Şimdi Ara

HTC One (M7) video inceleme 'Fark yaratmak isteyenlere özel' (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
756
Cevap
14
Favori
71.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Axiaziz

HTC One için bir ana paylaşım konusu nasıl olmaz ya. Hakikaten donanımhaber adına ilginç olmuş, var da ben mi atlıyorum acaba.
    Neyse dün itibariyle galaxy s3 ten, htc one geçtim. Gayet memnunum şimdilik verdiğim karardan dolayı.

Bu arada telefonda bir şeyi bulamadım; sms veya whatsapp genel olarak mesaj geldiği zaman ekran açılmıyor.
    Yani ses titreşim tamam da, iphone da, s3 de normal ekran da açılıyordu. One da karanlık devam.
    Bir yerde ayarı var mı diye bakındım ama nafile. Neyse yardım edebilecek arkadaş varsa sevinirim.

Bu kardesim sana yardımcı olsun
  • Hayırdir :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

Hayırdir :)

Yukarıdaki arkadaşın yardıma ihtiyaçı varmış sen bilgilisin ondan seni çağırdım
  • Hallederiz sorun degil de..

Sen bizden daha bilgilisin ustam.

• quote:

Hallederiz sorun degil de..

Sen bizden daha bilgilisin ustam.

Estafurullah
  • Telefonu bir haftalık uzun düşünme sürecinden sonra bugün aldım. Burada okuduğum kötü referenslar dolayısı ile çok zor oldu karar vermem ancak tamamen yersiz korkularım olduğunu anladım. :) Yaklaşık 10 saattir hemen hemen hiç elimden düşürmedim telefonu ve %100 den % 42 ye düştü henüz pili. Ayrıca oyun performansında da en ufak bir sıkıntı yaşamadım (real racing 3 ve hızlı ve öfkeli 6)... Özellikle şunu belirtmeliyim ki fotoğraflar konusunda çok ama çok memnunum. Zoe olayı tam anlamıyla beni benden aldı valla. Telefonda fark ettiğim tek kötü taraf üçüncü tuşun yani menü tuşunun olmayışı... Bu yüzden eski telefonum HTC sensation da hemen ulaştığım oyun yada facebook ayarlar bölümüne ulaşmam biraz daha zaman alıyor. Ama o kadar kusur kadı kızında da olur sanırım. :)

Dip not: Samsung s3 kullanan bir arkadaşım zoe olayını gördü ve bugün itibarı ile HTC ye geçme kararı aldı. :)

• hunkar1 kullanıcısına yanıt
    Beyler biriniz cevap verseydiniz ya, size zahmet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axiaziz -- 4 Aralık 2013; 23:13:06 >
  • Axiaziz kullanıcısına yanıt
    Hocam bildirim ledi yanar..
    Onun disinda farkli bir ayar var mi bilmiyorum,bir bakayim..

• quote:

Hocam bildirim ledi yanar..
    Onun disinda farkli bir ayar var mi bilmiyorum,bir bakayim..

Anladım hocam. Led yanıyor zaten de, ne biliyim garip geldi herhalde.
    Hani ilk kez smart phone kullanıyor olsam böyle diyeceğim, daha önce s3, iphone falan kullandım eski telefon mantığı, mesaj geldi mi (sms, whatsapp, facebook, viber vs.) ekran açılır gibi düşünüyorum.

Belki alışkanlıktır
    Bulamasanız da çok teşekkür ederim tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axiaziz -- 4 Aralık 2013; 23:25:03 >
  • ayni soruyu soracaktim...
  • Samsun galaxy s4 ile HTC one arasında kaldım sizce hangisini alayım ben htc almak istiyorum da s4 teki s voice var diye biraz da s4ten yanayım. ilk android bir cihaz almış olacağım. Şimdiden teşekkürler DH ailesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerotolerance

Telefonu bende 12.09 tarihinde aldım. Ancak 10 gun sonra servise göndermek zorunda kaldım. İÇİnizdeki şansızlar grubundanım. Benim sorunum kamerada.

Ekteki resimdede gorunduğu gibi kırmızı görüntü çıkmakta. Kendi ellerimle gittim maltepe teleservice bayiine teslim ettim ve kesinlikle değişim istediğimi belirttim. Bakalım hala beklemedeyim.

kardeş noldu senin durum merak ettim

• arkadaşlar tlfnum kulaklığı görmüyor.sorun nedir acaba?kulaklık bilgda açlışıyor ama tlfda çalışmıyor.güncelemeden sonra ilk defa denedim acaba onla alakalı mıdır?
  • arkadaşlar htc one daki nfc opsiyonel diyorlar doğru mu? eğer opsiyonelse bu ne anlama geliyor lütfen cevalayın. iyi forumlar.
  • Abi bu forumda neden kimse cevap vermiyor ? ? burası donanımhaber forumu değil mi ? ? !
  • Ekrem_1905 kullanıcısına yanıt
    4.3 de istersen nfc yi kapatıyorsun istersen açıyorsun.Cevap vermemeye gelince bu telefon çok kişide olmadığı için.

• Drak44 D kullanıcısına yanıt
    eyvallah Kardeşim. cevap için çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekrem_1905 -- 13 Aralık 2013; 20:36:35 >
  • arkadaşlar kafam karıştı kara veremiyorum bir türlü. sony z1 htc one
    birde kırmızı kasa alsam açıklık ve ölü piksel olayı varmıdır...
  • arkadaşlar 2000 tl civarı bütçem var ses benim için önemli kriter bunun yanında film izlemeyide çok seviyorum bu sebeple ekran büyüklüğüde önemli benim için sizden öneri bekliyorum htc one çok hoşuma gidiyor bunun yanında yakında one max da yakında piyasada olacak sanırım sizden tavsiye bekliyorum arkadaşlar nedense herkes htc one için şöyle kötü böyle kötü diye atıp tutmuş kullanan arkadaşlarda bilgi bekliyorum
  • Hala alınır mı sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.