Şimdi Ara

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.766
Cevap
33
Favori
151.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncel yazılım numarasını paylaşabilecek olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

quote:

Orijinalden alıntı: BforzaJçArşıK

Telefonla birlikte hangi kulaklığı kullanıyorsunuz? Ben metal müzik dinleyicisiyim fakat hala aradığım kulaklığı bulamadım, genelde tizlerde hep sibilans oluyor, bu da benim kafatasımı çatlatıyor, ah şu migren..

Telefonun kendi kulaklığını kullanıyorum sesler güzel ama kulak içi olması nedeniyle kulaklarımı ağrıtıyor.Bende güzel bir kulaklık arıyorum...

Bu arada hocam söylediğim gibi batarya süremde ciddi artış oldu pil bitmeye yakın paylaşacağım süreyi 5-10 şarjda oturur demiştim dediğim gibi oldu bataryadan da çok memnunum

Masallah hocam memnunsaniz dert yok. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MuBi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hulusi ekin

Valla telefon güzel bugün HTC10 unu satıp bunu aldım rengi bordo ve sıfır alır almaz cam taktırdım bataryası dışında çok ta bir fark görmedim HTC 10 ile ama tabi attan inip eşeğe binince biraz farkediliyor hız vs gibi şeyler bence alınabilir bir cihaz hızlı şarj özelliği var kamerasida fena değil ha 2000 üstü verilmez ama ben bordo renk sıfirini 999 tl ye aldım bence o fiyata guzel şık bir telefon öndeki HTC yazısı bence güzel HTC 10 da yoktu gözüm arıyordu çünkü vestel gibi duruyor HTC yazısı olmayınca ve HTC yazısı bence hep bir karizma katıyor telefona

hayırlı olsun hocam :) sizde ankara kızılaydan mı aldınız ? bende 999 tl ye aldım siyah rengini imei kayıtlı şekilde aldım memnunum şarj konusunda 5-10 şarjdan sonra batarya oturuyor hocam benim batarya süresinde artış var konum wifi bluetooth hepsi açık şekilde kullanıyorum üstelik bence HTC nin en güzel telefonu A9 kim ne derse desin

Nerden aldığımız konusunda bilgi verebilirseniz sevinirim. Note7 iptal işleminden dolayı geçici cihaz bakıyorum. A9 ile samsung c7 arasında kaldım ama bu fiyata iyi cihaz a9

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-htc-one-a9-16gb-siyah-sifir-kayitli-999tl-353223118/detay buradan aldım hocam tavsiye ederim bu fiayata bu cihaz çok iyi....

Teşekkürler...

• quote:

quote:

quote:

Telefonla birlikte hangi kulaklığı kullanıyorsunuz? Ben metal müzik dinleyicisiyim fakat hala aradığım kulaklığı bulamadım, genelde tizlerde hep sibilans oluyor, bu da benim kafatasımı çatlatıyor, ah şu migren..

Telefonun kendi kulaklığını kullanıyorum sesler güzel ama kulak içi olması nedeniyle kulaklarımı ağrıtıyor.Bende güzel bir kulaklık arıyorum...

Bu arada hocam söylediğim gibi batarya süremde ciddi artış oldu pil bitmeye yakın paylaşacağım süreyi 5-10 şarjda oturur demiştim dediğim gibi oldu bataryadan da çok memnunum

hocam çok memnunum maaşallahı var düzenli ve tam şarj yapıyorum batarya artık tam oturdu sayılır bataryayı yarım şarj etmek yada düzensiz şarj etmek kısa sürede bataryayı öldürüyor...sanırım rekor bende hocam ekran süresi bazında birde telefon %100 olunca şarjda bir yarım saat daha tutun hocam bunun batarya performansına etkisi çok büyük...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hulusi ekin

Valla telefon güzel bugün HTC10 unu satıp bunu aldım rengi bordo ve sıfır alır almaz cam taktırdım bataryası dışında çok ta bir fark görmedim HTC 10 ile ama tabi attan inip eşeğe binince biraz farkediliyor hız vs gibi şeyler bence alınabilir bir cihaz hızlı şarj özelliği var kamerasida fena değil ha 2000 üstü verilmez ama ben bordo renk sıfirini 999 tl ye aldım bence o fiyata guzel şık bir telefon öndeki HTC yazısı bence güzel HTC 10 da yoktu gözüm arıyordu çünkü vestel gibi duruyor HTC yazısı olmayınca ve HTC yazısı bence hep bir karizma katıyor telefona

hayırlı olsun hocam :) sizde ankara kızılaydan mı aldınız ? bende 999 tl ye aldım siyah rengini imei kayıtlı şekilde aldım memnunum şarj konusunda 5-10 şarjdan sonra batarya oturuyor hocam benim batarya süresinde artış var konum wifi bluetooth hepsi açık şekilde kullanıyorum üstelik bence HTC nin en güzel telefonu A9 kim ne derse desin

Nerden aldığımız konusunda bilgi verebilirseniz sevinirim. Note7 iptal işleminden dolayı geçici cihaz bakıyorum. A9 ile samsung c7 arasında kaldım ama bu fiyata iyi cihaz a9

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-htc-one-a9-16gb-siyah-sifir-kayitli-999tl-353223118/detay buradan aldım hocam tavsiye ederim bu fiayata bu cihaz çok iyi....

