Şimdi Ara

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.766
Cevap
33
Favori
151.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

quote:

Orijinalden alıntı: faosfaos

Arkadaslar Allah rizasi icin bu telefonu root eden var mi ?
    Root edebilen varsa nasil yaptigini bir anlatsın..
    Tesekkurler..
    Telefonum htc a9 32 Gb modeli ..

bu telefonun root olması için s-off modda olması gerek diye biliyorum benim telefonum yurt dışı s-off modda kayıt için imei attırdım root da yapabilirim ama hiç denemedim hocam...

Hocam benimde telefon yurtdışı..
    imei degistirdim..
    Ama bir türlü root edemedim..
    Bir denemem oldu, telefonun sistemini ucurdum :)
    Kesin bir root yontemi varsa paylasin lutfen..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

quote:

Arkadaslar Allah rizasi icin bu telefonu root eden var mi ?
    Root edebilen varsa nasil yaptigini bir anlatsın..
    Tesekkurler..
    Telefonum htc a9 32 Gb modeli ..

bu telefonun root olması için s-off modda olması gerek diye biliyorum benim telefonum yurt dışı s-off modda kayıt için imei attırdım root da yapabilirim ama hiç denemedim hocam...

Hocam benimde telefon yurtdışı..
    imei degistirdim..
    Ama bir türlü root edemedim..
    Bir denemem oldu, telefonun sistemini ucurdum :)
    Kesin bir root yontemi varsa paylasin lutfen..

Hocam root etmeye pek gerek yok ben memnunum telefonumun yazılımını yukarıda paylaştım şarj süresinden performansından çok memnunum şuan %40 şarjım kaldı 4 saati aşkın ekran süresi 12 saat bekleme süresini gördüm telefon her yönüyle çok iyi siz memnun değil misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: zey10

belki bu sizin sorunuza cevap olur. telefonu ptesi saat 07:00'da %100 şarjdan çektim. salı/bugün saat 17:15 gibi şarja taktım. sürekli wifi ya da mobile bağlı idi telefon. ben normal/pasif bi kullanıcı sayılırım. ve çok memnunum. bu süreler bana makul geldi, üstelik daha 3. ya da 4. şarjı idi telefonun.

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)

aynen hocam bence olması gereken kullanım şekli budur. hiçbirimiz sanmıyorum sabah eline telefonu alsın 6 saat aralıksız ekranı açık şekilde kullansın. sabah 7 de çıkarım evden gün için ara ara bakarım ve genelde bekleme modundadır telefon yani boşta çok bekler normal bir kullanıcının telefonu. bende dün sabah 7 den gece 12 ye kadar 4 saat civarı ekran süresi aldım ki bu değerler bence çok çok iyi. ve mobil veri hep açık.

• Aynen öyle.
    Baskalari nasil bi telefon kullanma deneyimi yasiyor bilmiyorum ama normal kullaniciyi uzecek bir telefon degil/mis. Simdi ben pilin iyice oturmasini bekliyorum ve merak ediyorum bana iki gunu cikarir mi diye. :)
    Ben cok memnunum, bu telefonu alarak iyi bir tercih yapmisim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zey10 -- 19 Ekim 2016; 9:55:29 >
  • Bu arada facebook instagram gibi uygulamalari ben indirmistim fakat feysbuk hesabimi kapadigim icin uygulamayi da telefondan kaldirmak istedim. Feacebook telefondan kalkmiyor! Baska uygulamalari kaldirabiliyorum ama bu ikisi ozellikle kalkmiyor.en fazla guncellemeleri siliniyor. Kaldirmak icin ne yapmam lazim? :)

• quote:

Aynen öyle.
    Baskalari nasil bi telefon kullanma deneyimi yasiyor bilmiyorum ama normal kullaniciyi uzecek bir telefon degil/mis. Simdi ben pilin iyice oturmasini bekliyorum ve merak ediyorum bana iki gunu cikarir mi diye. :)
    Ben cok memnunum, bu telefonu alarak iyi bir tercih yapmisim :)

Eğer telefonu çok kullanmazsanız wi-fi, konum vs açıkken iki günü çıkartabiliyor.
  • Aynen kizilaydan aldım valla memnunum şuan estetik bir telefon bordo rengini aldım görenler baya sık diyor HTC 10 güzeldi ama paraya ihtiyacım olunca bunu aldım arta kalanında ihtiyacıma kullandım öncesinden bende a9 un beyaz rengi vardı oda güzeldi ama şimdi beyaz almak istemedim bordo baya orj duruyor farkediliyor :)

• quote:

Bu arada facebook instagram gibi uygulamalari ben indirmistim fakat feysbuk hesabimi kapadigim icin uygulamayi da telefondan kaldirmak istedim. Feacebook telefondan kalkmiyor! Baska uygulamalari kaldirabiliyorum ama bu ikisi ozellikle kalkmiyor.en fazla guncellemeleri siliniyor. Kaldirmak icin ne yapmam lazim? :)

hocam 10-15 günde batarya oturuyor tam manasıyla ben 6 saati geçkin ekran süresi görüyorum minumum 12 saat bekleme moduyla üstelik herşey açık halde kullanıyorum inanmayan olursa yine ekran görüntüsü atabilirim ilk zamanlar 4 saat ekran süresi alıyordum bu süre 6 saate çıktı şuan ve memnunum bataryası üzmez sizi yani..

