Şimdi Ara

★★★ HTC Incredible S Kullanıcıları Kulübü★★★ (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.619
Cevap
15
Favori
199.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: radonk

quote:

Orijinalden alıntı: taharci

Gaza gelip sakın yüklemeyin derim ben.

Bir şekilde cihazınızda bir sorun oldugunda servise düştümü

telefonunuz unutun artık telefonu.

Bencede intenetteki milyonlarca kullanıcı gibi sizde sakın rom kullanmayın yoksa ne farkımız olacak

Öyle öyle teleservicenin kapısında heykel oluyorsun.
    Neler gördüm orada telefonumu yaptırana kadar.

en ufak bir arıza bile olsa orjinal room yoksa en düşük 500 tl den açıyorlar kapıyı.

• quote:

Orijinalden alıntı: koyar olm

quote:

Orijinalden alıntı: Atlasbey

Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak telefonu 3 aydır kullanıyorum gayette memnunum ama yakın zamanda mail hesaplarımız aktif oldu mailleri alıyoruz fakat mail hesabına gelen maillerde uyarı sesini bir türlü aktif edemedik.Acaba bu sorunu yaşayan oldumu belki önceki sayfalarda açıklaması vardı ama inceleyemedim.Gelen maili sadece posta kutusuna girince uyarı sesiyle birlikte görebiliyorum aksi halde ne mail geldiği belli nede uyarı.
    Bu arada ileti geldiginde uyarı veriyor bunda bir sorun yok.Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

Ana ekranda güç göstergesi, Widgeti var kullaniyor musun? Kullaniyorsan orada senkronize işareti var, onu aktif edersen mailler uyarı şeklinde geliyor.

Kardeş teşekkür ederim kaç gündür uğraşıp durdum.Artık maillerim geliyor

• Arkadaşlar sizdede telefonun üst kismindansikica tutunca wireless sinyali 1-2 dis düşüyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Azalıyor ama devaminda tekrar yukseliyor. Yani elim yukarıda vaziyette bekliyorum, ilk önce düşuyor sonraki yüksekliyor

• quote:

Azalıyor ama devaminda tekrar yukseliyor. Yani elim yukarıda vaziyette bekliyorum, ilk önce düşuyor sonraki yüksekliyor

Bende maşallah hiç düşme olmuyor, inip çıkmadı bile. Bence sizde oluşan anlık gidip gelmeler çok doğal. Laptopların içindeki alıcı dahi bazen insanı çıldırtıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyena1954

quote:

Azalıyor ama devaminda tekrar yukseliyor. Yani elim yukarıda vaziyette bekliyorum, ilk önce düşuyor sonraki yüksekliyor

Bende maşallah hiç düşme olmuyor, inip çıkmadı bile. Bence sizde oluşan anlık gidip gelmeler çok doğal. Laptopların içindeki alıcı dahi bazen insanı çıldırtıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: Atlasbey

Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak telefonu 3 aydır kullanıyorum gayette memnunum ama yakın zamanda mail hesaplarımız aktif oldu mailleri alıyoruz fakat mail hesabına gelen maillerde uyarı sesini bir türlü aktif edemedik.Acaba bu sorunu yaşayan oldumu belki önceki sayfalarda açıklaması vardı ama inceleyemedim.Gelen maili sadece posta kutusuna girince uyarı sesiyle birlikte görebiliyorum aksi halde ne mail geldiği belli nede uyarı.
    Bu arada ileti geldiginde uyarı veriyor bunda bir sorun yok.Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

Bu durum olduğun yerlede alakalı. Mesela şimdi modeme yaklaştım elimi koydum azalma olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koyar olm -- 26 Aralık 2011; 18:17:47 >

• quote:

evet arkadaşlar vatan bilgisayara gittim bu normalmi diye,ürünün arızalı olduğu istersem para iade istersem yeni ürün verebileceklerini sölediler,yeni ürün dedim ellerinde kalmamış 3 gün sonra yeni parti gelicek o gelince beni arayacaklar,ulan işe bak normalmi diye sormaya gittim hiç aklımda yokdu iade kaldıkmı cızcıblak,var bende bir karametsizlik,diğer z de servisde şaun kafayı yicemmmm...yada htc de bi ****lik var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDROIDER

quote:

evet arkadaşlar vatan bilgisayara gittim bu normalmi diye,ürünün arızalı olduğu istersem para iade istersem yeni ürün verebileceklerini sölediler,yeni ürün dedim ellerinde kalmamış 3 gün sonra yeni parti gelicek o gelince beni arayacaklar,ulan işe bak normalmi diye sormaya gittim hiç aklımda yokdu iade kaldıkmı cızcıblak,var bende bir karametsizlik,diğer z de servisde şaun kafayı yicemmmm...yada htc de bi ****lik var

