Şimdi Ara

★★★ HTC Incredible S Kullanıcıları Kulübü★★★ (106. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.620
Cevap
15
Favori
199.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hyena1954

quote:

Orijinalden alıntı: ANDROIDER

yada başka telefon da tavsiye edebilirmisiniz

eğer paran varsa bırader ve de vatanda varsa Sensation XE al, sensationda güzel fakat dedğin gibi bir takım problemler taşıyor.XE yok sa yada istemezsen ve illa değiştireceksen S2 de seni tatmin edecektir.

eyvalah kafam çok karmaşık sens xe baktım aşırı pahalı hemen hemen sensation ile aynı neden bukadar pahalı,samsung nedense bende imajı berbat olmuştur orda incelemiştim çok basit duruyor s2 ama incredeble güzel duruyor acaba tekrar aynısında alsam problem çıkmazmıki bakıyorumda bi bende çıkmış hem hemen herkes memnun
  • Arkadaşlar videoda uygulamayı tanıttıktan sonra ekranın sağ alt köşesinde bi barkod çıkıyo,bunu kullanarak uygulamayı indirebilirsiniz dyo,nasıl oluyo bu bilgisi olan var mı?
    [DHTUBE=http://www.donanimhaber.com/cep-isletim-sistemleri/videolari/haftanin-en-iyi-android-oyunlari-ve-uygulamalari.htm]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alptug.55 -- 27 Aralık 2011; 14:00:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alptug.55

Arkadaşlar videoda uygulamayı tanıttıktan sonra ekranın sağ alt köşesinde bi barkod çıkıyo,bunu kullanarak uygulamayı indirebilirsiniz dyo,nasıl oluyo bu bilgisi olan var mı?
    [DHTUBE=http://www.donanimhaber.com/cep-isletim-sistemleri/videolari/haftanin-en-iyi-android-oyunlari-ve-uygulamalari.htm]

Markette goggles diye bir uygulama var. Barkod okuyucu. O uygulamayi açıp ekrana barkodu gösterdigin zaman markette o uygulamaya gidiyorsun. Fakat türkiyede olmayan uygulamalar çıkmıyor maalesef. Uygulama ile sadece barkod değil başka nesneleride googledan aratıyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sensation xe benim tam istediğim tel. Pahalı olduğu ve de garantisiz almak istemediğim için incredible s aldım ama gönlüm de hala xe duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyar olm

quote:

Arkadaşlar videoda uygulamayı tanıttıktan sonra ekranın sağ alt köşesinde bi barkod çıkıyo,bunu kullanarak uygulamayı indirebilirsiniz dyo,nasıl oluyo bu bilgisi olan var mı?

Markette goggles diye bir uygulama var. Barkod okuyucu. O uygulamayi açıp ekrana barkodu gösterdigin zaman markette o uygulamaya gidiyorsun. Fakat türkiyede olmayan uygulamalar çıkmıyor maalesef. Uygulama ile sadece barkod değil başka nesneleride googledan aratıyorsun.

Program indirmemiz gerekiyo yani,güzelmiş aslında.
    Arkadaşlar bu telefonun radyosundan hiç memnun değilim yani kulaklık sesinden.berbat

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bu telefonun radyosundan hiç memnun değilim yani kulaklık sesinden.berbat

Bende memnun değildim dün Creative EP-630 aldım. Anlatıldığına göre güzel bir kulaklık. Yarın elimde olcak inş. Yorumlarımı yazarım elime geçince.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoom_grange

quote:

quote:

quote:

Bende memnun değildim dün Creative EP-630 aldım. Anlatıldığına göre güzel bir kulaklık. Yarın elimde olcak inş. Yorumlarımı yazarım elime geçince.

Valla işe yarayıp yaramadığını yazın olmadı bende alırım.hiç memnun değilm çünkü sesi sonuna kadar açıyorum ama yanımda biri konuşunca radyodan çok onun sesini duyuyorum
  • Suan radyo açık. Hiç de kötü değil tatminkar yani. Si nasıl istiyorsunuz anlamadım. Cok yüksek seste rahatsiz.eder.

• quote:

Suan radyo açık. Hiç de kötü değil tatminkar yani. Si nasıl istiyorsunuz anlamadım. Cok yüksek seste rahatsiz.eder.

Dün otobüste okuldan eve geliyorum,radyo dinleym dedim sesi sonuna kadar acmama rağmen duymakta zorlaniyodum.gerekirse rahatsız etsin yüksek ses onun çaresine bakılır kisarsin olur biter.ama böyle olunca yapacak bişey kalmıyo
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hyena1954

quote:

yada başka telefon da tavsiye edebilirmisiniz

eğer paran varsa bırader ve de vatanda varsa Sensation XE al, sensationda güzel fakat dedğin gibi bir takım problemler taşıyor.XE yok sa yada istemezsen ve illa değiştireceksen S2 de seni tatmin edecektir.

eyvalah kafam çok karmaşık sens xe baktım aşırı pahalı hemen hemen sensation ile aynı neden bukadar pahalı,samsung nedense bende imajı berbat olmuştur orda incelemiştim çok basit duruyor s2 ama incredeble güzel duruyor acaba tekrar aynısında alsam problem çıkmazmıki bakıyorumda bi bende çıkmış hem hemen herkes memnun

