Şimdi Ara

HTC One (M8) [5'FHD-SLCD3/s801/2GB/IPx3/16(128GB mSD)/UltraPixel/1080p@HDR] (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.788
Cevap
105
Favori
476.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mlkgnc

quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

Orijinalden alıntı: mlkgnc

quote:

Orijinalden alıntı: bakulum

Bu fiyata turkiyeden alinmaz.

Alan alır almiyan almaz buraya gelip belirtmenin anlamı ne

Arkadaşım sen s5 başlığında samsung alma ne alırsan al.note 3 kasıyor elimden bıraktım diyen birisin.ne bu tahammülsüzlük.sormazlarmı adama sen yazarken iyi başkası yazınca...

Yapmayın şunu herkes istediğini yazar saygı koşullarında...

Gercekleri söyledim samsung almayın dedim

Adamda fikrini söylemiş bunu yazması benim de hoşuma gitmiyor ama eğer sen gidip öyle bir şey yazdıysan senin ona bunu söyleme hakkın yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• HDR denemesi arkadaşlar. Manzara Bolu'dan.

• Guzel

• mlkgnc kullanıcısına yanıt
    Avea baz istasyonu 100m bana ,full çekiyor .
    Neyse formatlamadan vaz geçtim baya bi şeyler yüklemiştim hepsi uçacak yoksa.
    Sabah şarzım 83 dü ,3G internet ve müzik dinledim şuan 66 da da sanırım günü kurtarır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayemhepi

HDR denemesi arkadaşlar. Manzara Bolu'dan.

Güzelmiş hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: _SkiP_

Bayadır cevap yazmıyordum ama buna ihtiyaç hissettim. Htc'nin klavyesi eskiye göre çok bozuldu. Ben uzun süredir TouchPal X kullanıyorum bu yüzden ve gayet memnunum.

Anladım hocam fakat ben aşırı seviyorum gerçekten :) çok kullanışlı ve hızlı ellerinde büyük olunca daha iyi oluyor bilemiyorum yani

• Hayirli ugurlu olsun artik ne diyelim :)
  • Ben de 1 yılı aşkın süredir Touchpal X kullanıyorum. Bence Swiftkeyden bazı yönleri iyi bile. Hem de ücretsiz. Kesinlikle deneyin..
    htc'nin klavyesi de çok mesaj yazmayan birisi için fazlasıyla ideal..
  • mlkgnc kullanıcısına yanıt
    Ben bu telefonu alin yada almayin demiyorum.Su an bende kullaniyorum ve tl olarak 1500 kusur liraya gelen bir fiyatla sahip oldum.Tryede ise 2300 tl civari bir paradan bahsediliyor.Sen olsan millete al mi dersin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayemhepi

Ben de 1 yılı aşkın süredir Touchpal X kullanıyorum. Bence Swiftkeyden bazı yönleri iyi bile. Hem de ücretsiz. Kesinlikle deneyin..
    htc'nin klavyesi de çok mesaj yazmayan birisi için fazlasıyla ideal..

Kesinlikle katılıyorum. TouchPal X hem görsel yönden hem istatistik yönünden daha zengin. Klavyenin ekrandaki yerinden tutun boyutuna kadar sürükleyerek belirleyebiliyorsunuz. Ücretsiz ve şişme yapmıyor. Swiftkeyi bırakıp buna geçtim. Tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakulum

Ben bu telefonu alin yada almayin demiyorum.Su an bende kullaniyorum ve tl olarak 1500 kusur liraya gelen bir fiyatla sahip oldum.Tryede ise 2300 tl civari bir paradan bahsediliyor.Sen olsan millete al mi dersin?

Evet derim samsung plastigine 2200 istiyorsa firma htc ye de 2500 hakki ben veririm millete de al derim

• bugün M8, M7 ve Samsung S5 gördüm. samim olarak söylemek zorundayım, S5 Oneların yanında oyuncak gibi kalıyor. o ne asalet, o ne zerafet? bayıldım resmen. Avea peşin 2400 TL dedi. S5 eğer 2200 ise kimse One M8 in 2400 üne çok diyemez. ha ikisede pahalı derseniz eyvallah, ki ben böyle düşünüyorum. Ama dediğim gibi iPhone 5S ve Galaxy S5 fiyatları ortadayken M8 in fiyatını konuşmak abesle iştigal olur. Orada iken üzücü bir olaya tanıklık ettim, bir vatandaş sırf kameranın 4 mp olması sebebiyle vaz geçti. Oysa tek ilgilendiği M8 di. insanların bir çoğu kağıt üzerindeki değerlerle karar veriyor hala. Umarım HTC M9 da bu konuyu halleder. En azından 8 mp olmalı ki millet bu güzellikten vaz geçmesin :)
  • fz18 F kullanıcısına yanıt
    M8 diosun yani :D asalet ne kelime harkulade..

• quote:

Orijinalden alıntı: fz18

bugün M8, M7 ve Samsung S5 gördüm. samim olarak söylemek zorundayım, S5 Oneların yanında oyuncak gibi kalıyor. o ne asalet, o ne zerafet? bayıldım resmen. Avea peşin 2400 TL dedi. S5 eğer 2200 ise kimse One M8 in 2400 üne çok diyemez. ha ikisede pahalı derseniz eyvallah, ki ben böyle düşünüyorum. Ama dediğim gibi iPhone 5S ve Galaxy S5 fiyatları ortadayken M8 in fiyatını konuşmak abesle iştigal olur. Orada iken üzücü bir olaya tanıklık ettim, bir vatandaş sırf kameranın 4 mp olması sebebiyle vaz geçti. Oysa tek ilgilendiği M8 di. insanların bir çoğu kağıt üzerindeki değerlerle karar veriyor hala. Umarım HTC M9 da bu konuyu halleder. En azından 8 mp olmalı ki millet bu güzellikten vaz geçmesin :)

Hay agziniza saglik bizde tam bundan bahsediyorduk uste bu mesajiniz cok iyi oldu

• Arkadaşlar bataryadan memnun musunuz nasil.

• hazin44 H kullanıcısına yanıt
    Ben pek memnun değilim .tüm modlar kapalı olduğu halde şarzım düşüyor.arka planda hiç bir uygulama açık olmadığı halde .gece 12 de 100 olarak bırakıyorum sabah 85 oluyor bir türlü çözemedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 aylık kasko lu note3 kaç para eder ki gidip bundan alacam

• quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Ben pek memnun değilim .tüm modlar kapalı olduğu halde şarzım düşüyor.arka planda hiç bir uygulama açık olmadığı halde .gece 12 de 100 olarak bırakıyorum sabah 85 oluyor bir türlü çözemedim.

Dayioglu sen bi factory reset atsana o makinaya..

• Kardeş 1500 tl ye nerden aldın söyle de bizde alalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yudevil

3 aylık kasko lu note3 kaç para eder ki gidip bundan alacam

Yazık edersin, M8 için asla kötü diyemem ama note 3 çok ayrıcalıklı bir telefon.
    Ayrıca M8'in ekranı hayal kırıklığı yaratabilir, birkaç mağazada inceledim, keskinlik falan harikulade ama kontrast bana zayıf göründü.
    Yani bence M8 note 3'ten geçilecek bir telefon değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.