Şimdi Ara

htc one m8 , xperia z2 mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TÜrkcell cihaz kampanyasından almayı düşünüyorum

2 sinden birine karar veremedim. sağlam olacak, bide donma sorunu yaşatmasın yeter,
    ilerde android güncellemesi yüklediğimde bile kasmasın istiyorum

kullandığım telefon xperia u donma sorunları yaşıyorum 2 3 ayda bi format atıyorum.
    sony güncelleme garantisini kesmiş yeni android sürümü yok

bunun için bu üst model telefonlara bakıyorum 2 3 güncellemeden sonra firma desteğini çekmesin istiyorum

• Hocam iki cihazında yapacakları aynı bana göre eşitler hangisi hoşunuza giderse onu alın derim güncelleme konusunda bütün firmalar böyle malesef güncellemeleri çok takıyorsanız 5s alın geçin derim
    Kendim Z2 kullanıyorum iki cihazıda inceledim z2 bana daha iyi geldi ve z2 aldım keşke m8 alsaydım demedim umarım demem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kisa ve net ..Z2

• Telefonlar neredeyse eşit seviyede. İkisi de performans olarak sizi üzmez. Burada devreye beğeni ve kullanım amacı girer. M8 uygulamaları Z2'den saliselik farklarla daha hızlı açıyor. Z2'de 3gb ram ile multitask konusunda m8'den azıcık önde. Z2'nin en önemli artısı kamerası. M8 ise metal kasa ve ses konusunda daha iyi Z2'den.

Dediğim gibi kullanım amacınıza ve göz zevkinize göre uygun olanı alın. Z2 kullanıyorum ve gayet memnununm. Sorularınız varsa cevap verebilirim.
  • Z2
  • tşk yorumlar için benimde gönlüm z2 den yanaydı da xperia u dan sonra biraz korktum donma felan yaparmı diye
  • konuyu z2 forumuna açıp m8 mi z2 mi demek

Şaka gibi
  • xperia z2
  • Z2 kamerası, batarya performansı ve donanım'ıyla m8 den daha iyi kısaca Z2

• Z2
  • quote:

Orijinalden alıntı: illuminatidebufeci

konuyu z2 forumuna açıp m8 mi z2 mi demek

Şaka gibi

+9999

• Su saatte telefon alinmaz alinacaksa idarelik bir telefon alinir. Premium cihazlar ve iPhone 6 yolda iken acele etmemenizde fayda var.

Ha her zaman daha iyisi bekledikce gelir ona lafim yok; ancak 2,5 - 3 ay daha disinizi sikmanizi tavsiye ederim. Sonrasinda istediginizi alirsiniz.

• teşekkür ederim yorrumlar için z2 aldım 2 telefonuda inceledim. z2 görüntü olarak m8 de işlevsel olarak hoşuma gitti, z2 de karar kıldım. da bu telefonuda cebime sığdıramadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: atp96

Hocam iki cihazında yapacakları aynı bana göre eşitler hangisi hoşunuza giderse onu alın derim güncelleme konusunda bütün firmalar böyle malesef güncellemeleri çok takıyorsanız 5s alın geçin derim
    Kendim Z2 kullanıyorum iki cihazıda inceledim z2 bana daha iyi geldi ve z2 aldım keşke m8 alsaydım demedim umarım demem.

Hocam sizin cihaz da kasa açıklığı olan seriden mi? Kasa açıklığı benim için problem değildi, aldım o yüzden, cihazdan çok memnunum genel olarak ama 1 tek şey bütün avantajlarını götürüyor. Arka kapakta belli bir bölge tuş gibi basılıyor. Sanırım boşluk orası. Elimdeyken oraya baskı gelince kapak içeri göçüyor berbat bir his

• quote:

Orijinalden alıntı: legend1982

teşekkür ederim yorrumlar için z2 aldım 2 telefonuda inceledim. z2 görüntü olarak m8 de işlevsel olarak hoşuma gitti, z2 de karar kıldım. da bu telefonuda cebime sığdıramadım

Hayırlı olsun, doğru tercih
  • ikisini de kullanan arkadaşlar hangisinden daha çok memnun kaldı acaba ?

• telefon yaklaşık 2 metreden yere düştü arka tarafındaki cam çatladı. değiştirilirmi ne kadar tutar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.