Şimdi Ara

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.766
Cevap
33
Favori
151.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: a9cu

Ama yanlarinda oyle bir ibare yok netten baktiklarimda yaziyor

Neyin yanında öyle bir ibare yok, tam anlayamadım?

Düzenleme: sonraki mesajda gördüm hocam kusura bakmayın. Zaten bütün A9'ların kutusundan o şarj aleti çıkıyor. Bu konuda biri şarj aletinin QC 2.0 olabileceğinden bahsetmişti, ben de ondan söyledim, doğru mu değil mi bilmiyorum onu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efet2000 -- 16 Ekim 2016; 21:46:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zey10

kartı ilk takınca öyle bir seçenek çıkıyordu sanırım. ayrıca ayarlarda depolama ve usb'den de yapabilirsiniz.

sağolun hocam yaptım 45 gb toplam hafıza oldu 16 gb yetmiyordu şimdi şimdi istediğim gibi kullanabilirim
  • HTC sense 8 yukleyebiliyor muyuz?

• Arkadaslar guc tasarrufuna gecince ustunde yaprak olan pil cikiyordu 6.0.1 e gecince cikmiyor kaldirilmis mi

• müzik çalar arayan arkadaşlar sony walkman uygulamasını kullanabilir, ayrıca arama geldiğinde ekranı kaplaması yerine üstte pop-up açma muhabbeti htc de yok mudur?

• derdim bi bitmedi.
    telefon şarj olurken mesela vatsaptan vs. bildirim geldiğinde bildirim ışığı değişmiyor. ışık kırmızı yanmaya devam ediyor bu normal mi? :))
  • zey10 kullanıcısına yanıt
    Normal, bende de öyle. Aslında normal değil değişmesi lazım ama neyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falovmi -- 17 Ekim 2016; 2:38:39 >
  • az önce hepsiburada'dan aldığım a9 ile ilgili HTC canlı desteğe bağlandım. Mobimark garantisiyle geldiğini söyledim. Ürünün resmi garantili olduğunu ve bir sıkıntı olmadığını söylediler. hepsiburada'dan alacaklar için bilgi olsun.
  • Son pik durumum WiFi Bluetooth konum hepsi açık...

Bu mesaja eklenen görseller:

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)

• Hepsiburadadan siparisi verdik bakalim. Insallah yuzumuzu kara cikartmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sercos

quote:

music player için hangi uygulamayı kullanıyorsunuz? ben google muziğe pek ısınamadım.

Poweramp çok tavsiye ediliyor, ücretsiz olan sürümünü deneyebilirsin.

Bu cihaz için poweramp almayın, önermem. Ses çıkışı kalitesiz ve zayıf olan cihazlariçin poweramp çok şey katabilir ancak bu cihazda benim deneyimim, uygulama sesi bozuyor. Hi-fi modunda müzik dinlemek istiyorsanız eğer önereceğim ilk 2 uygulama Neutron ve UAPP'dır. İnceleyin, farkı göreceksiniz zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @immortal

quote:

Orijinalden alıntı: sercos

quote:

music player için hangi uygulamayı kullanıyorsunuz? ben google muziğe pek ısınamadım.

Poweramp çok tavsiye ediliyor, ücretsiz olan sürümünü deneyebilirsin.

Bu cihaz için poweramp almayın, önermem. Ses çıkışı kalitesiz ve zayıf olan cihazlariçin poweramp çok şey katabilir ancak bu cihazda benim deneyimim, uygulama sesi bozuyor. Hi-fi modunda müzik dinlemek istiyorsanız eğer önereceğim ilk 2 uygulama Neutron ve UAPP'dır. İnceleyin, farkı göreceksiniz zaten.

jet audio plus da iyi hocam kullanıyorum on numara uygulama

• quote:

Orijinalden alıntı: sstarr

quote:

Orijinalden alıntı: sstarr

Bu 50 den gelen konum mesajlarını nasıl engelleyebiliriz arkadaşlar bilen varmıdır?

Arkadaşlar yok mu çözümü

mesajlara girin, ekranın şag tarafında üç nokta var oraya tıklayın, ayarlar bölümüne tıklayın , en alt kısımda hücre yayını var onu kapatın işlem tamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lkrycl

Hepsiburadadan siparisi verdik bakalim. Insallah yuzumuzu kara cikartmaz.

hayırlı olsun hocam cihaz on numara inşallah sorunsuzca kullanırsınız...
  • Arkadaşlar cihazdan memnun musun hb dan fırsat kaçmadan alayım mı ? Her hangi bir sıkıntı var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi double or nothing -- 17 Ekim 2016; 19:33:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-android-microsdxc-16gb-sd-adapter-80mb-s-class-10-hafiza-karti-sdsqunc-016g-gn6ma-p-FTHFZSAN16GMCAND80

Bir de bu hafıza kartı çok kaliteli değil mi bunu alıp cihazın hafızasına ekleyebilirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: double or nothing

http://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-android-microsdxc-16gb-sd-adapter-80mb-s-class-10-hafiza-karti-sdsqunc-016g-gn6ma-p-FTHFZSAN16GMCAND80

Bir de bu hafıza kartı çok kaliteli değil mi bunu alıp cihazın hafızasına ekleyebilirim?

http://www.hepsiburada.com/kingston-32gb-microsdhc-class10-uhs-i-45mb-s-hafiza-karti-sdc10g2-32gb-p-FTHFZKNG10G232

bu kartı öneririm hocam bende bu karttan kullanıyorum telefonun hafızasına ekledim 45 gb hafıza oldu memnunum ben bir arkadaştan aldım 20 tl ye fiyatına göre iyi bir kart....telefona gelince söylenecek söz yok fiyatına göre çok iyi bugün alacak olsam yine A9 alırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: double or nothing

http://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-android-microsdxc-16gb-sd-adapter-80mb-s-class-10-hafiza-karti-sdsqunc-016g-gn6ma-p-FTHFZSAN16GMCAND80

Cihaz hafızasıyla birleştirecekseniz alabildiğiniz kadar hızlı bi kart alın derim. Performansı bariz bi şekilde etkiliyor..

• Böyle olması normal

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)

• En son pil kullanımım ekran görüntülerindeki gibi.

Var mı artıran?

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.