Şimdi Ara

HTC One M8s [ANA KONU] (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.185
Cevap
9
Favori
43.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evdeki modem haricinde diğer modem bağlanmalarında sorun yaşıyormusun... eğer evde ve dışarıda wifilerde problem yaşıyorsan direk servise ver yeni yazılım atsınlar eğer evdeki modemde sorun varsa onu sen çözecen
    htc m8s alalı 1.5 sene oldu hiç wifi sorunu yaşamadım direk bağlanıyor sorunsuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 11 Mart 2017; 1:26:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ErtanHoca E kullanıcısına yanıt
    Bende wifi kaydedildi deyip bağlanmıyordu ama sadece işyerindeki modemde yapıyordu.Bir gün kendiliğinden düzeldi.Arada bi yine bağlanmıyor modemi açıp kapatıyorum düzeliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme geldi bilginize (sistem iyileştirme)

• nugatt gelecek mi beyler
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar evdeki modemde hiç sıkıntı yok ağ bağlantı ayarlarını sıfırlamıştım sonra düzelde ancak evdeki şartel attığında tekrar aynı sıkıntıyı veriyor. Modeme her alet sorunsuz bağlanıyor. Sadece htc one m8s sıkıntı çıkarıyor. Modemi de resetledim telefonu da resetledim ancak çözüme ulaşamadım.
  • ErtanHoca E kullanıcısına yanıt
    hocam bence servise ver yazılım atsınlar ana yazılımda bozuk olabilir birde servise bu problemi söyleyin telefonun içindeki wirless değiştirler yani ya telefonun içindeki parçada veya yazılımda sorun var benden örnek vereyim biz ailece ay içinde bazı günler kendi evimizde bazen kayın validenin evinde kalıyoruz her iki evde sabit internet var ayrıca turkcel ve Vodafone mobil modem var hepsinde kusursuz bağlanıyor arkadaşın işyerinde modeme bağlanırım avm deki turk telekom wifisine bağlanırım otobüslerdeki wifilere bağlanırım kafelerdeki wifi bağlanırım yani aklına gelen heryerde wifiye bağlanırım, m8s alalı 17 ay oldu hiç wifi problemi yaşamadın....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 29 Mart 2017; 10:36:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihgezer

nugatt gelecek mi beyler

mayısta kokusu çıkar ama ümit yok gibi hocam..

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    İyiki rootlamışım o zaman :D xda şuan m8s forumunda cyanogenmod 13 sürümü üzerinde çalışıyorlar,htc den önce vercek adamlar güncellemeyi hocam
  • quote:

İyiki rootlamışım o zaman :D xda şuan m8s forumunda cyanogenmod 13 sürümü üzerinde çalışıyorlar,htc den önce vercek adamlar güncellemeyi hocam

geçenlerde twitterda LlabTooFeR m8s günceleme gelecek mi diye sordular hayır cevabı verdi yani ona göre gelmeyecek ama senin dediğin gibi m8s için rom çıktı
    http://nougat-roms.org/htc-one-m8s/
    geçen yıl mayıs ayında günceleme gelmişti resmi olarak mayıs ayında android 7.0 alırız

• quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

geçenlerde twitterda LlabTooFeR m8s günceleme gelecek mi diye sordular hayır cevabı verdi yani ona göre gelmeyecek ama senin dediğin gibi m8s için rom çıktı
    geçen yıl mayıs ayında günceleme gelmişti resmi olarak mayıs ayında android 7.0 alırız

Bu m8s içinmiymiş ya bi bakayım yüklerim o zaman

• quote:

quote:

yalnız bu m8 için sanırım,haberi okuyunca sürekli m8 den bahsediyor adamlar,ayrıca xda da böyle bir konu yok ms8 de hocam

• quote:

quote:

quote:

yalnız bu m8 için sanırım,haberi okuyunca sürekli m8 den bahsediyor adamlar,ayrıca xda da böyle bir konu yok ms8 de hocam

mayısı bekleyeceğiz o zaman

• 1.5 Senelik kullanıcısı olarak biraz bahsediyorum. Bu arada çok titiz kullanıcıyımdır telefonu 1 kere bile yere düşürmedim. Darbeye suya toza maruz bırakmadım. Çokta telefonda takılan bir insan değilim.

Yaşadığım sorunlar ;

1- Özellikle sıcak havalarda telefonunda ısınmasıyla pilde çıkan ünlem işareti ardından telefonun o işaretteyken şarj olmaması ve bazen çat diye kapanmış olması. Telefonu özellikle araba kullanırken sabitleyip navigasyon niyetine hiç kullanamadım daima kapanıyor sıcaklıktan.