Teşekkürler...

Önemli değil hocam bende oradan aldım dükkana gidip elden teslim aldım çok memnunum alırsanız inşallah sizde memnun kalırsınız...

• quote:

Orijinalden alıntı: aksumit

quote:

Evet arkadaşlar telefonu alalı 10 gün Oldu. Hergün düzenli olarak tam şarj ettim. Batarya tam olarak açıldı ve şarj süresi hergün düzenli olarak arttı.. En son aldığım değeri paylaşıyorum konum Bluetooth sürekli açık WiFi de açık halde kullandım film izledim filmleri bilgisayardan telefona atmıştım en az 3 saat aralıksız izledim müzik dinledim nete girdim ve ilk defa 7 saate yakın ekran süresi aldım.Bu süreyi bende beklemiyordum. Şarj konusunda beni yanılttı çok memnunum

Bu mesaja eklenen görseller:

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)

ne yalan diyim bu süreye inanmıyorum ben. benim için önemli olan bekleme modunda ne kadar pil yediğidir. benim ihtiyaçlarımı günlük 1.5 saat ekran süresi karşılar onun haricinde telefon çok boşta bekler mesela 12 saatlik süre zarfında bu süreyi alman imkansız bence.

neden inanmıyorsun hocam bu süreleri aldığımda telefonun bekleme saati 12 saatti....Boşta beklerken geceden sabaha bende %5-6 şarj yiyor ki bende herşey açık halde kullanıyorum bu süreler imkansız değil telefonu aldığımdan itibaren şarj ederken düzgün şarj edip şarj sonra minimum 30 dakika daha şarjda tutuyorum.Ama şarj sürem gün geçtikçe arttı ilk günler 3,5-4 saat ekran süre alıyordum şimdi daha fazla alıyorum aynı kullanımla üstelik...

• belki bu sizin sorunuza cevap olur. telefonu ptesi saat 07:00'da %100 şarjdan çektim. salı/bugün saat 17:15 gibi şarja taktım. sürekli wifi ya da mobile bağlı idi telefon. ben normal/pasif bi kullanıcı sayılırım. ve çok memnunum. bu süreler bana makul geldi, üstelik daha 3. ya da 4. şarjı idi telefonun.

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zey10 -- 18 Ekim 2016; 17:34:06 >

• Beyler ben de LG G2 orjinal şarj aleti var 1.8 amper lik sizce onunla telefonu şarj edersem herhangi bir sıkıntı olur mu batarya için yoksa kendi orjinal şarj aleti mi kullanayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • double or nothing kullanıcısına yanıt
    Niçin bu başka şarj aleti kullanma fantazisi yaygınlaştı? :) Zaten yeterince hızlı şarj oluyor cihaz, adam gerekseydi daha hızlısını kutuya koyardı. Kasmayın kendinizi, başka aletlerle pile zarar verme ihtimaliniz hep var, kutuya ne konduysa onu kullanın. Olur da Htc'nin orjinal hızlı şarj aletini bulursanız yine gidin onu alın. Lg dediğiniz Lg'ye üretilir. Ben çok eskiden M8 kullanıyorken Samsung şarjıyla şarj ettiğim zaman telefon kendini kitlemiş hiç açılmamıştı. İş gereği 1 hafta beklemem gerekti ve evime dönünce telefonu kendi şarj aletine taktığımda kendi kendine açıldı telefon. Hayır bu tesadüf değil kesinlikle, Htc destek ekibiye görüştüğümde bana kutuya konan ya da Htc üretimi başka bir şarj aleti dışında şarj aleti kullanmayın dendi. Bunun nedenini sorduğumdaysa farklı bir akım algıladıysa telefon, güvenlik açısından kendini kitlemiştir dendi.
  • quote:

Niçin bu başka şarj aleti kullanma fantazisi yaygınlaştı? :) Zaten yeterince hızlı şarj oluyor cihaz, adam gerekseydi daha hızlısını kutuya koyardı. Kasmayın kendinizi, başka aletlerle pile zarar verme ihtimaliniz hep var, kutuya ne konduysa onu kullanın. Olur da Htc'nin orjinal hızlı şarj aletini bulursanız yine gidin onu alın. Lg dediğiniz Lg'ye üretilir. Ben çok eskiden M8 kullanıyorken Samsung şarjıyla şarj ettiğim zaman telefon kendini kitlemiş hiç açılmamıştı. İş gereği 1 hafta beklemem gerekti ve evime dönünce telefonu kendi şarj aletine taktığımda kendi kendine açıldı telefon. Hayır bu tesadüf değil kesinlikle, Htc destek ekibiye görüştüğümde bana kutuya konan ya da Htc üretimi başka bir şarj aleti dışında şarj aleti kullanmayın dendi. Bunun nedenini sorduğumdaysa farklı bir akım algıladıysa telefon, güvenlik açısından kendini kitlemiştir dendi.