Hocam vermeseydin keşke. Çok büyük sorun değil bana göre. Kullanışı etkilemiyorsa sorun sayılmaz. HTC forumlarına bakıyorum en sorunsuz telefon bizimkisi. Vermeseydin keşke

• quote:

Arkadaşlar sizdede telefonun üst kismindansikica tutunca wireless sinyali 1-2 dis düşüyormu

Evet düşüyor ben bimeks den aldım.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam vermeseydin keşke. Çok büyük sorun değil bana göre. Kullanışı etkilemiyorsa sorun sayılmaz. HTC forumlarına bakıyorum en sorunsuz telefon bizimkisi. Vermeseydin keşke

yok hocam olurmu 2 diş çektiği yerde elimle tutarsam internete hiç giremiyorum,3 gün daha beklerim umarım yeni gelen sorunsuz olur dua edin arkadaşlar

• sırf düşme olsa iyi aynı yerde 3 diş çekerken pat diye sıfırlanıyor 1-2 saniye sonra 1 diş oluyor sonra ful dalgalanıyor buarada ben üstende de tutmuyorum yani
  • quote:

sırf düşme olsa iyi aynı yerde 3 diş çekerken pat diye sıfırlanıyor 1-2 saniye sonra 1 diş oluyor sonra ful dalgalanıyor buarada ben üstende de tutmuyorum yani

Bende o kadar yok. İnşallah biran önce eline ulaşır kullanmaya başlarsın sorunsuz olarak.
  • Vatan ın sorgusuz sualsiz iade alması da güzel sanırım bimeks öyle bir incelik yapmaz.

• eyvalah kardeşim,sizi bulmuşken bu giden telefonda arkadaki hopörlöründe sesi kısık geldi htc desire z ile karşılaştırıyorum tabi,yada orasıdamı bozuktu acaba ,mesela telefon aramalrını hopörlörden konuşunca çok kısık geldi bana ful açık olmasına rağmen yada genel özeliğimi bilemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: leren

Vatan ın sorgusuz sualsiz iade alması da güzel sanırım bimeks öyle bir incelik yapmaz.

esasında ben değişime gitmemiştim bu normalmi diye sormaya gitmişdim evime yakın olduğundan belki çok elektronik eşya almıştım onlardan ondan belkide yardımcı oldular onlar teklif etti zati

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANDROIDER -- 26 Aralık 2011; 18:40:46 >
  • quote:

eyvalah kardeşim,sizi bulmuşken bu giden telefonda arkadaki hopörlöründe sesi kısık geldi htc desire z ile karşılaştırıyorum tabi,yada orasıdamı bozuktu acaba ,mesela telefon aramalrını hopörlörden konuşunca çok kısık geldi bana ful açık olmasına rağmen yada genel özeliğimi bilemiyorum

Telefonla konuşurken karşıdan gelen sesi diyorsan, bende bana iyi geliyor. Kulağımdan uzak tuttuğum halde net şekilde duyabiliyorum karşı tarafı. Dışarı veren sesi diyorsan eğer. Mesela video izlerken, müzik dinlerken ki sesi diyorsan. Diğer telefonlara göre az olduğu söyleniyor ama tatminkar bir ses veriyor o kadarda kötü değil.
  • o bu değilde arkadaşlar ics android 4 bizim cihaza çıkmadı sensetion ve evo4g ye çıkarmışlar aceba ilerleyen zamada bize de vururmu samsung glaksy S'e de çıkarmamış donanım yetmiyor diye :(
  • quote:

quote:

arkadaşlar istersem üstüne ekleyerek sensationda olabilir ama onun foumunuda okuyunca tozlanma sorunu var,yabancı sitelerdede yine wireless ve gsm düşük çekim gibi problemleri var ,sizce incredeblede ısrar edeyimmi

• yada başka telefon da tavsiye edebilirmisiniz
  • quote:

yada başka telefon da tavsiye edebilirmisiniz

eğer paran varsa bırader ve de vatanda varsa Sensation XE al, sensationda güzel fakat dedğin gibi bir takım problemler taşıyor.XE yok sa yada istemezsen ve illa değiştireceksen S2 de seni tatmin edecektir.
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.