Şimdi Ara

HTC'nin amiral gemi telefonu U Ultra mercek altında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC U Snapdragon 835 ile gelecek. Biraz LG tarafına benzemişler hem ikinci ekran anlamında hem de G ve V serisi olayına dönmüş olay.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HTC ve Sony kullanıcı trendlerini takip etmede ciddi sorun yaşıyor. Android dünyasında her geçen gün tasarıma yeni bir şey katmazsanız kullanıcıyı cezbetmek için bir sebep sunmamış oluyorsunuz. Zaten Çin markaları sizden daha iyi tasarım ve donanım ile piyasayı domine ederken tasarımda böylesine muhafazakar yaklaşımlar ne derece akılcı?

• 8 mm kasaya rağmen çerçeve kalınlıklarının bu kadar fazla olması ve kameranın çıkıntı yapması kabul edilemez. Tam bir tasarım faciası.

• samsung s8 e bakıyorum sonra dönüp buna bakıyorum, biri atsa diğeri eşşek diyorum..

• Telefon Erdi'nin elinde bile büyük görünüyor çok hantal olmuş.

• Sony 1, HTC 2. Israrla çerçeveler kalınlaşıyor, telefon kasası büyüyor. Bunların içine ajan sızmış :)

• Bu sefer dersimizi aldık ortaya çok büyük bir şey koyacağız bizi bekleyin diyorlardı. Hayaller snapdragon 835 6 gb ram, çerçevesiz ekran, gerçekler snapdragon 821, 4 gb ram kocaman çerçeve ve öylesine konulmuş sırıtan 2. ekran.

Bu seneki telefonların hiçbiri alınmaz. S8'e bakıyorsun ekran iyi güzel ama bataryayı iyice kısmışlar. Ekran dışında hiçbir yenilik yok ve telefonun fiyatı akıllara zarar. LG yine yapacağını yapıp geçen senenin zayıf donanımlarını koymuş ama fiyatı hala yüksek. Sony htc ile aynı kafada zaten onun bir değişiği. Tasarım yıllardır aynı ve çerçeveli. Htc'den de kötü. Elinizdeki cihazların kıymetini iyi bilin hor kullanmayın pili dayanmıyorsa başka ufak problemleri varsa servise verin yapsınlar. Bu sene telefon alınmaz.

• yıl 2008 millet tuşlu nokia telefon kullanırken windows mobile 6.5 işletim sistemli dokunmatik + kalemli htc telefonumla web tarayıcısından masaüstü facebook keyfi yapıp attığım hd filmleri işyerinde izlerdim yıl 2017 nerden nereye

• Ekran kasa oranı amiral gemi olan bir modelde böyle mi olur? İşlemcisi keza öyle. HTC hiç kullanmadım hayatımda kullanacağımı da sanmıyorum.
  • HTC adam olmayacak belli.

• HTC saçmalamış. Tanıtımını da izlemiştim kasayı öyle bir anlatıyor ki sanki arabaya seramik kaplama pazarlıyor. Arkadaşım o kasa o kadar parlasa nolur, kapsız kullansan bir müddet sonra çizikten geçilmez, kaplı kullansan o parlaklığın ne anlamı kaldı? Sense arayüzünün de bir espirisi kalmadı zaten. Bunca zaman HTC kullanmış, şu an da HTC 10 kullanan biri olarak bir sonraki telefonum Iphone olur. IOS'a geçince çok mu bocalarım veya androidin esnekliği falan mı diyorsunuz, onu da yaşayarak göreceğiz. Bu arada geçeceğim telefon Iphone 7 olmaz kesinlikle, 8'i görmem lazım. 7'de de iş yok çünkü...

• HTC bitmiş dağılın :)

• Tasarımını ve fiyatını beğenmedim. Cıks olmamamış. :)

• htc 11 cıkmıycak mı yani m serisi bitti mi?

• Diğer konuya yazdığımı kopyalayayım:

Eski bir HTC One M8 kullanıcısı olarak HTC'nin telefon olaylarından çekileceğini ben de düşünmeye başladım artık.

Eskiden kendine özel bir tasarımı vardı, o tasarım kurtarıyordu işte o premium his sattırıyordu telefonu. Şimdi herkes tasarımda ileri gitti, HTC ne idüğü belirsiz tasarımlar yapmaya başladı.

Tasarımdan sonra HTC'nin imzası ses kalitesiydi, o stereo hoparlörler gitti yetmedi bir de kulaklık jackını da kaldırmışlar.

İşlemci, ram, kamera, batarya vs. hiçbir özelliği alanının en iyisi değil. Eski tasarım yok, ses kalitesi yok eskisi gibi.
    E hiçbir alanda lider olamayıp bir de üstüne eski lider özelliklerini de kaybeden bir telefon neden iPhone 7 Plus fiyatıyla çıkıyor? HTC U Ultra'nın 750 dolar çıkış fiyatı vardı galiba, insaf yani neden tercih etsin millet bu telefonu?
  • Eğer bu, yılın amiral gemi telefonu ise HTC firması bitmiş demektir. "aga bu nedir" diyecek bu milyon dolarlık şirketlerde hiçmi aklı başında biri yok yada kimse mi S8 diye bir telefon oldugundan haberi yok. Şu telefonu geliştirenler kim bilir kaç para maaş alıyordur gerçekden yazık, hani bir saat düşünsem şundan daha iyi tasarım yapabilirim.

Neyse zamanında değeri tam olarak anlaşılmasada One M7 zamanının ötesinde bir telefondu, HTC bu güzel hatırayla kafalarımızda yaşayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Htc bu yılı boş geçecek belli oldu !!! Satmasada olur bize ne kafasında bi telefon çıkarmışlar artık uzatmaları oynuyoruz idare edin işte der gibi.

• HTC daha dün en özgün markaydı. Sektörde tasarım kalitesi sınırlarını belirleyen ender markalardandı. Ne oldu da Samsung çakması beynelmilel bir telefon yapabildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___Lawyer___ -- 11 Nisan 2017; 16:12:44 >
  • R.I.P HTC

• HTC one M9 bile daha yakışıklı ve güzel bir tasarıma sahip bence

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.