Şimdi Ara

▒░ HTC ONE M7 [Rom/Root işlemleri ve Teknik destek] ░▒ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
22
Favori
62.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    pazar deneyecem bakalım olursa sana yazarım
  • sanalel S kullanıcısına yanıt
    haber bekliyorum kardeşim..
  • sca_venger_ S kullanıcısına yanıt
    Hocam nunsenseven 3.00 romu kullanıyorum hem sense 7 romu hem de elementalx tarzında kernel var çift tıklama açma kapama overclock gibi seçenekler var kesinlikle tavsiye ederim.
  • diavolo16 D kullanıcısına yanıt
    kardeşim ben kuramadım nedense onu acaba bi yerde hatamı yapıyorum telefon açılış ekranı varya htc one yazıyor orada takılıp kalıyor biraz bilgilendirir misin nerede hata yapıyor olabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sca_venger_

kardeşim ben kuramadım nedense onu acaba bi yerde hatamı yapıyorum telefon açılış ekranı varya htc one yazıyor orada takılıp kalıyor biraz bilgilendirir misin nerede hata yapıyor olabilirim ?

Bende aynı problemi yaşıyorum nasıl düzelttiniz acaba telefon hiç açılmıyor şimdi?
  • Merhaba arkadaşlar,

Dün gece telefona root atayım ve NuSenSeven'ı yükleyeyim dedim yalnız sanırsam usb debugging i aktif etmeyi unuttum. Rom flash ediyorum herşey güzel yalnız açılışta beyaz htc ekranında takılı kalıyor. Ne yapabilirim telefonumu kullanamıyorum?
  • Kardeşim çözdük o sorunu kullandigin recoveryi eski twrp recoveryi kurman lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bir türlü kuramadım en son viperone kurdum artık
  • Pexola kullanıcısına yanıt
    Hocam sadece twrp 2.8.5 i yükleyip romu flashlıyorsunuz root seçeneği de mevcut gayet zahmetsiz bir kurulumu var ve tavsiye ederim menun kalırsınız.
    Saolasın hocam ama dün gece uyutmadı beni uzun bir süre uğraşmam sanırsam :D
    hocam sanal tuşlar çıkıyormu bazı arkadaşlar kurulumdan sonra sanal tuşlarla ekranın küçüldüğünden bahsetmiş,
    Yok hocam çıkmıyor tamamen m7 ye portlanmış sense 7 gibi.
    kurulumdan detay seçenekleri işledinizmi yoksa önerilen şekliyle standartmı kurdunuz, bende çok merak ediyorum nuse yi ama kurulum çok detaylı diyorlar birde sanal tuşu duyunca vazgeçtim.
    insertcoin kullanıyorum şarj mükemmel, sabah 6 aldım akşam 7 hala %61 de oyun oynamam ama çok yoğun internet ve mail trafiğim var whatsapp trafiğim yoğun görüşme trafiimde yoğun.
    şarjdan dolayı insertcoinden vazgeçmeye korkuyorum. şarj performansını belirtirsen sevinirim.
    iyi akşamlar
    Evet kurulum sırasında brçok şey soruyor ancak biraz ingilizceniz varsa rahatça yapabiliyorsunuz hani voltajdır overclock dur onların hepsinde stock seçeneği var zaten hiç bulaşmayanlar için ben sadece double tap to wake ve sleep ayarlarını yaptım gerisini stock seçtim üstelik google ın bence gereksiz olan birsürü programı da kaldırabiliyorsun onları kaldırdım şarj olarak istediğini alırsın diye düşünüyorum yalnızca 2g modu var kullanmadığında benim gibi kapatabilirsin ayrıca stock romda %25 ten sora şarjı tutamıyordum bunda yine tek tek iniyor şarjı birden 9 olmuyor pil olarak da yaklaşık 4-4,5 saat arası ekran süresi alıyorum.
  • telefonun kilidini kaldırdım cwm recovery kurdum cm12 rom ile gapps indirip romu kurdum programlar upgrade ediliyor yazısı geldi sonra orijinal roma geri döndü bu nasıl olabilir başıma ilk defa geldi
  • Arkadaşlar yardımlarınızı rica ediyorum.

bootloader Kilidi kaldırdım. Ancak root yapamıyorum. Superboot dosyasını indirdim içindeki ’install-superboot-windows.bat dosyasını tıklıyorum ama cmd açılıp hemen kapanıyor. Hata nedir acaba.
  • daha önce hiç root yapmadım telefonu tavsiye eder misiniz? telefon artık yavaş geliyor bana yapmayı düşünüyorum. bir de içinde bulunan dataları nasıl yedekleyebilirim bunun için de bir uygulama vs. var mı?
  • öncelikle herkese merhabalar. arkadaşımın telefonuna yüklemek için güncel bir custom rom arıyorum. telefon at&t amerikadan alınma ancak telefona daha öncede ben global sürüm olan bir custom rom kurmuştum. şu anda üzerinde yüklü olan rom insertcoin 3.0.6 android sürümü 4.4.2.
    lolipop tabanlı güncel sorunsuz bir rom önerebilir misiniz yüklemem için. Birde ilgili roma ait varsa link paylaşırsanız çok sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • Şu fastboot dosyasını farklı bir siteye upload yapabilir misiniz?
  • Beyler Htc one m7 ye imei atmak istiyorum. İlla root yapılmış olması gereklimi yoksa sadece s-off yeterli mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.