Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (1866. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.664
Cevap
200
Favori
2.091.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18641865186618671868
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • one max ne zaman gelicek ona göre one alıcamda bilgisi olan varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miyamoto Musashi

quote:

Orijinalden alıntı: adagio16

quote:

Orijinalden alıntı: sandstone

hizlial.com' da cihazın silver 32gb olanı 1699TL
    garanti için;

"Bu ürün Htc Türkiye yetkili servisleri tarafından 24 ay süre ile garanti altındadır." yazıyor.

Herhangi bir sorun yok sanırım ama nasıl oluyor bu fiyat merak ettim, başka yerlerde 16gb olanı 1800TL'den gidiyor..

htc one 16 gb modeli yok benim bildiğim.

16gb diye bir şey yok. Sallamış

yanlış bakmış veya yanlış okumuş olamam tabii hemen sallamışım.. Bravo şampiyon

• sandstone S kullanıcısına yanıt
    One 16gb yok bildiğim kadarıyla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyubov

One 16gb yok bildiğim kadarıyla

onu ben doğru bilmiyormuşum. ama yinede bir sitede 1699,1750 iken diğerlerinde 1850,1900 olması çok saçma. İnsanları nasıl kandırıyorlar belli değil, 1699'dan kar edilebiliyorken bir başka mağaza 1900 den soyuyor milleti

ben de ikilem içerisindeyim 1700,1800 bir telefona verebiliyorsam 5s alayım 2150 de verebilirim diyorum, sonra "yahu 2150 bir telefona verilir mi, 3 ay sonra yenisi çıkıyor yazık günah" diyor, gidip 1000TL'ye alayım bir telefon bitsin gitsin diyorum. Bu şekilde 3 aydır telefon alıcam alamıyorum

• Hani olur da tlfnsuz kalırsam mikro sim uyumlu başka telim yok, o yüzden extradan çıkarttırmak zorundayım
  • Galatasaray  kullanıcısına yanıt
    Siyah da güzel ama silver daha çok hoşuma gitti. Hızlıal'da HTC Türkiye garantisi var yazıyor. Tam anlamadım. KVK sanırım garantisi. Sizin nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXPLoSioN26

Hani olur da tlfnsuz kalırsam mikro sim uyumlu başka telim yok, o yüzden extradan çıkarttırmak zorundayım

mikroyu normal kart boyutuna getiren tamamlayıcılar da mevcut
  • sandstone S kullanıcısına yanıt
    HTC One'dan %100 memnunum ama ucuz birsey istiyorsan Nexus 5'i beklemeni tavsiye ederim.

• Batarya kullanımında kaç saat ekran açık filan onları nereden biliyorsunuz arkadaşlar? Ben giriyorum android sistemi harcamış bütün bataryayi ne kaç saat yüzde kaç belli değil

• tekkole T kullanıcısına yanıt
    Gsam battery monitor kullan

• quote:

Orijinalden alıntı: OneLastTime

quote:

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

Cihazınız geldiğinde sorunu yok ise nereden hangi seri ve kaça aldığınızı benimle de paylaşırsanız sevinirim ben de çok almak istiyorum ama kamera sorunu gözümü korkutuyır

hangi seri oldugu nerde yazıyor,S/N ile başlayan harf rakamlar mı

kutu üstünde etikette Fa filan diye yazıyor bir de cihaz hakkında kısmına girdiğinizde orada yazıyor

• quote:

quote:

quote:

Cihazınız geldiğinde sorunu yok ise nereden hangi seri ve kaça aldığınızı benimle de paylaşırsanız sevinirim ben de çok almak istiyorum ama kamera sorunu gözümü korkutuyır

kutu üstünde etikette Fa filan diye yazıyor bir de cihaz hakkında kısmına girdiğinizde orada yazıyor

FA38 serisi, açıklık pembeleşme gibi kronik sorunlar bende çıkmadı.yararı olur mu bilmem.ben hatta bozulmasın diye tırsmıyor degilim güncelleme yükleyesim yok,gece çekiminden de memnunum.

benim telefonla ilgili sorum,dropbox'da 25gb alan vericekti,nasıl alıyoruz o alanı?nereye başvurup yada kayıt olup?

