Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.664
Cevap
200
Favori
2.091.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ceqa

quote:

Orijinalden alıntı: couldi

Ülkemizdeki fiyatlar fahiş, bu zaten bilindik bir şey ancak İngiltere'de carphone warehouse s4 için ön siparişe başlamış ve ön sipariş veren ilk 2000 kişiye 7" galaxy tab 2 ve araç şarj kiti vereceğini duyurmuş. Hani zaten satacak bir telefona ilgiyi artırmak için bir de müthiş kampanya yapıyorlar. Bunları da görünce bir de bizim firmalara bakıyorum, diyecek bir şey bulamıyorum.

valla türkiyede kampanya diyolar 50 lira indirim ya var ya yok bi vatan arada bir indirım yapıyor .geçenlerde teknosada ipad miniyi inceliyordum teknosada arada galaxy tabıda gördüm bi inceledim web performansını hiç beğenmedim hatta dayanamayıp ipadden baktım bakıcağıma android tabletler pek hazır değil galiba.

Yok canım, kampanya falan hikaye, vatan da genelde zam üzerinden indirim yapıyor.
    Tamam galaxy tab performans olarak bir şey vaadetmeyebilir ancak hiç değilse adı ve kullanıcı kitlesi olan bir ürün. Burda Piranha marka tablet bile vermezler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: legolas_jk

saturn.de tarih vermiş. 15 nisan'da çıkıyor diye.

http://www.saturn.de/mcs/product/HTC-One-stealth-black,48352,365082,588939.html

Almanya'da bu hafta çıkacaktı 15 gün daha ertelenmiş.
  • Aslında One ın yanında çıkarılamayan pil konusunda kullanıcıların tekpisini bir nebzede olsa azaltmak için şu cihazı hediye etseler çok iyi olur düşüncesindeyim. Hafıza kartını geçtik zaten o konuyu ben sorun etmiyorum, iyi bi kılıf vs. de olabilir ama dediğiniz gibi Türkiyede böyle kampanya fln yapıcak firma yok!

• Nisan ortasi, mayis basinda kesin olarak alacagim daha dogrusu avrupa veya irakdan getirecegim. Yemisim desire x'i Vallahi verdigim 900 liraya aciyorum

• Youtube' da denk geldi, çizik testi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZGR+

Youtube' da denk geldi, çizik testi.

Bir sey olmuyor mu yani

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hasan1067

quote:

Bir sey olmuyor mu yani

iyimiş iphone 5te vardı böyle bir sıkıntı birde beyazı görmek lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

Arkadaşlar mayıs başında ingdeyim, şu an ip4 kullanıyorum..gitmişken HTC One veya Samsung S4 alayım diyorum.. HTC hiç kullanmadığımdan bilemiyorum, yazılım desteği nasıl acaba? Güncelleme ve yazılım bulma olayı nasıl oluyor? Bir de hangi fiyat aralığı olursa düşüneyim bu cihazları? Teşekkürler..

iphone'dan şaşma hocam D:
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

O.I.S farkı ;

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QfqeuY_dWmE

Video kalitesinde S4 e göre bariz önde ... Gerçekten de OIS farkını göstermiş

• quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

O.I.S farkı ;

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QfqeuY_dWmE

Gsmarena testi sanırım bu . Benzer testi bu yolun kenarına aşağıya kamera koyup yapmışlardı. Şimdi çatıdan çekmişler. İnanılmaz fark var.

Ayrıca s4 zoomlayarak çekim yapıyor. One video kalitesinde aşırı derecede önde. Kıyaslamaya bile sokulmaz . Geniş açı alamıyor bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 27 Mart 2013; 21:49:27 >

• Gsmarena'nın karşılaştırmasına göre birçok yönden S4 daha önde görünüyor. Hatta Htc One'ın "yenilikçi" olarak tabir edilebilecek kamerası gece çekimleri dahil daha zayıf görünüyor ne yazıkki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m!ndf!elds

Gsmarena'nın karşılaştırmasına göre birçok yönden S4 daha önde görünüyor. Hatta Htc One'ın "yenilikçi" olarak tabir edilebilecek kamerası gece çekimleri dahil daha zayıf görünüyor ne yazıkki.

Zaten htc one in kamerasi kötü. Bariz kötü hemde

• http://feedproxy.google.com/~r/Android-Turkiye/~3/4L2NVv0idQo/

Pil farkı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

quote:

Gsmarena'nın karşılaştırmasına göre birçok yönden S4 daha önde görünüyor. Hatta Htc One'ın "yenilikçi" olarak tabir edilebilecek kamerası gece çekimleri dahil daha zayıf görünüyor ne yazıkki.

Tabi canım. O kadar kotuki çoooooook kötü hemde. Hatta htc one da kamera yok diye biliyorum ben (!) aaa yoksa varmıydi???

• quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

quote:

Tabi canım. O kadar kotuki çoooooook kötü hemde. Hatta htc one da kamera yok diye biliyorum ben (!) aaa yoksa varmıydi???

Ben karanlikta resim cekmiyorum. Yani htc one alinca 2 yil geriye gitmiş gibi olucam. 1mb ya resimlerin boyutu şaka gibi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

quote:

Ben karanlikta resim cekmiyorum. Yani htc one alinca 2 yil geriye gitmiş gibi olucam. 1mb ya resimlerin boyutu şaka gibi

Oyleyse yorum yaparken kamerasinin iyi yada kotu oldugunun goreceli oldugunu ,size gore kotu oldugunu belirtin.. bana gore son derece iyi ben hicbir goruntuyu kirpmiyorum. Sadece paylasim amacli anlık goruntuleri cekiyorum cihazimla. Barmen oldugum icin genelde gece cekimleri yapiyorum. Bu cihaz Benim icin bicilmis kaftan.Htc one hem video hem ses hemde kamera olarak beni fazlasıyla tatmin etti...

• quote:

içim gitti bir an

• quote:

güzel ancak HTC One olup olmadığı konusunda emin olamadım
  • Valalhi arkadaşlar video konusunda Htc One önde fakat resim olarak s4 bariz üstünlüğünü kurmuş gözüküyor . Htc 4.2.2 yle bence resimler için ufakta olsa otomatik düzeltme yapan , göze daha hoş gelmesini sağlayan bi ayar yapmalı. Kamera için telefon alacak birisi kesinlikle Htc One almamalı . Öyle gözüküyor durum.

Bu S4' ün çektiği resim

Bu htc one ' ın çektiği resim

Bu ise Htc one'ın çektiği resmin biraz oynadığım hali . s4'e yakın resim elde etmek adına .

• Şu gecikmeyi affedirecek bir promosyon yapsalar tadından yenmez..
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.