Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (2084. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
54.664
Cevap
200
Favori
2.091.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20822083208420852086
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: R3PL4C3R

Hocam telefonun HTC Sync manager ile (aynı apple'ın itunes'u gibi birşey) backup(yedekleme) sini alırsanız hiçbir sorun olmaz.Telefonu 0 ladıktan sonra tekrardan bilgileri pc'den yükleyebilirsiniz veya HTC hesabından Google Drive ile Cloud(bulut) yedeklemesi yapıp resim foto video ne varsa ordan kablosuz aktarımda yapabilirsiniz(tabi bunu yapmak için önceden yedeklemiş olmanız lazım.)

anladım hocam çok teşekkür ederim saolasın.tek çare recovery ozaman
  • merhaba

şöyle bir sorunum var; HTC one m7 cihazıma Aandroid Revulation HD rom yükledim ancak nasıl olduysa cihaz brick oldu. sürekli reset atıyordu. forumlarda bakarak bir çok şey denedim. ancak işler dahada kötüye dönüştü ve cihazım boot ekranında öteye geçmiyor. recovery ekranına girmek istediğimde "entering reovery" yazılı olarak kalıyor. uzun süre kapama tuşuna basınca reseteyebiliyorum. TRWP yükledim orada başta cmd ile komutları kullanıp romu yüklemeyi denedim olmadı, "device not found" uyarısı aldım. OTG kablo edindim onunla yükleyebildim ancak dalvik cache silmeye çalışınca hata veriyor. sistemi başlat dediğimde her şey başa dönüyor. RUU yüklemeyi denedim daha öncesinde ancak imza hatası diye bir uyarıyla sona eriyor yükleme, sanırım cid numarasına uygun ruu olmalıymış herhalde hatalı bişey denedim şu an yeniden farklı bir ruu indirioyrum. HBOOT 1,44 görünmekte boot etmesi gerekiyormuş cihazın bu sürümde yine forumlardan öğrendiğim kadarıyla. Şu an özetle cihazım bootloader ekranındayken pc tarafından görülmekte ancak rocevery ye girmek istediğimde donuyor. OTG ile 2 rom denedim ikisinde de yükleme başarılı ama reboot dediğimde her şey başa dönüyor. yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

• arkadaşlar 25.12.2013 tarihinde htc one aldım kamerada pembeleşme var.1 ay dolmadan servise gönderirsem değişim mi yapılır yoksa tamir mi? bilgisi olan var ise yardımcı olabilir mi?
  • Geri verme hakkını bile kullanabilirsin belki.Tüketici yasasını okuman lazım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çok önemli bir sorum var;

8 aylık yurtdışından alınma HTC One'ın arkasındaki ovallik tam oval değil.Ses açma kapama tuşunun olduğu taraftaki eğim nedense yamuk duruyor;Sanki çizik halinde bir çıkıntı var gibi. Çok dikkatli bakmayınca belli olmuyor fakat dikkatli bakınca belli oluyor. Sizdede öyle midir acaba?
  • Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğiniz şey az ışığa doğru tutunca bide dikkatli bakınca tam oval değilde sanki dikdörtgen bir kalıp üzerine oval kasa eklenmiş gibi durmasından mı bahsediyorsunuz?

O her telefonda var

Bahsettiğiniz şey resimde beyaz şeritlerle belirttiğimmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R3PL4C3R -- 19 Ocak 2014; 11:08:33 >
  • quote:

Hocam dediğiniz şey az ışığa doğru tutunca bide dikkatli bakınca tam oval değilde sanki dikdörtgen bir kalıp üzerine oval kasa eklenmiş gibi durmasından mı bahsediyorsunuz?

O her telefonda var

Evet hocam,ama ses açma kapama tuşu tarafında görebildik biz sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

quote:

O her telefonda var

Evet hocam,ama ses açma kapama tuşu tarafında görebildik biz sadece

Hocam ben baya inceledim iki taraftadada var içiniz rahat olsun.Sizde sadece ses açma kapama yerinde gözükmesi ışığın ne taraftan geldiği ve ne kadar eğimle nereye tuttuğunuzla falan alakalı sorun yok her iki taraftada var.

