Şimdi Ara

★★★ HTC Incredible S Kullanıcıları Kulübü★★★ (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.620
Cevap
15
Favori
199.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ademis

quote:

Orijinalden alıntı: alptug.55

Benim telefonda indirilenler kısmında "market" diye bi uygulama var aynı menüdeki gibi simgesi de ama bunu nasıl indirdiğimi bilmiyorum,silsem bi sorun olur mu acaba.telefonu ilk aldığımda bu yoktu indirilenlerde.Biara markete girmiştim sanki ekrana bişeyler oldu ve marketin arayüzü değişti sonra baktım indirilenlerde "market" var.neyin nesi,silsem mi acaba indirilendekini

o market bende de var indirilen kısmında.son güncelleme ile gelen resmi market olması lazım

Silmeyeyim o zman.market arayüzü değişti mi sizde de güncellemeden öncekine göre.
  • değişti evet
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ademis

quote:

Benim telefonda indirilenler kısmında "market" diye bi uygulama var aynı menüdeki gibi simgesi de ama bunu nasıl indirdiğimi bilmiyorum,silsem bi sorun olur mu acaba.telefonu ilk aldığımda bu yoktu indirilenlerde.Biara markete girmiştim sanki ekrana bişeyler oldu ve marketin arayüzü değişti sonra baktım indirilenlerde "market" var.neyin nesi,silsem mi acaba indirilendekini

o market bende de var indirilen kısmında.son güncelleme ile gelen resmi market olması lazım

Silmeyeyim o zman.market arayüzü değişti mi sizde de güncellemeden öncekine göre.

Güncellemeden sonra değişti. Bence kötü olmuş eski hali daha güzeldi. İşyerindeki elemanda T20 var onun marketine benzedi bizim markette. Çok kötü eski haline döner umarım.

• Bencede çok kötü,karmaşık olmuş eskisi daha sadeydi
  • Hangi virüs programını kullanıyosunuz arkadaşlar?
  • quote:

Hangi virüs programını kullanıyosunuz arkadaşlar?

Ben hiç bir şey kullanmıyorum. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyar olm

quote:

Şuan bende kullanmıyorum ama ilerde indiririm belki.Gerçi bu virüs programlarınında bi işe yaramadığı söyleniyodu bi araştırmada
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: koyar olm

quote:

Şuan bende kullanmıyorum ama ilerde indiririm belki.Gerçi bu virüs programlarınında bi işe yaramadığı söyleniyodu bi araştırmada

task manager uygulamalarınada öyle diyolar. Ben o tür uygulamada kullanmıyorum. Gerek yok. Çalışan hizmetlere arada bakıyorum. Ram çok götüren uygulama varsa kapatıyorum sadece bu kadar.

• arkadaşlar bugün itibari ile bende HTC Incredible S sahibi oldum,vatan bilgisayardan 1100 aldım 3 ay ötelemeli 10 taksit valaha süper fırsat,düşünen varsa kaçımasın derim,açar açmaz yeni sense yükledim gayet hızlı güzel telefon,bayıldım bundan önce desire z vardı onu eşime bıraktım o da 380 tl mal olmuştu işte böle
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDROIDER

arkadaşlar bugün itibari ile bende HTC Incredible S sahibi oldum,vatan bilgisayardan 1100 aldım 3 ay ötelemeli 10 taksit valaha süper fırsat,düşünen varsa kaçımasın derim,açar açmaz yeni sense yükledim gayet hızlı güzel telefon,bayıldım bundan önce desire z vardı onu eşime bıraktım o da 380 tl mal olmuştu işte böle

Yarın tam 1ay oluyo ben telefonu alalı bende vatandan almıştım indirimden 1218 liraya almıştım iyi düşürmüşler fiyatı yılbaşı için.
    Güle güle kullanın ben çok memnunum
  • quote:

quote:

arkadaşlar bugün itibari ile bende HTC Incredible S sahibi oldum,vatan bilgisayardan 1100 aldım 3 ay ötelemeli 10 taksit valaha süper fırsat,düşünen varsa kaçımasın derim,açar açmaz yeni sense yükledim gayet hızlı güzel telefon,bayıldım bundan önce desire z vardı onu eşime bıraktım o da 380 tl mal olmuştu işte böle

Yarın tam 1ay oluyo ben telefonu alalı bende vatandan almıştım indirimden 1218 liraya almıştım iyi düşürmüşler fiyatı yılbaşı için.

eyvallah orada sensation arasında kararsız kalmıştım,görsel olarak bu telefon daha çok hoşuma gitmişti arada 250 tl fark vardı,çift işlemciye gerek yok diye düşündüm zaten yeterince hızlı bence yapılabilecek en iyi seçimdi.

