Şimdi Ara

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.765
Cevap
33
Favori
151.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konunun canlanması lazım yok mu şöyle konuyla ilgilecek bir baba yiğit :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi double or nothing -- 17 Ekim 2016; 23:12:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • efet2000 E kullanıcısına yanıt
    Uçak modu nedir yahu O.o Şebek yokken wifi ile bu süreler gerçekçi değil, günlük deneyimi yansıtmaz.
  • double or nothing kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı az hocam yoksa konu akar giderdi..konuyu açan arkadaş sınırsız ban yemiş kullanıcı artarsa konu belki canlanır..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60 TL civari satilan Class10 U3 sinifi kart almanizi tavsiye ederim. Cok daha iyi performansi var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat düştü için kullanıcı sayısı artıyor hocam ben de bugün siparişi verdim hepsiburada dan inşallah telefon gelince ben de katılıyorum aranıza

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonu açtığımda logodan sonra bir kilit çıkıyor daha sonra deseni girme ekranı geliyor, deseni girdikten sonra telefonun ekranı kararıyor ve telefonu açmak için güç düğmesine bir daha uzun basıyorum, tekrar logo çıkıyor ve sim şifresi soruyor. Var mıdır bunun çözümü?
  • Valla telefon güzel bugün HTC10 unu satıp bunu aldım rengi bordo ve sıfır alır almaz cam taktırdım bataryası dışında çok ta bir fark görmedim HTC 10 ile ama tabi attan inip eşeğe binince biraz farkediliyor hız vs gibi şeyler bence alınabilir bir cihaz hızlı şarj özelliği var kamerasida fena değil ha 2000 üstü verilmez ama ben bordo renk sıfirini 999 tl ye aldım bence o fiyata guzel şık bir telefon öndeki HTC yazısı bence güzel HTC 10 da yoktu gözüm arıyordu çünkü vestel gibi duruyor HTC yazısı olmayınca ve HTC yazısı bence hep bir karizma katıyor telefona

• quote:

Orijinalden alıntı: BforzaJçArşıK

Uçak modu nedir yahu O.o Şebek yokken wifi ile bu süreler gerçekçi değil, günlük deneyimi yansıtmaz.

Tabiki hocam yani, öğrenci adamım sonuçta arayan soran yok evde olduğum zamanlarda, okulda zaten kullanmıyorum telefonu. O yüzden uçak modunda kalıyor telefon genelde.

Bir de bu radyasyon mevzusuna çok takıntılıyım ben, ondan da biraz uçak modunda kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cold47

Arkadaşlar telefonu açtığımda logodan sonra bir kilit çıkıyor daha sonra deseni girme ekranı geliyor, deseni girdikten sonra telefonun ekranı kararıyor ve telefonu açmak için güç düğmesine bir daha uzun basıyorum, tekrar logo çıkıyor ve sim şifresi soruyor. Var mıdır bunun çözümü?

Birkaç sayfa önce bunun çözümünü anlatmıştım ben. Oraya bakarsanız bulursunuz.

Ayrıca deseni girdikten sonra gelen siyah ekranda bir daha güç tuşuna basmanıza gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Hulusi ekin

Valla telefon güzel bugün HTC10 unu satıp bunu aldım rengi bordo ve sıfır alır almaz cam taktırdım bataryası dışında çok ta bir fark görmedim HTC 10 ile ama tabi attan inip eşeğe binince biraz farkediliyor hız vs gibi şeyler bence alınabilir bir cihaz hızlı şarj özelliği var kamerasida fena değil ha 2000 üstü verilmez ama ben bordo renk sıfirini 999 tl ye aldım bence o fiyata guzel şık bir telefon öndeki HTC yazısı bence güzel HTC 10 da yoktu gözüm arıyordu çünkü vestel gibi duruyor HTC yazısı olmayınca ve HTC yazısı bence hep bir karizma katıyor telefona

hayırlı olsun hocam :) sizde ankara kızılaydan mı aldınız ? bende 999 tl ye aldım siyah rengini imei kayıtlı şekilde aldım memnunum şarj konusunda 5-10 şarjdan sonra batarya oturuyor hocam benim batarya süresinde artış var konum wifi bluetooth hepsi açık şekilde kullanıyorum üstelik bence HTC nin en güzel telefonu A9 kim ne derse desin

• Telefonla birlikte hangi kulaklığı kullanıyorsunuz? Ben metal müzik dinleyicisiyim fakat hala aradığım kulaklığı bulamadım, genelde tizlerde hep sibilans oluyor, bu da benim kafatasımı çatlatıyor, ah şu migren..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BforzaJçArşıK

Telefonla birlikte hangi kulaklığı kullanıyorsunuz? Ben metal müzik dinleyicisiyim fakat hala aradığım kulaklığı bulamadım, genelde tizlerde hep sibilans oluyor, bu da benim kafatasımı çatlatıyor, ah şu migren..

