Şimdi Ara

▒░ HTC ONE M7 [Rom/Root işlemleri ve Teknik destek] ░▒ (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
22
Favori
62.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş

Cihazı bir süredir romlu kullanıyorum. Sanırım Resurrection Remix idi adı. Neyse ben orijinal roma dönmek istiyorum şu an. Sebebi tabii ki Beatsaudio yazılımı. :)

Ancak şu an bir stock rom yüklediğimde cihazda imei görünmüyor, custom rom yüklediğimde ise görünüyor. Bunun çözümü nedir acaba?
  • Viper one m7 yazın ve aratın, bu romda beats audio yazılımı var, romdan memnun kalacağınıza eminim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu şekilde orijinal roma gerek bile kalmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefona Bootloader yapılıydı root için ilk sayfadaki programı indirip bat dosyasına bastım söylendiği şekilde söylendiği gibi fakat cmd ekranında failed dedi ve telefon kilitlendi kapatamıyorum...
    telefon patates oldu açılırken siyah ekranda kalıyor, recovery menusunden vs. factory reset işe yaramıyor, telefonu nasıl kurtarırım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 25 Temmuz 2017; 17:7:9 >
  • Elimde htc one m7 at&t cihazli telefonum var.

Bootloader kilitini actim. Root yapili.

Android 4.3 ve sense 5.5 yuklu.

Android 5 ve sense 6 ya yukseltebilir miyim.

Yardim ederseniz sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vural460 V kullanıcısına yanıt
    Onu da denemiştim. Ancak sorun çözülmemişti. Rom yüklemeden önce supersu'nun son sürümünü tekrar yükledim, ardından InsertCoin rom yükledim. Düzeldi.

Sorun supersuda imiş.
  • telefonu kurtarmama yardım edebilecek kimse yok mu ? 324324 farklısitede araştırdım hep aynı geyikler dönüyor kopyala yapıştır her yer
    telefona herhangi bir rom yüklemeye kalktığımda hata verip duruyor, bir sürü rom denedim viperone falan hep yarıda kaldı failed dedi falan bilen biri mesaj atıp yardımcı olabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 2 Ağustos 2017; 17:11:59 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.