunu anladım ki dünya çapında en çok kullanılan modellerden almak çok önemliymiş.Ben bi tane buldum aliexpressde adam vurgulamış özellikle m8s için diye :) 5 dolardı fiyatı.Linkini paylaşırım istersenz
  • Gelsin haber et bizi :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Gelsin haber et bizi :)))

Aliexpressden aldım,referans üyelikle 5 dolar indirimle 1 dolara geldi.Yorumlara baktım kapak m8s için yapılmış,yorumlarda fotoğraflar atmışlar zaten tam uymuş sıkıntısız,alın kaçırmayın.Mavisini aldım ben.Kargoyu takipli seçin 6 dolar olsun,sonra 6 dolara 5 dolar indirim yapıyor zaten size aliexpress.Yeni üyelik lazım ama,forumdan referans paylaşanlar var sıcak fırsatlarda.

https://tr.aliexpress.com/item/Slim-Dot-Bag-Smart-Auto-Sleep-Wake-View-Shell-Soft-Silicone-Original-Flip-Leather-Cover-Shockproof/32579603095.html?spm=2114.13010608.0.0.SfDwfM

• kısa bir yazılım geldi

http://i.hizliresim.com/ZZJyza.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 10 Mart 2017; 20:27:19 >
    batarya düzeltmesidir inş
  • invisible kullanıcısına yanıt
    hocam avrupaya 2.22.401.1 yazılımı verdi htc bize 2.21.401.1 yorumlarda pilde ve hızda düzelme var diyorlar ayrıca Android 7.0 gelebilir diye okudum

merhaba hocam böyle telefona lanet olsun evdeki wi fi ye bağlanamıyorum kaç kere sıfırladım formatladım olmuyor sizin başınıza geldi mi böyle durum hocam
    kimse yazmıyor ama cidden bozuktu pil. İnş diyelim
  • KOMANDO ASTEĞMEN kullanıcısına yanıt
    alma alma allah belsaını versin böyle aletin wifi ye bile bağlanamıyorum hiç çözüm bulamadım
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.