Şimdi Ara

▒░ HTC ONE M7 [Rom/Root işlemleri ve Teknik destek] ░▒ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
22
Favori
62.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC One ilk çıktığı hafta kadıköyden (telefoncumdan) satın aldım. Cihaz ingiltereden alınmış ve açılışta Vodafone amblemi çıkıyor. Menüde Türkçe yoktu ama Play store'dan arkadaşım bir program yüklememi söyledi ve tüm menüler Türkçe oldu.
    Buraya kadar herşey iyi ama, geçtiğimiz hafta güncelleme almadığı için cihazı kullanmamaya başladım. Resmen hevesim kaçtı. Bir arkadaşım Türkiye'de ilk çıktığı gün Turkcell'den aldı ve çatır çatır kullanıyor. Benim telefonda sorun mu var derseniz , ufak tefek ve güncelleme ile biraz daha iyi olacağını düşünüyorum. Ama haftalardır güncelleme alamıyor. Birlikte aldığımız arkadaşımınki Vodafone çıkmadı ve o güncelleme aldı. Ya rom yükleyeceğim ( hiç bilmediğim ve yapmadığım birşey) , ya da telefonu satacağım. Rom'un da hangisini yükleyeceğimi bilmiyorum açıkçası. Yani Türkiye için olan romu yüklemek daha mantıklı geliyor bana. Böylece Türkiyedeki tüm güncellemeleri alabilirim. Yukarıda vermiş olduğunuz rom Türkiye için kullanılan mıdır ?
    Bu işlemi ilk kez yapacağım , yanlış romu yüklemek istemiyorum.

• Arkadaşlar benım cıhazı bootloadera aldıgımda Tampered unlocked yazıyor bı sıkıntı yoktur deilmi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bnm cihazda fotoğraflarda istenediğim kişileri çıkarma işini yapamıyorum.benm cihazda düzenle kısmında o kişi çıkarma butonu yok .herkeste mi aynı yoksa bnm cihazdamı yok cvb verirmisiniz?
  • Mrb arkadaşlar UNKOCK olayını bir türlü ypamadım.
    UNLOCK kısmında bir hata veriyor, neden kaynaklanıyor bu anlqmadım gitti..
    htcdev sitesinin mailimize göndermiş oldugu unlock_code.bin dosyasını gerekli klasöre atıp cmd pencerersinde fastboot flash unlocktoken Unlock_code.bin
    yazısını yapıştırdığımda şöyle bir hata alıyorum:

''fastboot' iç ya da dış komut, çalıştırılabilir
    rogram ya da toplu iş dosyası olarak tanınmıyor.''

Bu konuda beni aydinlatacak bir kardeşimiz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka bir Pcden dene adb dosylarının felana aynı klasörde olması lazım. HTCDev.com sitesinden adım adım takip edersen herşeyiyle anlatmışlar..
  • Ana konuya sordum ama s4 ile karşılaştırma yapmaktan bizim mesajlar arada kaynıyor maalesef ...bir de buraya sorayım istedim

a arkadaşlar bir ara sordum ama kimseden cevap alamadım...benim cihazım almanyadan gelme ...şuan çıkmış olan ara güncellemeyi henüz almıyor ,güncelleme yok diyor....türkiye ye gelen güncellemeleri nasıl alabilirim anında ? yoksa Almanya ya gelmesinimi bekleyeceğim güncellemenin ??
  • çalıştır kısmında komut bulunamadı diyor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roark -- 25 Mayıs 2013; 21:33:11 >
  • açma kapatma tuşunu nasıl değiştirebiliriz? bi videoda htc yazısını kaydırarak acıyordu ?
  • İleti sesinizi değiştirmek için;

iletiler>sağ üst köşede ki ayarlar (üçnokta şeklinde ki)>ayarlar>bildirimler>alınan iletiler-uyarı sesi-istediğin ses

bende ringmarker programı ile ses yaptım, zedge ile denedim olmadı sorunumuz bu şekilde çözdüm.
  • https://www.dropbox.com/sh/vjsv9rh2bcbumgt/QP4ogtZdHp

Kaliteli 400 yakın duvarkağıdı var. İndirmenizi tavsiye ederim. HTC ONE Özel...
  • İlk aldığımızda şarj etmemiz gerekiyordu mu 8 saat 9 saat falan

• quote:

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

Ana konuya sordum ama s4 ile karşılaştırma yapmaktan bizim mesajlar arada kaynıyor maalesef ...bir de buraya sorayım istedim

a arkadaşlar bir ara sordum ama kimseden cevap alamadım...benim cihazım almanyadan gelme ...şuan çıkmış olan ara güncellemeyi henüz almıyor ,güncelleme yok diyor....türkiye ye gelen güncellemeleri nasıl alabilirim anında ? yoksa Almanya ya gelmesinimi bekleyeceğim güncellemenin ??

bnm de durum aynı hcm. bir çare bulursan buraya yazar mısın .
  • sizin sürümler neler en son çıkan sonu .2 ile bitiyor sanırım almamışsa .12 oluyor. evet telefon güncellemesini almanyadaki cihazların almasını bekliyceksiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceqa

sizin sürümler neler en son çıkan sonu .2 ile bitiyor sanırım almamışsa .12 oluyor. evet telefon güncellemesini almanyadaki cihazların almasını bekliyceksiniz

hcm bnm cihaz 1.29.206.11 sürümü.farklı bir çözümü var mı acep?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sispanzer

İleti sesinizi değiştirmek için;

iletiler>sağ üst köşede ki ayarlar (üçnokta şeklinde ki)>ayarlar>bildirimler>alınan iletiler-uyarı sesi-istediğin ses

bende ringmarker programı ile ses yaptım, zedge ile denedim olmadı sorunumuz bu şekilde çözdüm.

teşekkür ederim sayın hocam.
  • Arkadaşlar YETERSIZ DOSYA IZNLERI. Sebebiyle kayit yapilamiyor diye bi sorun cikti.sebebini bilen varmi acaba

• Arkadaşlar YETERSIZ DOSYA IZNLERI. Sebebiyle kayit yapilamiyor diye bi sorun cikti.sebebini bilen varmi acaba

• Bu işlemde telefonun çalışmaması-bozulması gibi bir durum sözkonusu mu? İlk defa android kullanıyorum ve root yapmak istiyorum. Bir de bootloader kilidi açmadan yapamıyor muyuz bu işlemi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Witcher -- 27 Mayıs 2013; 19:30:32 >
  • Telefonda herşey silindi ve hala root olmadı,locate your unlock_code.bin yazıyor toolkitte nasıl yapabilirim? Bootloaderda olun filan diyor acil yardım lazım
  • Merhabalar. Ben htc one'ını yeni aldım bulgaristandan. Fakat cihazda avrupa rom var. Detaylarını tam bilmiyorum raket. Cihazda Türkçe ve kumanda seçeneklerinde Türkiye yok. Türkiye romu kurabilmem mümkün mu acaba yardımcı olabilirsiniz sevinirim. Iyi forumlar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.