• Son sayfa test

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Son sayfa test

Test tes 1 2 3 test
  • Herkeze merhaba arkadaşlar

İkinci el bir htc one ürünü aldım telefondan genel anlamıyla çok memnunum ama batarya süresiyle ilğili bir problemim var. Sarj 2 3 saat anca gidiyor ve güç ayarlarına baktığımda ''android işletim sistemi'' %90 %95 arası harcıyor , bunu engellemenin bir yöntemi var mıdır acaba ? ekran aydınlatması %40 falan çok fazla ekran açıkta değil ama durum böyle bir çözümü var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darksk8r

Herkeze merhaba arkadaşlar

İkinci el bir htc one ürünü aldım telefondan genel anlamıyla çok memnunum ama batarya süresiyle ilğili bir problemim var. Sarj 2 3 saat anca gidiyor ve güç ayarlarına baktığımda ''android işletim sistemi'' %90 %95 arası harcıyor , bunu engellemenin bir yöntemi var mıdır acaba ? ekran aydınlatması %40 falan çok fazla ekran açıkta değil ama durum böyle bir çözümü var mıdır ?

hocam telefonun şarjını tamamen bitirin hatta öyle bitirin ki kapandıktan sonra hiçbir tepki vermesin daha sonra cihazı 12 saat kadar şarjda tutun hallolacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmedaltair

quote:

hocam telefonun şarjını tamamen bitirin hatta öyle bitirin ki kapandıktan sonra hiçbir tepki vermesin daha sonra cihazı 12 saat kadar şarjda tutun hallolacaktır

çok sağol dostum umarım işe yarar şuan %20 lerde deneyip tekrar yazarım çok teşekkürler tekrardan :)

• quote:

quote:

quote:

çok sağol dostum umarım işe yarar şuan %20 lerde deneyip tekrar yazarım çok teşekkürler tekrardan :)

önemli değil hocam telefon uzunca bir süre şarj olmayabiliyor korkmayın siz o süreyi doldurmaya bakın

• selam arkadaşlar kasanın sol üst tarafında ki fabrika kusuru olan cihazımı(birleşme yerinde hafif bir kesik vardı) servise gönderdim. cihazın 7. ayı ve düşmeye bağlı olarak çeşitli boya atması ve ezikleri var. sizce sonuç ne olur. ayrıca kamerada ki pembeleşme sorununu da bildirdim. yeni cihaz alma şansım ya da ücret ödeme ihtimalim nedir?
  • arkadaşlar cihazımda maximus rom kurulu bide sanırım elemental x kernel kurmuştum şimdi orjinale dönmek istiyorum. çok fazla sorun yaşıyorum en sınır edenide kilit tuşuna basıyosunuz veya sweep2sleep için kaydırıyosunuz ekran gelmiyor bi türlü bazen 1 dk bekletiyo bazen 10 sn sonra açıyo ekranı bugünde ilk defa usb kabloyu görmedi sarj edemedim pc ye bağlayamadım. bende orjinale dönmek istiyorum. neler yapmam lazım yardımcı olurmusunuz? sanırım önce stock kernel yüklicem sonra stock rom unroot s off doğrumudur?
  • mehmetavcı kullanıcısına yanıt
    muhtemelen kamera için değişm yaparlar lensi değiştiriyorlar sanırım ama yeni cihaz vermezler ücret ödeyeceğinizide zannetmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetavcı

selam arkadaşlar kasanın sol üst tarafında ki fabrika kusuru olan cihazımı(birleşme yerinde hafif bir kesik vardı) servise gönderdim. cihazın 7. ayı ve düşmeye bağlı olarak çeşitli boya atması ve ezikleri var. sizce sonuç ne olur. ayrıca kamerada ki pembeleşme sorununu da bildirdim. yeni cihaz alma şansım ya da ücret ödeme ihtimalim nedir?

Kamere merceği ve arka kapak değişir ayrıca beleş
  • quote:

quote:

quote:

quote:

önemli değil hocam telefon uzunca bir süre şarj olmayabiliyor korkmayın siz o süreyi doldurmaya bakın

tamamdır doldururum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetavcı

selam arkadaşlar kasanın sol üst tarafında ki fabrika kusuru olan cihazımı(birleşme yerinde hafif bir kesik vardı) servise gönderdim. cihazın 7. ayı ve düşmeye bağlı olarak çeşitli boya atması ve ezikleri var. sizce sonuç ne olur. ayrıca kamerada ki pembeleşme sorununu da bildirdim. yeni cihaz alma şansım ya da ücret ödeme ihtimalim nedir?

Kamere merceği ve arka kapak değişir ayrıca beleş

teşekkürler hocam

peki 20 iş günü dediler daha önce teslim etme ihtimalleri nedir.

• 
Sayfa: önceki 20822083208420852086
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.