Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
54.669
Cevap
223
Favori
2.056.214
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]
Giriş
    10358 Mesaj
    One

|
    |

Orijinalden alıntı: gdervisoglu

Kablosuz hoparlör arayanlara tavsiye edebileceğim, muazzam bir oyuncak

İçimdeki Nokia aşkı başka.. Yazık sadece aksesuar üreten bir firma olarak kalmasalar bari..
    quote:

İçimdeki Nokia aşkı başka.. Yazık sadece aksesuar üreten bir firma olarak kalmasalar bari..

Bendeki kablosuz kulaklıkta beats ın evde son ses dinleme olanağım olmadı o derece yani

http://youtu.be/xlX6y3RScs8

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    37 Not

Vayyy.
    Harbi buda şekilmiş..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sinekahve kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: gerigelenadam

quote:

Bendeki kablosuz kulaklıkta beats ın evde son ses dinleme olanağım olmadı o derece yani

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: sinekahve

quote:

dostum bu aleti nerden aldın harikaymış

• Binbaşı
    1256 Mesaj
    TR cihazları ile Avrupa cihazları arasında fark varmi 4g Lite bakımından

bildigim kadarıyla tr cihazlarda 4g desteği yok
    |
    |
    Afyonteam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sagolun beyler baktım dedıgınız seylere eskısıtaplarım ıyı sıte yalnız cok az sayıda kıtaplar var bırkac kıtap buldum kendıme gore banu avar ve zıya gokalpın ancak korsan tabır ettıgımız belese olan yerler varsa daha ıyı olur
    |
    |
    Bahsedilenler: ßlaCKFOX , susaks

• Yüzbaşı
    800 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Afyonteam

quote:

Orijinalden alıntı: Afyonteam

Şu ana kadar Avrupa 10+ cihaz verdim forumda ve forum dışına hiçbirisinde kronik sıkıntı yoktu. Yani kusurlu çıkma oranı TRye göre çok daha düşük.

4G LTE var ama TRde henüz destekleyen operatör yok ve güncellemeleri daha önce alacağı kanısında topluluk :)

Elimde bir adet mevcut yukardaki mesajda yazdığım gibi düşünürseniz yardımcı olurum.
  • Binbaşı
    1256 Mesaj

Saol hocam cihaz var ztn bende

Bu arada burda birkac gun once bir arkadas bir tema sitesi vermişti bulamadım @SupremeXXL

|
    |
    SupremeXXL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Tomris Hatun

sagolun beyler baktım dedıgınız seylere eskısıtaplarım ıyı sıte yalnız cok az sayıda kıtaplar var bırkac kıtap buldum kendıme gore banu avar ve zıya gokalpın ancak korsan tabır ettıgımız belese olan yerler varsa daha ıyı olur
    quote:

Orijinalden alıntı: ForeveRNighT

Şu an korsan epub az bulunmakta ileride artacaktır Android pdf destekliyorsa onlara yönelin

|
    |

• Yüzbaşı
    705 Mesaj

Darty den almıştım 450 tl ye biraz tuzlu ama parasını sonuna kadar hakediyor...

http://youtu.be/6K82Q0i9jb0

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    marto1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Önder Çatalkaya

Pembelesme sorunu yazilimsal degil, bosuna beklemeyin. 4.3 sizan ROM'lar ilk ciktiginda sirf bu sorun icin ilk yukleyenlerden biriydim ve hicbir sey degismedi. Kaldi ki yazilimsal olsa ROM degistirince, HTC official yerine CM, AOKP falan yukleyince de duzelmesi gerek. Ama lenste sikinti oldugundan sonucta goruntuyu lens cihazdaki yazilima iletiyor islemesi icin. Goruntu pembeli geldikten sonra ROM, Android 4.2.2-4.3-4.4 falan farketmez.

Benim cihaz Amerika AT&T bende de var. 1-2 yerde HDR modda kullanmaya basladiktan sonra isinip bir sure sonra bu hale gelmeye basladigini okumustum.

Neyse ben parayla bile yaptiramiyorum imei sorunundan dolayi, boyle kullanacagim. Isikta bile berbat, zifiri karanlikta en iyi ceken cihazken ne hallere dustu...