2-Sürekli donma takılma gibi sorunlar . O kadar para ödüyorum bu telefona hiç hızından memnun kalmadım. Özellikle bir uygulamadan geri ana menüye gelince resmen boş ekran geliyor menü yüklenme işareti çıkıyor.

3-Ön kamerası bu kadar berbat telefon görmedim. Suç kameranın değil kamera uygulamasının. Çünkü snapchat ön kamerayı acınca baya güzel oluyor.Ama yine de normal olarak kötü.

4- Batarya şarj ömrü . Özellikle son 5 ayda beni çok mağdur etti. Şarj %25 civarı kalınca telefon çat diye kapanıyor ve sarja takmadan da asla açılmıyor. Şarjı acayip hızlı bitmekte o kadar dikkat etmeme rağmen günde 4 kez sarja taktığım oluyor.

5-İnterneti kullanırken yavaşlığı beni bitiriyor.Sitelerde gezinirken yeni bir link veya videoya tıkladığımda resmen 2-3 saniyeliğine donmalar oluyor. Klavye ile bişey yazdığımda yazılar 2-3 saniye arkadan geliyor.

6-Wi-fi deyken kendiliğinden wifiyi kayıtlı konuma alıyor ve bir daha girmiyor. 2-3 gün geçiyor bakıyorsunuz girmiş tekrar. Bunun wifi ile alakası yok aynı modemden başka telefonlar çatır çatır girerken htc girmiyor.

7-Telefonun saçma sapan bugları var. Bir gün ekranın sadece sol tarafa %50 kaydığını ve öyle kaldığını ne kadar uğraşsamda düzelmediğini söyleyebilirim.

8- Telefonun kendi uygulamaları hariç play storeden yüklenen her uygulamada sapıtması ve yavaş çalışması da beni delirtiyor.

İyi yönleri;

1-Sesi gayet güzel veriyor müzik dinlemesi keyifli.

2-Şekli çok güzel albenili.Ele kavraması rahat.

Sonuç olarak ; Samsung'tan bıktım başka telefon istiyorum diye HTC almıştım hem sorunsuz olsun hem yıllarca kullanayım diye. Ama Samsung kadar verimli kullanamadım desem yeridir. Htc bir daha alır mıyım sanmıyorum. Kardeşimde bulunan Sony bile Htc'den daha stabil ve daha dayanıklı. Alıcak kişilere almamalarını tavsiye ederim.

• Lego95 kullanıcısına yanıt
    hocam senin telefonuu pili bozuk ayrıca ne burada yazdığın gibi bir kağıda yazıp telefonu servise ver...
    bende 1.5 senedir kullanıyorum hiç takılma görmedim hiç wifi bağlanmada sorun görmedim bir tek bu telefonda gördüğüm pili çabuk bitiyor ve fotoğraf kalitesinden memnun değilim, selfiyle işim olmaz arka kamerası güzel çekmiyor ama yakın çekimini beğeniyorum hocam bir kitap sayfasını bir notu çok güzel çekiyor ama aile fotografları berbat aile arkadaş fotolarını eşimin iphone6 kamerasını kullanıyorum bunların haricinde htc m8s memnunum eğer telefon %25 de kapanıyorsa o pil bitmiştir garanti dolmadan servise verin

• quote:

hocam senin telefonuu pili bozuk ayrıca ne burada yazdığın gibi bir kağıda yazıp telefonu servise ver...
    bende 1.5 senedir kullanıyorum hiç takılma görmedim hiç wifi bağlanmada sorun görmedim bir tek bu telefonda gördüğüm pili çabuk bitiyor ve fotoğraf kalitesinden memnun değilim, selfiyle işim olmaz arka kamerası güzel çekmiyor ama yakın çekimini beğeniyorum hocam bir kitap sayfasını bir notu çok güzel çekiyor ama aile fotografları berbat aile arkadaş fotolarını eşimin iphone6 kamerasını kullanıyorum bunların haricinde htc m8s memnunum eğer telefon %25 de kapanıyorsa o pil bitmiştir garanti dolmadan servise verin

Ekimde bitiyor garantisi , haziran sonunda vermeyi dusunuyorum. Tum sorunlari yazacagim. Samsungta verdigimde, kasasi komple , ekrani komple ve bataryasi degismisti ve hic para almamislardi. Bakalim bunda ne olacak

• Lego95 kullanıcısına yanıt
    hocam bence hemen verin haziranı beklemeyin

• Sevgili arkadaşlar, htc one m8s cihazına rom desteği gelecek mi,gelirse ne zaman gelecek ,Teşekkürler😌

• babamda m8s var bi sistem guncellemesin %24 kadar gelip hata veriyor ve kapanip geri aciliyor bunu duzeltmek icin boatloaderini unlocked yaptim fakat s-on yazisida hala duruyor simdi hoporlerinde sorun oldugu icin garantiye goturcem garanti disimidir ???

