Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.665
Cevap
200
Favori
2.091.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sarikanarya567

quote:

Orijinalden alıntı: Onurr007

Beyler ortalama yaz sonuna kadar falan kaça düşer sizce? Bence TR girişli 1500 rahat iner.

O fiyata resmi olarak yaza kadar hayatta inmez,şuan vatan indirimli olarak one x i 1500 e satıyor,one x plus bile değil,ama onun dışında diğer ülkelerden getirenlerden alırsan olabilir o fiyata.

Nisanda gelicek telefon 4-5 ay sonra olucak yani bu arada yaz başı değil sonu diyorum ağustos sonu- eylül başı. O ara %75 ihtimal dediğim fiyatlara düşecek.
  • quote:

quote:

quote:

Beyler ortalama yaz sonuna kadar falan kaça düşer sizce? Bence TR girişli 1500 rahat iner.

O fiyata resmi olarak yaza kadar hayatta inmez,şuan vatan indirimli olarak one x i 1500 e satıyor,one x plus bile değil,ama onun dışında diğer ülkelerden getirenlerden alırsan olabilir o fiyata.

Nisanda gelicek telefon 4-5 ay sonra olucak yani bu arada yaz başı değil sonu diyorum ağustos sonu- eylül başı. O ara %75 ihtimal dediğim fiyatlara düşecek.

5 ay sonra 1700e iner ancak 5 ay beklemeye degmez 300tl için. Tabi s3 falan kullanmiyosaniz. Zaten s3 kullanan adam bunu almasin bi zahmet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

quote:

quote:

quote:

5 ay sonra 1700e iner ancak 5 ay beklemeye degmez 300tl için. Tabi s3 falan kullanmiyosaniz. Zaten s3 kullanan adam bunu almasin bi zahmet

Şu an alamayacağım için o zamanları bekliyorum ama 300 TL'den daha fazla bir iniş olacağını düşünüyorum hala.

• quote:

4-5 ay sonra indi diyelim ki sanmıyorum.

5 ay sonra başka telefonlar tanıtılacak yada dedikoduları çıkmaya başlayacak. kim bilir ne gibi tasarımlar(samsung sadece ebatı değiştirecek orası kesin ) ortaya çıkacak yeni teknolojiler yeni caf caflar o zamanda aklınız başka telefona kayar gene bi bekleyim diyeceksiniz belkide. beklemenin bir manası yok, telefon alacaksanız bütçenizi ayarladıysanız 100-200 fazla verin beğendiniz telefonu alın. yoksa uzar gider bu muhabbet

misal.....@gdervisoglu bekledi bekledi kurudu kaldı o forum senin bu forum benim yeni telefonlarda geziyor. üzülüyorum gördükçe

• quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

quote:

5 ay sonra başka telefonlar tanıtılacak yada dedikoduları çıkmaya başlayacak. kim bilir ne gibi tasarımlar(samsung sadece ebatı değiştirecek orası kesin ) ortaya çıkacak yeni teknolojiler yeni caf caflar o zamanda aklınız başka telefona kayar gene bi bekleyim diyeceksiniz belkide. beklemenin bir manası yok, telefon alacaksanız bütçenizi ayarladıysanız 100-200 fazla verin beğendiniz telefonu alın. yoksa uzar gider bu muhabbet

misal.....@gdervisoglu bekledi bekledi kurudu kaldı o forum senin bu forum benim yeni telefonlarda geziyor. üzülüyorum gördükçe

Öyle her telefonda değiştirmiyorum ben telefonumu en son kendime aldığım telefon 5800'dı yani sadece bana alınmıştı. Şu an kullandığım bb 9300 bile ablamın eski telefonu o kadar aradan sonra bende yaza doğru bir telefon aldırmak istiyorum ve bu telefon ne kadar düşerse düşsün artık kısmet ama alacağım kafama koydum.

• İlk defa bir telefonun sahip olmak isteyen kullanıcıları bu kadar etkilediğini görüyorum, gördükçede mutlu oluyorum çünkü bu telefon cidden iyi oldu bu sefer kimsenin parası boşa gitmeyecek görüşündeyim (devletin aldığı fahiş vergiler, distrübütörlerin haksz kazanç sağlayıp bize pahalıya almak zorunda bırakanlar hariç!) Nokia nın 5700 xpres music i vardı bilenler bilir kaç sene kullandım o emektarı ahh ahh yerini nasip olursa Htc One alıcak hayırlısıyla bi gelse
  • Telefonu yurtdışından alan veya konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar biraz bilgi verebilir mi ?
    Telefon tüm masraflarla elinize kaç liraya geldi?
    Gelecekte telefonun kapatılması,kilitlenmesi veya daha değişik problemlerle karşılar mıyız?
    Telefonda Türkçe dil desteği var mı yoksa root yaparak çeşitli işlemlerle mi olmayan dilleri ekliyorsunuz? (Bunu sormamın nedeni forumdan telefonu alan birinin paylaştığı resimde telefon dilinin almanca olması)
    Daha önce yurtdışından telefon almadım tecrübem ve bilgi eksiğim var bu konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luca.Brasi

