Şimdi Ara

HTC'nin amiral gemi telefonu U Ultra mercek altında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    HTC'nin çift ekrana sahip olan amiral gemi akıllı telefon modeli U Ultra'ya yakından bakıyoruz. Güçlü rakiplerine karşı neler vaad ediyor, hangi özelliklerle geliyor. Hepsi ve daha fazlası videomuzda. 

• önceden htc'nin farklı bir havası vardı. şimdi sıradan çinli telefon gibi duruyor.

• Buralar karışır

• Açıkçası beni heyecanlandırdı. Türkiye'ye gelmeyen HTC Butterfly S'i bana hatırlattı.

• HTC 10 kullanan biri olarak beni cezbeden hiçbir yanı yok telefonun. Bence HTC 10 çok daha iyi görünen bir telefon. Erdi abinin dediği gibi arka kısım iyi görünebilir fakat HTC 10'daki metal hissini ve sağlamlığını çoğu kişi tercih edecektir. Pil zaten aynı boyut biri 5.1" biri 5.7" ordan da bir kaybı var. HTC 10 ile düzlüğe çıkmak adına iyi bir hamle yapmışlardı bence fakat bu telefon olmamış malesef. Umarım firma tekrar eski günlerine döner Android tarafına kattığı çok şey var fakat bu kafayla biraz zor gibi görünüyor.
  • Tutmaz....Aylarca bekleyin , beklediğinize değecek dedikleri telefon bu buydu haka şu tuşla ekran arasındaki boşluğu bir türlü görmüyorlar galiba eskiden bir kalite havası vardı şimdi o telefona 750 dolar istiyor o kadar deve dişi telefonlar varken snapdragon 835 ile çıkan sana pazarda yer vermezler.

• Güzelim markayı ne hale getirdiler. :(

• HTC yapma böyle şeyler

• Sonra Samsung niye Android tarafında bu kadar güçlü, e olur tabi karşısında rakip yok ki. Renk anlamındaki yeniliği beğendim güzel olmuş ama eski işlemci başta olmak üzere tasarımsal anlamda malesef cihaz istenildiği gibi olmamış.

• On alt çerçeve cok mu kalın? Arkasına bayıldım ama :)

• Alttaki Haber; "HTC artık kâr getiren projelere odaklanacak."

:-)

• HTC telefon yapmaktan vazgeçsin, rom işine girsin. UI olayında başarılılar ama telefon tasarlama işinde gerileme devam ediyor.

• Resmen batmak için uğraşıyorsun HTC.

• Ortak olup arayüzü HTC cihazı Samsung üretsin piyasayı sallar.

• Arkadaki mavi renk=Silikon kılıf ??

• 1 kere HTC telefon satın alıp ertesi gün alışamadığım için satan birisi olarak bu telefon için tekrar denemeye değer diye düşünüyorum.
  • Bence bu amiral htc değildir htc 10 çok daha iyi

• 1000 tllik telefon

• Sd 821 olmamış, hala iyi bir işlemci olsa da bu bir amiral gemi yarışı. Xiaomi mi note 2 alınabilir daha ucuz bir fiyata. Normal boyutlarda olan sürümü de gelecek heralde sadece htc u gibisinden. Snapdragon 835 ile gelirse düşünülebilir. Zaten çıkana kadar ha geldi ha gelecek ismi htc 11 mi ocean mi ultra mi derken sessiz sedasız geldi kafalar karıştı onun da etkisiyle yönelim daha da azalacak. Güzelim firmayı mundar ettiler. Piyasanın en iyisi olabilecek potansiyeli olan markayı. - not: htc fanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakaya_o -- 11 Nisan 2017; 8:2:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bumuydu okadar büyüttükleri tasarım uçacak kaçacak yepyeni bir boyut katacak dedikleri ?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.