• quote:

Orijinalden alıntı: cinar96

babamda m8s var bi sistem guncellemesin %24 kadar gelip hata veriyor ve kapanip geri aciliyor bunu duzeltmek icin boatloaderini unlocked yaptim fakat s-on yazisida hala duruyor simdi hoporlerinde sorun oldugu icin garantiye goturcem garanti disimidir ???

Tekrar locked yapmanız lazım,bunun için sayaçı sıfırlamanız lazım ilk yanılmıyorsam.Sayaç sıfırlamadan yaparsanız relocked gözükür ve buda garanti dışı işlem demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lego95

1.5 Senelik kullanıcısı olarak biraz bahsediyorum. Bu arada çok titiz kullanıcıyımdır telefonu 1 kere bile yere düşürmedim. Darbeye suya toza maruz bırakmadım. Çokta telefonda takılan bir insan değilim.

Yaşadığım sorunlar ;

1- Özellikle sıcak havalarda telefonunda ısınmasıyla pilde çıkan ünlem işareti ardından telefonun o işaretteyken şarj olmaması ve bazen çat diye kapanmış olması. Telefonu özellikle araba kullanırken sabitleyip navigasyon niyetine hiç kullanamadım daima kapanıyor sıcaklıktan.

2-Sürekli donma takılma gibi sorunlar . O kadar para ödüyorum bu telefona hiç hızından memnun kalmadım. Özellikle bir uygulamadan geri ana menüye gelince resmen boş ekran geliyor menü yüklenme işareti çıkıyor.

3-Ön kamerası bu kadar berbat telefon görmedim. Suç kameranın değil kamera uygulamasının. Çünkü snapchat ön kamerayı acınca baya güzel oluyor.Ama yine de normal olarak kötü.

4- Batarya şarj ömrü . Özellikle son 5 ayda beni çok mağdur etti. Şarj %25 civarı kalınca telefon çat diye kapanıyor ve sarja takmadan da asla açılmıyor. Şarjı acayip hızlı bitmekte o kadar dikkat etmeme rağmen günde 4 kez sarja taktığım oluyor.

5-İnterneti kullanırken yavaşlığı beni bitiriyor.Sitelerde gezinirken yeni bir link veya videoya tıkladığımda resmen 2-3 saniyeliğine donmalar oluyor. Klavye ile bişey yazdığımda yazılar 2-3 saniye arkadan geliyor.

6-Wi-fi deyken kendiliğinden wifiyi kayıtlı konuma alıyor ve bir daha girmiyor. 2-3 gün geçiyor bakıyorsunuz girmiş tekrar. Bunun wifi ile alakası yok aynı modemden başka telefonlar çatır çatır girerken htc girmiyor.

7-Telefonun saçma sapan bugları var. Bir gün ekranın sadece sol tarafa %50 kaydığını ve öyle kaldığını ne kadar uğraşsamda düzelmediğini söyleyebilirim.

8- Telefonun kendi uygulamaları hariç play storeden yüklenen her uygulamada sapıtması ve yavaş çalışması da beni delirtiyor.

İyi yönleri;

1-Sesi gayet güzel veriyor müzik dinlemesi keyifli.

2-Şekli çok güzel albenili.Ele kavraması rahat.

Sonuç olarak ; Samsung'tan bıktım başka telefon istiyorum diye HTC almıştım hem sorunsuz olsun hem yıllarca kullanayım diye. Ama Samsung kadar verimli kullanamadım desem yeridir. Htc bir daha alır mıyım sanmıyorum. Kardeşimde bulunan Sony bile Htc'den daha stabil ve daha dayanıklı. Alıcak kişilere almamalarını tavsiye ederim.

1-2-3-5-6 hepsi ile karşı karşıyayım yedek bir telefon ayarliyim servise vereceğim. 20 iş günün de yapılmazsa hakem heyetine verip iade para talebinde bulunmayı düşünüyorum. Bu telefonun swap ve yedek parçasıda yoktur teleservicede.

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.