Telefonu yurtdışından alan veya konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar biraz bilgi verebilir mi ?
    Telefon tüm masraflarla elinize kaç liraya geldi?
    Gelecekte telefonun kapatılması,kilitlenmesi veya daha değişik problemlerle karşılar mıyız?
    Telefonda Türkçe dil desteği var mı yoksa root yaparak çeşitli işlemlerle mi olmayan dilleri ekliyorsunuz? (Bunu sormamın nedeni forumdan telefonu alan birinin paylaştığı resimde telefon dilinin almanca olması)
    Daha önce yurtdışından telefon almadım tecrübem ve bilgi eksiğim var bu konuda

y.dışından alan arkadaşlar telefonun içeriğinde türkçe olduğunu belirttiler,y.dışından gelecek cihazlara 1 yıllık pasaport kaydı yaptırmanız gerekiyor sağlam güvenilir yerler yapıyor garantili,evraklı takriben 150-200 lira yada sizin pasaportunuz varsa y.dışına giriş çıkışınız 1 aylık bir süreyi geçmemişse sizde bizzat kendi pasaportunuza kayıt yaptırabiliyorsunuz..cihazı y.dışında belli bir operatör'e;o2,t-mobile vs gibi hatlara kilitli değilse yani sim free ise kayıt altına alarak ülkemizde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz keza sim kilitleride açılıyor fakat ayrı bir uğraş ve ek bir ücret daha gerektiriyor..

• saturn.de tarih vermiş. 15 nisan'da çıkıyor diye.

http://www.saturn.de/mcs/product/HTC-One-stealth-black,48352,365082,588939.html
  • Takip
  • quote:

quote:

+1

bende sözde nexus 4ü bekliyodum sonra htc one'ı gördüm 3-4 aydır bekliyorum bunun sonu yok şimdi de nexus 5 dedikodular geldi büyük bir sorun olmazsa alıcam htc one

• quote:

quote:

beklemeye tahamülüm kalmadı artık. perişan oldum. çıktığı gibi alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: serif55

İlk defa bir telefonun sahip olmak isteyen kullanıcıları bu kadar etkilediğini görüyorum, gördükçede mutlu oluyorum çünkü bu telefon cidden iyi oldu bu sefer kimsenin parası boşa gitmeyecek görüşündeyim (devletin aldığı fahiş vergiler, distrübütörlerin haksz kazanç sağlayıp bize pahalıya almak zorunda bırakanlar hariç!) Nokia nın 5700 xpres music i vardı bilenler bilir kaç sene kullandım o emektarı ahh ahh yerini nasip olursa Htc One alıcak hayırlısıyla bi gelse

Bende 5700 kullandım hocam sonra 5800 gecmiştim 2 side döneminin en iyileri bence...Gerçekten HTC one süper ya insanı heyecanlandırıyor bi aksilik olmazsa direk alcam

• Pasaport bile ayarladım cihaz yok bu ne biçim iş yaw... Satan ya da satanı bilen varsa haber versin lütfen...
  • Htc One ile s4 ün Gsmarena sitesi tarafından ayrıntılı karşılaştırılması yayınlanmış

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s4_vs_htc_one-review-913.php
  • Ülkemizdeki fiyatlar fahiş, bu zaten bilindik bir şey ancak İngiltere'de carphone warehouse s4 için ön siparişe başlamış ve ön sipariş veren ilk 2000 kişiye 7" galaxy tab 2 ve araç şarj kiti vereceğini duyurmuş. Hani zaten satacak bir telefona ilgiyi artırmak için bir de müthiş kampanya yapıyorlar. Bunları da görünce bir de bizim firmalara bakıyorum, diyecek bir şey bulamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: couldi

Ülkemizdeki fiyatlar fahiş, bu zaten bilindik bir şey ancak İngiltere'de carphone warehouse s4 için ön siparişe başlamış ve ön sipariş veren ilk 2000 kişiye 7" galaxy tab 2 ve araç şarj kiti vereceğini duyurmuş. Hani zaten satacak bir telefona ilgiyi artırmak için bir de müthiş kampanya yapıyorlar. Bunları da görünce bir de bizim firmalara bakıyorum, diyecek bir şey bulamıyorum.

+100 dostum elden birşey gelmiyor değil gelir aslında ama birlik olamıyoruz!!!
  • quote:

Ülkemizdeki fiyatlar fahiş, bu zaten bilindik bir şey ancak İngiltere'de carphone warehouse s4 için ön siparişe başlamış ve ön sipariş veren ilk 2000 kişiye 7" galaxy tab 2 ve araç şarj kiti vereceğini duyurmuş. Hani zaten satacak bir telefona ilgiyi artırmak için bir de müthiş kampanya yapıyorlar. Bunları da görünce bir de bizim firmalara bakıyorum, diyecek bir şey bulamıyorum.

valla türkiyede kampanya diyolar 50 lira indirim ya var ya yok bi vatan arada bir indirım yapıyor .geçenlerde teknosada ipad miniyi inceliyordum teknosada arada galaxy tabıda gördüm bi inceledim web performansını hiç beğenmedim hatta dayanamayıp ipadden baktım bakıcağıma android tabletler pek hazır değil galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serif55

quote:

+100 dostum elden birşey gelmiyor değil gelir aslında ama birlik olamıyoruz!!!

Aynen öyle.

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.