Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.664
Cevap
200
Favori
2.091.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NadoTR

beyler kameradan cekilmis fotograf ornekleri var mi ben bulamadim da

http://jonchoo.blogspot.com/2013/03/more-htc-one-camera-samples.html
  • söylentiler doğruysa ne s4 ne s5 LG Nexus 5 forever olacak
    http://androidandme.com/2013/03/news/rumor-is-this-the-lg-nexus-5/
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

söylentiler doğruysa ne s4 ne s5 LG Nexus 5 forever olacak
    söylentiler doğruysa ne s4 ne htc One LG Nexus 5 forever olacak

Edit 2013'ün 2.yarısı deniliyor o zamana kadar bir sürü yeni cihaz çıkar ama batarya çok cezbedici değerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 16 Mart 2013; 11:53:12 >

• 4s den bu cihaza gecmeyi dusunuyorum eger 5s bekledigim gibi cikmazsa ama kamerasi aklima takiliyor ultra piksel ama 4mp herseye ragmen az diil mi ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

4s den bu cihaza gecmeyi dusunuyorum eger 5s bekledigim gibi cikmazsa ama kamerasi aklima takiliyor ultra piksel ama 4mp herseye ragmen az diil mi ??

4mp 2688 x 1520 denk geliyor,gayet yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarikanarya567

quote:

4s den bu cihaza gecmeyi dusunuyorum eger 5s bekledigim gibi cikmazsa ama kamerasi aklima takiliyor ultra piksel ama 4mp herseye ragmen az diil mi ??

gsm arenadan simdi baktim iphone 5 ten yer yer daha kotu hayal kirikligi oldu benim icin

• quote:

quote:

quote:

gsm arenadan simdi baktim iphone 5 ten yer yer daha kotu hayal kirikligi oldu benim icin

Gsmarenada baktığın fotoğraflar büyük ihtimal 8mp upscale yapılan karşılaştırmadır.
  • Htc Ona'a resmen aşık oldum desem yeridir. Tahmini fiyatı ne olur? Türkiyeye tam olarak ne zaman gelir -Nisanda tamam da hani nisan başı mı sonu mu falan..- ?
  • quote:

söylentiler doğruysa ne s4 ne s5 LG Nexus 5 forever olacak

Edit 2013'ün 2.yarısı deniliyor o zamana kadar bir sürü yeni cihaz çıkar ama batarya çok cezbedici değerde

Bu ne ya bugatti gibi lg yıla damgasını vurur,siler atar herkesi,tabi gerçekse ve boyle bir cihaz uzun yıllar kullanılır..

• Arkadaşlar merhaba one x kullanıyorum lakin pil durumundan sıkıntı geldiği için one' a geçmeyi düşünüyorum. Objektif bir gözle s4'ün 2600 mAh li-on bataryası ile one'ın 2300 mAh li-po bataryası arasındaki farkı değerlendirebilecek olan varmıdır acaba? Li-po bataryalar dahamı stabilite sağlıyor yani bu durumda batarya değerleri eşdeğer diyebiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue spirit

quote:

Orijinalden alıntı: berhan?

quote:

Orijinalden alıntı: blue spirit

beyler sizce s3'ten bu telefona geçilir mi ?

s3de iyi bi telefon bi sorunumu var hocam niye değiştiriyorsun ki sorması ayip

ya bir sorun olduğundan değil de en başta htx one x almak istiyordum s3 aldım. içimde bi htc uktesi kaldı s3ün tasarımını ve malzeme kalitesini hiç sevmiyorum ek olarak

ozaman s3ü satıp one ı bekleyin tasarım konusunda bence tüm samsunglara baya bi fark atmış donanımsalda olarak çok güçlü

• quote:

Orijinalden alıntı: hazin44

Bu ne ya bugatti gibi lg yıla damgasını vurur,siler atar herkesi,tabi gerçekse ve boyle bir cihaz uzun yıllar kullanılır..

Genelde pek çok söylenti doğru çıkıyor bu söylenti twitterda evleaks hesabınca paylaılmıştı onun paylaşımları %95 doğru oluyor ama tutup da LG Nexus 4'te yaptığı gibi yaparsa çok kötü olur

birde şu var ki yılın 2. yarısı deniliyor bu da sonbahar'a yakın tanıtım ve 2013 sonuna doğru(11. veya 12. ay) satışa sunulması demek olur ki o zaman Qualcomm ve Nvidia yeni çipsetler ortaya çıkarabilir ama 8. veya 9.ay'da piyasaya sürülürse müthiş bir satış performansı yakalayabilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 16 Mart 2013; 12:09:27 >
  • quote:

söylentiler doğruysa ne s4 ne htc One LG Nexus 5 forever olacak

şeytan diyor bekle kim dayancak 6-7 ay

3 gb çok gereksiz olsada snapdragon s800 bekleniyordu eylül ekim gibi mi tanıtılcak yoksa sonbaharda mı satışa sürülcek acaba nexus 4de yakışıklı bir telefondu buda öyle olmuş

• 5.2 inch telefon. o kadar büyüttükten sonra htc'de daha sağlam kamera ve pil koymasını bilir. benim düşüncem samsunglar gibi gereksiz büyük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceqa

şeytan diyor bekle kim dayancak 6-7 ay

3 gb çok gereksiz olsada snapdragon s800 bekleniyordu eylül ekim gibi mi tanıtılcak yoksa sonbaharda mı satışa sürülcek acaba nexus 4de yakışıklı bir telefondu buda öyle olmuş

Siz şeytana uymayın o kadar bekledikten sonra bu sefer başka bir şey gelir bekle bekle bitmez bunun sonu yok

Telefon ve tabletler pc'leri çok geride bırakacağa benziyor 3 değil 2gb ram bile o küçücük aletlere fazla ama tüketici doyumsuzluğu firmaları bunları yapmaya zorluyor

Sonbaharda satışa sunulabilineceğini hiç sanmıyorum kış'ı bulur muhtemelen

quote:

Orijinalden alıntı: legolas_jk

5.2 inch telefon. o kadar büyüttükten sonra htc'de daha sağlam kamera ve pil koymasını bilir. benim düşüncem samsunglar gibi gereksiz büyük.

Büyüklük biraz fazla evet ama htc o değere sahip pil koyar mı hiç sanmıyorum htc pil cimrisi az pil koyup yan aksesuarları sattırmaya çalııyor [

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 16 Mart 2013; 22:07:06 >

• gerçekten çok büyükmüş 5.2 inçmiş görmedim onu 4.7 inç yapsalar iyi satar halbuki
  • Samsung s3 4.8 inc iken.
    Buda aynı boyutlarda 5.0 inc.

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shallipushthebutton? -- 16 Mart 2013; 12:38:00 >
  • quote:

quote:

quote:

pes artık.. diyoruz arkadaşlar gsmarena fotoğraf testleri yapmadı. one ile çekildiği söylenen fotoğraflar üzerine, 4mp lik fooğrafları 8 mp e büyültüp, iphone ile karşılaştırmışlar.. hala gsmarena da baktım hayal kırıklığı deniyor..

• Sanırım gsmarena ya cihaz ulaşmış. Yakında fotoğraf testleri dahil ayrıntılı incelemeleri gelir..

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]  HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]
     HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]  HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

• Htc 3d evo var bende ciksin.bende alicam benide yazin ...saygilar..

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.