Telefonun kendi kulaklığını kullanıyorum sesler güzel ama kulak içi olması nedeniyle kulaklarımı ağrıtıyor.Bende güzel bir kulaklık arıyorum...

Bu arada hocam söylediğim gibi batarya süremde ciddi artış oldu pil bitmeye yakın paylaşacağım süreyi 5-10 şarjda oturur demiştim dediğim gibi oldu bataryadan da çok memnunum
  • Evet arkadaşlar telefonu alalı 10 gün Oldu. Hergün düzenli olarak tam şarj ettim. Batarya tam olarak açıldı ve şarj süresi hergün düzenli olarak arttı.. En son aldığım değeri paylaşıyorum konum Bluetooth sürekli açık WiFi de açık halde kullandım film izledim filmleri bilgisayardan telefona atmıştım en az 3 saat aralıksız izledim müzik dinledim nete girdim ve ilk defa 7 saate yakın ekran süresi aldım.Bu süreyi bende beklemiyordum. Şarj konusunda beni yanılttı çok memnunum

Bu mesaja eklenen görseller:

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokrates 1983 -- 18 Ekim 2016; 5:09:51 >

• quote:

Valla telefon güzel bugün HTC10 unu satıp bunu aldım rengi bordo ve sıfır alır almaz cam taktırdım bataryası dışında çok ta bir fark görmedim HTC 10 ile ama tabi attan inip eşeğe binince biraz farkediliyor hız vs gibi şeyler bence alınabilir bir cihaz hızlı şarj özelliği var kamerasida fena değil ha 2000 üstü verilmez ama ben bordo renk sıfirini 999 tl ye aldım bence o fiyata guzel şık bir telefon öndeki HTC yazısı bence güzel HTC 10 da yoktu gözüm arıyordu çünkü vestel gibi duruyor HTC yazısı olmayınca ve HTC yazısı bence hep bir karizma katıyor telefona

Nerden aldiniz 999 liraya

• resfaction kullanıcısına yanıt
    sahibinden de var hocam ben Ankaradan aldım...sıfır tüm aparatları orjinal imei kayıtlı 999 tl ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

quote:

hayırlı olsun hocam :) sizde ankara kızılaydan mı aldınız ? bende 999 tl ye aldım siyah rengini imei kayıtlı şekilde aldım memnunum şarj konusunda 5-10 şarjdan sonra batarya oturuyor hocam benim batarya süresinde artış var konum wifi bluetooth hepsi açık şekilde kullanıyorum üstelik bence HTC nin en güzel telefonu A9 kim ne derse desin

Nerden aldığımız konusunda bilgi verebilirseniz sevinirim. Note7 iptal işleminden dolayı geçici cihaz bakıyorum. A9 ile samsung c7 arasında kaldım ama bu fiyata iyi cihaz a9

• LCD Siparişi vereceğimiz bir yer var mı ?
    Alibabadan ıkıdır sipariş gectim yollamıyorlar...
  • quote:

Evet arkadaşlar telefonu alalı 10 gün Oldu. Hergün düzenli olarak tam şarj ettim. Batarya tam olarak açıldı ve şarj süresi hergün düzenli olarak arttı.. En son aldığım değeri paylaşıyorum konum Bluetooth sürekli açık WiFi de açık halde kullandım film izledim filmleri bilgisayardan telefona atmıştım en az 3 saat aralıksız izledim müzik dinledim nete girdim ve ilk defa 7 saate yakın ekran süresi aldım.Bu süreyi bende beklemiyordum. Şarj konusunda beni yanılttı çok memnunum

Bu mesaja eklenen görseller:

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)

ne yalan diyim bu süreye inanmıyorum ben. benim için önemli olan bekleme modunda ne kadar pil yediğidir. benim ihtiyaçlarımı günlük 1.5 saat ekran süresi karşılar onun haricinde telefon çok boşta bekler mesela 12 saatlik süre zarfında bu süreyi alman imkansız bence.

• Benim de bu sekilde hocam. Belirttiginiz kullanima daha yakin. Umarim fikir verir.

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenesto -- 18 Ekim 2016; 9:27:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MuBi

quote:

quote:

Nerden aldığımız konusunda bilgi verebilirseniz sevinirim. Note7 iptal işleminden dolayı geçici cihaz bakıyorum. A9 ile samsung c7 arasında kaldım ama bu fiyata iyi cihaz a9

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-htc-one-a9-16gb-siyah-sifir-kayitli-999tl-353223118/detay buradan aldım hocam tavsiye ederim bu fiayata bu cihaz çok iyi....

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.