• quote:

quote:

quote:

eyvallah orada sensation arasında kararsız kalmıştım,görsel olarak bu telefon daha çok hoşuma gitmişti arada 250 tl fark vardı,çift işlemciye gerek yok diye düşündüm zaten yeterince hızlı bence yapılabilecek en iyi seçimdi.

sensation nerdeyse benim aldığım fiyata düşecekmiş biraz daha indirim yapsalarmış.
    Çift çekirdek sadece hız için değil pil süresi içinde iyi ama.ben almadan önce desire s,desire hd ve incredible s arasında kalmıştım hd'nin ekranı büyük geldi (4,3')biraz,desire s de küçük (3,7') olur dedim ve incredible s de (4') karar kıldım iyiki bunu almışım

• Evet arkadaşlar
    Sizde benim gibi htc nin verdiği ile yetinmeyenlerdenseniz
    yakında bizde İCS e kavuşuyoruz
    Icecream sandwich + sense 3.5 Rom geliyor

★★★ HTC Incredible S Kullanıcıları Kulübü★★★

• @radonk;
    Dostum tam anlayamadım,güncelleme mi gelecek yoksa rom olayı mı ?
    Eğer öyleyse bu işlemi uygularsak cihaz illa ki garanti dışı kalacak değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoLfaL1x

@radonk;
    Dostum tam anlayamadım,güncelleme mi gelecek yoksa rom olayı mı ?
    Eğer öyleyse bu işlemi uygularsak cihaz illa ki garanti dışı kalacak değil mi?

Tabiki rom HTC ne zamAn güncellemeyi sunacak türkiyde sunarmı onu allah bilir
    ben garanti olayına pek takmayanlardanım açıkcası
  • Gaza gelip sakın yüklemeyin derim ben.

Bir şekilde cihazınızda bir sorun oldugunda servise düştümü

telefonunuz unutun artık telefonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taharci -- 26 Aralık 2011; 10:48:46 >
  • desire zile karşılaştırdığımda çoğu şey aynı gibi hata wireless daha zayhıf geldi inc. s in ve elinizle kavradığınızda wireless sinyali zayıyıflıyor gibi,internette bu probleme değinilmiş sensationdada var aynı problem bide arka hopörlörü çıkışıda zayıf dezire z ye göre ama ekran kulanımı işletim hızı çokçok iyi desirez ye göre ve tabi görsellikde öle
  • quote:

Orijinalden alıntı: taharci

Gaza gelip sakın yüklemeyin derim ben.

Bir şekilde cihazınızda bir sorun oldugunda servise düştümü

telefonunuz unutun artık telefonu.

Bencede intenetteki milyonlarca kullanıcı gibi sizde sakın rom kullanmayın yoksa ne farkımız olacak
  • Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak telefonu 3 aydır kullanıyorum gayette memnunum ama yakın zamanda mail hesaplarımız aktif oldu mailleri alıyoruz fakat mail hesabına gelen maillerde uyarı sesini bir türlü aktif edemedik.Acaba bu sorunu yaşayan oldumu belki önceki sayfalarda açıklaması vardı ama inceleyemedim.Gelen maili sadece posta kutusuna girince uyarı sesiyle birlikte görebiliyorum aksi halde ne mail geldiği belli nede uyarı.
    Bu arada ileti geldiginde uyarı veriyor bunda bir sorun yok.Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atlasbey

Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak telefonu 3 aydır kullanıyorum gayette memnunum ama yakın zamanda mail hesaplarımız aktif oldu mailleri alıyoruz fakat mail hesabına gelen maillerde uyarı sesini bir türlü aktif edemedik.Acaba bu sorunu yaşayan oldumu belki önceki sayfalarda açıklaması vardı ama inceleyemedim.Gelen maili sadece posta kutusuna girince uyarı sesiyle birlikte görebiliyorum aksi halde ne mail geldiği belli nede uyarı.
    Bu arada ileti geldiginde uyarı veriyor bunda bir sorun yok.Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

Ana ekranda güç göstergesi, Widgeti var kullaniyor musun? Kullaniyorsan orada senkronize işareti var, onu aktif edersen mailler uyarı şeklinde geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.