• gece kuşu kampanyası var media markta 1600tl 50 tanehttp://www.mediamarkt.com.tr/webapp/wcs/stores/servlet/MultiChannelSearch?storeId=103452&langId=-14&searchProfile=onlineshop&query=1097909%2C%201099712%2C%201102428

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by10ur -- 13 Kasım 2013; 22:31:14 >
  • Bu geceye ozel htc one media markt da htc one 1599 lira alacaklar kesinlikle kacirmasin super fiyat

• batarya kalibresi nasıl yapılıyor bilen varmı %10 dan bir anda 2 ye düsüyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

FA38 serisi, açıklık pembeleşme gibi kronik sorunlar bende çıkmadı.yararı olur mu bilmem.ben hatta bozulmasın diye tırsmıyor degilim güncelleme yükleyesim yok,gece çekiminden de memnunum.

benim telefonla ilgili sorum,dropbox'da 25gb alan vericekti,nasıl alıyoruz o alanı?nereye başvurup yada kayıt olup?

çok iyiymiş 4.3 gelene kadar güncelleme yüklemeyin Dropboxdan çok anlamıyorum ama kayıt olup free space olan yerden istenilen bazı işlemlerden sonra yapılıyor diye duymuştum

• quote:

Orijinalden alıntı: by10ur

gece kuşu kampanyası var media markta 1600tl 50 tanehttp://www.mediamarkt.com.tr/webapp/wcs/stores/servlet/MultiChannelSearch?storeId=103452&langId=-14&searchProfile=onlineshop&query=1097909%2C%201099712%2C%201102428

Iyi fiyat ama media markttaki cihazlar sorunlu olabilir teşhirdeki Kırmızı ürün pembeleşme sorunu vardı

• Mediamarkt kampanyasinda android surumu 4.1.2 diyor, acaba eski seri cihazlar mi bunlar? Bu arada bir sorum var arkadaslar. Benim internet sebekesinde 3g yazdigini hemen hemen hic gormuyorum. Ama internet acikken telefon gorusmesi yaptigimda hep 3g oluyor, telefonu kapattiktan biraz sonra 3g yazisi yine H'ye donuyor. Bunun aciklamasi nedir, yardimci olabilecek biri var mi?
  • yahu adam g2 sini satışa koymuş one ile takas olur demiş bide üstüne fark alırım diye eklemiş gülermisin ağlarmısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekin48

Mediamarkt kampanyasinda android surumu 4.1.2 diyor, acaba eski seri cihazlar mi bunlar? Bu arada bir sorum var arkadaslar. Benim internet sebekesinde 3g yazdigini hemen hemen hic gormuyorum. Ama internet acikken telefon gorusmesi yaptigimda hep 3g oluyor, telefonu kapattiktan biraz sonra 3g yazisi yine H'ye donuyor. Bunun aciklamasi nedir, yardimci olabilecek biri var mi?

H 3g den daha iyi 3.5g oluyor bir nevi daha hızlı.

Not: Alıntıdır esas kaynak burasıymışhttp://www.langturk.com/e-g-2g-3g-4g-h-h-ve-gprs-edge-umts-lte-nedir/

GSM ağını kullananlar, 2.Jenerasyon olarak kabul edilir.

G : (D:53,6 Kbit/s – U:26,8 Kbit/s): GPRS‘in kısaltmasıdır. GPRS açılımı General Packet Radio Service dir.

2G : (D:14,4 Kbit/s – U:14,4 Kbit/s). GSM‘in kısaltmasıdır. GSM açılımı Global System for Mobile Communications dur.

E : (D:217,6 Kbit/s – U:108,8 Kbit/s). EDGE‘nin kısaltmasıdır. EDGE açılımı Enhanced Data Rate for GSM Evolution dur.

UMTS ağını kullananlar, 3. Jenerasyon olarak kabul edilir.

3G: (D:384 Kbit/s – U:384 Kbit/s). UMTS’nin simgesidir. UMTS açılımı Universal Mobile Telelcommunication Service dir.

H: (D:7,2 Mbit/s – U:1,4 Mbit/s). HSPA’nın simgesidir. HSPA açılımı High Speed Packed Access‘dir.

H+ : (D:84 Mbit/s – U:10,8 Mbit/s). HSPA+’nın simgesidir. HSPA+ açılımı Evolved High Speed Packed Access‘dir.

4.Jenerasyon ise kendine özgü LTE ağını kullanır.

4G: (D: 100 Mbit/s – U:50 Mbit/s ) . LTE’nin simgesidir. LTE açılımı Long Term Evolution‘dur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by10ur -- 13 Kasım 2013; 23:12:25 >

• 
Sayfa: önceki 18641865186618671868
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.