• quote:

Orijinalden alıntı: Hulusi ekin

Aynen kizilaydan aldım valla memnunum şuan estetik bir telefon bordo rengini aldım görenler baya sık diyor HTC 10 güzeldi ama paraya ihtiyacım olunca bunu aldım arta kalanında ihtiyacıma kullandım öncesinden bende a9 un beyaz rengi vardı oda güzeldi ama şimdi beyaz almak istemedim bordo baya orj duruyor farkediliyor :)

Bende siyah rengini aldım hocam telefon çok şık ben alırken bordo rengide vardı ama siyahı daha çok hoşuma gittiği için siyah aldım...Hatta geçen gün gittiğimde bordoyo yine baktım gözüm kalmadı değil güle güle kullanın
  • Telefona uygun ekran koruyucu bulabilen var mı İstanbul sınırlarında? Ben mecburen bugün kırılmaz cama 15 lira verdim ve çok kötü oldu. :( telefonun bütün karizması, güzelliği ortadan kayboldu neredeyse.. şöyle ekrana iyi oturan bi koruyucu bulabilsem harika olacak. malum telefonun ekranı epey hassas. benimki cebimde hiçbir şey yokken cizilmeyi başardı. :(

• quote:

Telefona uygun ekran koruyucu bulabilen var mı İstanbul sınırlarında? Ben mecburen bugün kırılmaz cama 15 lira verdim ve çok kötü oldu. :( telefonun bütün karizması, güzelliği ortadan kayboldu neredeyse.. şöyle ekrana iyi oturan bi koruyucu bulabilsem harika olacak. malum telefonun ekranı epey hassas. benimki cebimde hiçbir şey yokken cizilmeyi başardı. :(

Bende arıyorum hocam ekran 2,5 d ekran olduğu için yanlar tam oturmuyor ve sırıtıyor ama ben kapaklı kılıfla kullandığım için görünmüyor Allah'tan....Kırılmaz cam filminde tam oturan ekranı tam kaplayan yok sanırım ama normal jelatine hiç bakmadım olmadı normal jelatin çektiririm ekrana bulabilirsem tabiki....
  • Açıkçası ekranda o ufacık çiziği görünce ilk bulduğum yere taktırmış oldum ben, maalesef. Ben de bulabilirsem normal film deneyeceğim.

• quote:

Açıkçası ekranda o ufacık çiziği görünce ilk bulduğum yere taktırmış oldum ben, maalesef. Ben de bulabilirsem normal film deneyeceğim.

Hocam yada benim gibi kılıfla kullanacaksınız gerçi benim kullandığım kılıfta ekran koruyucuya pek gerek yok
  • Ben kadıköyde ilk bulduğum dükkana taktırdım direk. Ve ne kabarcık kaldı kenarlarda, ne de oturmama sorunu oldu. Sadece kenarlarda 3'er mm'lik boşluk var. Ona takılıyorsanız daha da fazla bir şey demiyorum yani

• efet2000 E kullanıcısına yanıt
    Boşluk kaldı hadi o normal de kenarlardan da hafif bi oturmama durumu. Sanırım kırılmaz olduğu için. Neyse yapacak birşey yok. Şimdilik böyle kullanacağım. :)

• quote:

Boşluk kaldı hadi o normal de kenarlardan da hafif bi oturmama durumu. Sanırım kırılmaz olduğu için. Neyse yapacak birşey yok. Şimdilik böyle kullanacağım. :)

Hocam benimki de kırılmaz film, benimkinde hiç öyle bir problem yok.

Keşke Istanbul'da otursam da size aldığım dükkanın adını veya filmin markasını söyleyebilsem

• Beyler 6.0.1 e gectikten sonra guc tasarrufunu acinca durum cubugundaki ustunde yaprak olan pil cikmiyor sizde de oyle mi

• quote:

Orijinalden alıntı: a9cu

Beyler 6.0.1 e gectikten sonra guc tasarrufunu acinca durum cubugundaki ustunde yaprak olan pil cikmiyor sizde de oyle mi

evet aynı hocam çıkmıyor...
  • Kaldirildi demekki. Ama htcye ozel bir simgeydi sebebi neydiki

• quote:

Orijinalden alıntı: a9cu

Kaldirildi demekki. Ama htcye ozel bir simgeydi sebebi neydiki

bende htc 8x de var onda da kalp simgesi çıkıoyr güç tasarruf moduna aldığınızda
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.