Edit: Bir arkadas 'Neredeyse on kamerasi bile arka kameradan daha iyi olan bir cihazim var' demis, aynisini bu sorun ciktigindan beri dusunuyorum. Mumkun oldugunca da isikli ortamda onden cekinirim musaitse.
    quote:

Orijinalden alıntı: Önder Çatalkaya

Pembelesme sorunu yazilimsal degil, bosuna beklemeyin. 4.3 sizan ROM'lar ilk ciktiginda sirf bu sorun icin ilk yukleyenlerden biriydim ve hicbir sey degismedi. Kaldi ki yazilimsal olsa ROM degistirince, HTC official yerine CM, AOKP falan yukleyince de duzelmesi gerek. Ama lenste sikinti oldugundan sonucta goruntuyu lens cihazdaki yazilima iletiyor islemesi icin. Goruntu pembeli geldikten sonra ROM, Android 4.2.2-4.3-4.4 falan farketmez.

Benim cihaz Amerika AT&T bende de var. 1-2 yerde HDR modda kullanmaya basladiktan sonra isinip bir sure sonra bu hale gelmeye basladigini okumustum.

Neyse ben parayla bile yaptiramiyorum imei sorunundan dolayi, boyle kullanacagim. Isikta bile berbat, zifiri karanlikta en iyi ceken cihazken ne hallere dustu...

Edit: Bir arkadas 'Neredeyse on kamerasi bile arka kameradan daha iyi olan bir cihazim var' demis, aynisini bu sorun ciktigindan beri dusunuyorum. Mumkun oldugunca da isikli ortamda onden cekinirim musaitse.

HTC Türkiye'yi aradım. KVK'nın Amerika'dan satın alınan cihazlara ücretli dahi destek vermediğini söyledi. Avrupa'dan satın alınmış olsaydı 24 ay (!) garanti vardı dedi. Ücretli onarım için Teleservis veya Genpa ile görüşmemi tavsiye etti. HTC nasıl bir firma ki XX bölgeden alınan tamamiyle aynı cihaza uluslarası garantiyi kapsam dışı bırakma hakkını anlaşmalı olduğu servis KVK'ya tanıyor?!?!

Başta sorunun yazılımsal olduğunda ısrarcı oldu telefondaki arkadaş, 4.3 ile düzelecek vs vs. 4.3 sızdığından beri kullandığımı söyledim, detaylı anlattım o zaman çaktı.

Neyse, Twitter'dan resmi HTC hesabına da mention attım. Birkaç kişinin case'ine böyle müdahalede bulundular. Belki şans bana da güler.
    |
    |

• Çavuş
    57 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sandstone

hizlial.com' da cihazın silver 32gb olanı 1699TL
    garanti için;

"Bu ürün Htc Türkiye yetkili servisleri tarafından 24 ay süre ile garanti altındadır." yazıyor.

Herhangi bir sorun yok sanırım ama nasıl oluyor bu fiyat merak ettim, başka yerlerde 16gb olanı 1800TL'den gidiyor..
    quote:

garanti için;

"Bu ürün Htc Türkiye yetkili servisleri tarafından 24 ay süre ile garanti altındadır." yazıyor.

Herhangi bir sorun yok sanırım ama nasıl oluyor bu fiyat merak ettim, başka yerlerde 16gb olanı 1800TL'den gidiyor..

htc one 16 gb modeli yok benim bildiğim.

• Çavuş
    57 Mesaj
    servise değişim için telefon verecekler 40 gün oldu değişim kararı geldi ama ortada telefon yok kimsede ne zaman gelir bilmiyor.gönderecekler düşünüp göndersin.
    Kamerası kötü diyenlerin beklentisi ne bilmiyorum.Ben gayet memnunum.Bir kaç örnek atayım hatta...

• Yüzbaşı
    347 Mesaj

Cevabınızı bekliyorum ona göre bende sipariş vereceğim.
    |
    |
    eXPLoSioN26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: adagio16

quote:

garanti için;

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: adagio16

quote:

garanti için;

16gb diye bir şey yok. Sallamış

• Teğmen
    235 Mesaj

Hocam FA38 ve FA39 serilerinde, kasa açıklığı ve ölü piksel gibi HTC One'da kronikleşen sorunlar yok. Kameradaki pembeleşme sorunu ise sanırım lensin ısınmasından kaynaklandığı için her seride var. Bakalım yarın geliyo telefonum, ona göre tekrar bilgilendirme yaparım burda
    |
    |
    Ramazan.K kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mandac

quote:

Orijinalden alıntı: mandac

bütün htc one larda s600 yonga var , türkiye rom da kapalı sadece

İfrat tefritsiz olmaz.
  • Teğmen
    235 Mesaj

Silver. Fotoları görünce içim rahatladı gerçekten bakalım yarın gelsin bütün herşeyine bakıcam. Ama işin ilginci bu kadar çabuk geliceğini tahmin etmediğim için mikro sim alamadım hattıma. Tekrardan çıkarttırıcam aveadan, bi de ona para bayılcaz 15 tl
    |
    |
    Galatasaray&nbsp; kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.