Şöyle yaygınlaştı sen eğer quickcharge destekliyor diyip düşük amperli şarj cihazı koyarsan gidip başka şarj cihazıyla kullanılır. Herkes geceden sabaha şarj etmiyor telefonun hızlı şarj edilmesi önemli bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• double or nothing kullanıcısına yanıt
    Telefon zaten hızlı şarj oluyor.
  • Quick Charge 3.0 sitesinde de ismi geçen markanın orijinal quick charge 3.0 ürününü kullanıyorum ve normal şarj aletine göre çok daha memnunum. Ekran süresi vs de ise bir azalma meydana gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuroxy -- 18 Ekim 2016; 19:34:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercos

Güncel yazılım numarasını paylaşabilecek olan var mı?

Hocam telefonum yurt dışı hangi Rom var bilmiyorum

Bu mesaja eklenen görseller:

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)

• gadulak31 G kullanıcısına yanıt
    Dukkan 2 yıllıkmış, onaylanmış hesap Sahibinden tarafından, yamuk çıkacağını sanmıyorum.
  • efet2000 E kullanıcısına yanıt
    O mesajı görmüştüm denemedim ama deseni kaldırınca parmak izini kullanamıyoruz sanırım. Siyah ekranda güç tuşuna basmadan herhangi bir şey olmuyor telefonda.
  • BforzaJçArşıK kullanıcısına yanıt
    bu dedikleriniz bir yana ben satın almış olan var mı diye sormak istedim. kullanım da ya da kayıtta,garantide falan herhangi bir sıkıntı var mı gibi
  • gadulak31 G kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı üründe kimse herhangi bir garanti sağlayamaz. Kutu dedikleri gibi açılmamışsa imei üzerinden kayıt ettirmişlerdir. Yani belki kutu içerisinden sorun cihaz da çıkabilir. Bu biraz kumar hocam. Umarım oradan alan biri vardır da size yardımcı olurlar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hocam çok memnunum maaşallahı var düzenli ve tam şarj yapıyorum batarya artık tam oturdu sayılır bataryayı yarım şarj etmek yada düzensiz şarj etmek kısa sürede bataryayı öldürüyor...sanırım rekor bende hocam ekran süresi bazında birde telefon %100 olunca şarjda bir yarım saat daha tutun hocam bunun batarya performansına etkisi çok büyük...

Yanlış biliyorsunuz hocam. Söylediğiniz şeyler bu cihaz için geçerli değil. Li-ion pillerin hafızası olmadığı için bataryayı ister şarj olduktan sonra çıkarın %90'a düşünce takın, ister %20 olunca takın.. hiçbir şey değişmez. Aksine, bataryayı dinç tutar bu. Ayrıca illa %100 olunca çıkarmak zorunda değilsiniz.

Li-ion pillerde dikkat etmeniz gereken tek şey telefonun şarjının bitip kendiliğinden kapanmaması. Bu sürekli olursa, bataryayı öldürürsünüz. Ama 2-3 ayda bir, batarya kalibrasyonu açısından önemli. Sadece sürekli yapmayın yeter.

Ayrıca li-ion piller için dolduktan sonra şarjda kalabilir deniyor ama ben katılmıyorum buna. Çünkü pil stres altında kalıyor. Mümkün olduğunca yapmamak lazım ama el mecbur

• quote:

Orijinalden alıntı: Cold47

O mesajı görmüştüm denemedim ama deseni kaldırınca parmak izini kullanamıyoruz sanırım. Siyah ekranda güç tuşuna basmadan herhangi bir şey olmuyor telefonda.

O mesajımı bir daha okuyun. Deseni kaldırdıktan sonra tekrar desen kilidi (veya ne isterseniz) koyacaksınız. Ya ilk sefer herkesin gözünden kaçıyor, ya da HTC sonradan bir güncelleme dağıttı.

Bir de hocam siyah ekran geldikten sonra güç tuşuna basmadan bir şey olmuyorsa bir sorun var demektir. Normalde başka bir boot ekranı geldikten sonra telefonun direk açılması gerekir. Fabrika ayarlarına bir sıfırlayın derim ben.

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.