Bende İncS kullanıcısıyım ve gerçekten hiç bir sıkıntı yaşamadım. cihazı 5 aydır kullanıyorum ve 3-4 defa kendini program çakışması sebebiyle restledi. Bunun dışında en ufak bir problem olmadı (maşallah :D) İnc alınacabilcek bir cihazdır ve tavsiye ederim. Bende samsung begenmem ve duruşu gerçekten basittir. Fakat yiğidi öldür hakkını yeme derler ya cihaz çok iyi performans sergiliyor.
  • arkadaşlar yurtdışından iphone4s geldiği için istemeden de olsa cihazımı satıyorum :( hiçbir sorun yok.ağustosta aldım.ilgilenenler pm ile ulaşabilir.
  • arkadaşlar bugün vatan aradı telefonunuz geldi diye aldım şimdilik problem yok inceliyorum .
  • https://market.android.com/details?id=com.sadegames.pisti

arkadaşlar markete bugün yeni bir pişti geldi. hazırlayanlar arkadaşlarım, çok rica ettim batak okey ve pişti için, önce sadece iphone için yazacaklardı ama beni kırmadılar önce androide geldi şuan online değil ama reklam tıklama oranına göre (kesinlike virüs falan yoktur garantiyi ben veririm) ve indirme oranına göre online yapacaklar ve uygulama yapacaklar.. herkesin desteklemesini rica ediyorum , androiddeki türkçe uygumala azlığına son vermek için böyle arkadaşları desteklemek lazım önerilerinizede dikkate alacaklardır.. bu arada oyun son derece stabil ve hızlı, ses efektleride gayet iyi, denemenizi öneririm..
  • quote:

arkadaşlar bugün vatan aradı telefonunuz geldi diye aldım şimdilik problem yok inceliyorum .

ohbe rahatladım sapasağlam herşeyiyle ok,günceledimde sense 3 de kurdum canavar gibi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkedi

https://market.android.com/details?id=com.sadegames.pisti

arkadaşlar markete bugün yeni bir pişti geldi. hazırlayanlar arkadaşlarım, çok rica ettim batak okey ve pişti için, önce sadece iphone için yazacaklardı ama beni kırmadılar önce androide geldi şuan online değil ama reklam tıklama oranına göre (kesinlike virüs falan yoktur garantiyi ben veririm) ve indirme oranına göre online yapacaklar ve uygulama yapacaklar.. herkesin desteklemesini rica ediyorum , androiddeki türkçe uygumala azlığına son vermek için böyle arkadaşları desteklemek lazım önerilerinizede dikkate alacaklardır.. bu arada oyun son derece stabil ve hızlı, ses efektleride gayet iyi, denemenizi öneririm..

Destek olalım.Batak bilmesem de indiriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoLfaL1x

quote:

Orijinalden alıntı: drkedi

https://market.android.com/details?id=com.sadegames.pisti

Destek olalım.Batak bilmesem de indiriyorum.

destege devam ****, ama çok reklam var
  • Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var, incredible s kullanıcısıyım Bana MMS olarak gelen resimleri telefonun galerisine nasıl kaydedebilirim bana yardımcı olabilir misiniz Veya File Manager türü programlarla MMS resimlerinin nereye atıldığını bulabilir miyim Son olarak ekran görüntüsünü almam için marketten veya başka yerlerden program ismi önerebilecek arkadaş var mı Şimdiden teşekkürler herkese...
  • 3aylik incredble s telefonum sert bir sekilde yere dusunce(granit)lcd ekrani ve ana karti kirildi.on dokunmatii cam camera flas gibi gorunen hic bir yerinde cizik bile yok.htc ye mail attim kullanici hatasi dediler.garanti disi cok para isteyecklerini bildigim icin bir kac piyasa servisine goturdum adamlar yapamadi.lcd ekrani filan tamamda ana karti servisten baskasi yapamazmis.sevgili arkadaslar uyfun yollu yaptirabilecegim bir yer varmi.bilen tavsiyesi olan arkadaslar hbr bekliyorum..:(

• quote:

Orijinalden alıntı: e.altundag

3aylik incredble s telefonum sert bir sekilde yere dusunce(granit)lcd ekrani ve ana karti kirildi.on dokunmatii cam camera flas gibi gorunen hic bir yerinde cizik bile yok.htc ye mail attim kullanici hatasi dediler.garanti disi cok para isteyecklerini bildigim icin bir kac piyasa servisine goturdum adamlar yapamadi.lcd ekrani filan tamamda ana karti servisten baskasi yapamazmis.sevgili arkadaslar uyfun yollu yaptirabilecegim bir yer varmi.bilen tavsiyesi olan arkadaslar hbr bekliyorum..:(

geçmiş olsun hocam bukadar kolaymı kırılıyor bu meret tırstım,illaki düşer telefon .
  • Tesekkur ederim.daha oncede bir kac kere hafifce dustu.birsey olmadi ama yeedeki granit zemine dikine ve ser dusunce pert oldu.disardan bakinca saglam gibi cizik bile yok.simdi ucuz a yaptirmanin pesindeyim ama bakalim.yapabilecek yer lazim.bildiginiz bir yer usta vs varsa yardimmmm help!!!

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.