Şimdi Ara

★★★ HTC Incredible S Kullanıcıları Kulübü★★★ (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.619
Cevap
15
Favori
199.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: koyar olm

Arkadaşlar. Telefonun ana ekranın sağa sola oynatırken, bazen otomatik onlarak ekran dönmeye başlıyor. Onu nasıl yapıyoruz. Hani tuş kilidini açtığımız zaman, ekran dönerek geliyor ya aynı onun gibi oluyor. Bana rastgele denk geldi ama nasıl yapıldığını bulamadım

Arada bana da oluyor. birsürü şey denedim ama bir türlü bulamadım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoom_grange

quote:

Arkadaşlar. Telefonun ana ekranın sağa sola oynatırken, bazen otomatik onlarak ekran dönmeye başlıyor. Onu nasıl yapıyoruz. Hani tuş kilidini açtığımız zaman, ekran dönerek geliyor ya aynı onun gibi oluyor. Bana rastgele denk geldi ama nasıl yapıldığını bulamadım

Arada bana da oluyor. birsürü şey denedim ama bir türlü bulamadım:)

+1
  • ana menü ekranlarının el yardımı ile hızlı şekilde dönmesi sense 3.0'ın bir özelliği.arkadaşımda sensation var , oradan biliyorum ama bu özellik ne hikmetse güncelleme ile birlikte bizim telefonda tam olarak olmuyor.zaman zaman döndürebildim o ekranları fakat her seferinde yapamıyorum ben de :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademis

ana menü ekranlarının el yardımı ile hızlı şekilde dönmesi sense 3.0'ın bir özelliği.arkadaşımda sensation var , oradan biliyorum ama bu özellik ne hikmetse güncelleme ile birlikte bizim telefonda tam olarak olmuyor.zaman zaman döndürebildim o ekranları fakat her seferinde yapamıyorum ben de :)

bende ana ekrandayken hızlı ve art arda dokunuşlarla ekranlar arasında geçiş yaparken oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeopol -- 21 Aralık 2011; 18:41:13 >
  • Arkadaşlar türkcellin facebook pakatini kullanmak için mobil şebekeyi mi açmam gerekiyo,mobil şebeke üzerinden mi çalıoşıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: alptug.55

Arkadaşlar türkcellin facebook pakatini kullanmak için mobil şebekeyi mi açmam gerekiyo,mobil şebeke üzerinden mi çalıoşıyo

sanırım evet
  • Arkadaslar extra kulaklık alanlar paylasabılırmı nerden kaca aldıklarını ve yeterlı saund alıp almadıklarını
  • Arkadaşlar telefonda galeride farklı isimlerde dosya açıp isdetiğimiz resimleri bu dosyalara yerleştiremiyo muyuz?
  • quote:

Arkadaşlar telefonda galeride farklı isimlerde dosya açıp isdetiğimiz resimleri bu dosyalara yerleştiremiyo muyuz?

Kendi galeri uygulamasından yapamıyoruz.

Dosyaları klasörleme konusu hakkında SGS II kullanan bi arkadşmla görüştüm. 2.3.5 güncellemesiyle yapmaya başlamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoom_grange

quote:

Arkadaşlar telefonda galeride farklı isimlerde dosya açıp isdetiğimiz resimleri bu dosyalara yerleştiremiyo muyuz?

Kendi galeri uygulamasından yapamıyoruz.

Dosyaları klasörleme konusu hakkında SGS II kullanan bi arkadşmla görüştüm. 2.3.5 güncellemesiyle yapmaya başlamış.

Htc böyle ince detayları neden düşünmez ki acaba.çok düz mantık üretiyor biraz ince düşünseler keşke
  • Arkadaşlar turkcellden facebook paketi aldım.mobil şebekeyi açmadan kullanamiyorum.mobil şebekeyi açınca telefondaki facebook uygulamasından değilde internet uygulaması üzerinden gitmemi söyledi turkcellde çalışan eleman.acaba dogru mu söylediği.faturam kabarmasin sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kişiler de doğum günü eklendiğinde 1gün sonrasını gösteriyor siz de durum nasıl ?
  • quote:

Arkadaşlar turkcellden facebook paketi aldım.mobil şebekeyi açmadan kullanamiyorum.mobil şebekeyi açınca telefondaki facebook uygulamasından değilde internet uygulaması üzerinden gitmemi söyledi turkcellde çalışan eleman.acaba dogru mu söylediği.faturam kabarmasin sonra.

tam emin değilim ama aklıma sadece şöyle bi seçenek geliyor..
    mobil şebeke ayarlarindan sadece Gsm seçip mobil şebekeyi aktif hale getirip dene bakalım baglaniyormu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakasupi -- 22 Aralık 2011; 18:26:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fakasupi

quote:

Arkadaşlar turkcellden facebook paketi aldım.mobil şebekeyi açmadan kullanamiyorum.mobil şebekeyi açınca telefondaki facebook uygulamasından değilde internet uygulaması üzerinden gitmemi söyledi turkcellde çalışan eleman.acaba dogru mu söylediği.faturam kabarmasin sonra.

mobil şebeke ayarlarindan sadece Gsm seçip mobil şebekeyi aktif hale getirip dene bakalım baglaniyormu.

mobil şebeke ayarlarindan sadece Gsm seçip mobil şebekeyi aktif hale getirdikten sonra denedim yine girdi facebook'a.Ne anlama geliyo şimmdi bu kafam karıştı iyice

• quote:

quote:

quote:

mobil şebeke ayarlarindan sadece Gsm seçip mobil şebekeyi aktif hale getirdikten sonra denedim yine girdi facebook'a.Ne anlama geliyo şimmdi bu kafam karıştı iyice

internet uygulamasi dedigi internet browserdan gireceksin facebooka baska ne olabilir..benim dedigim sekilde 3g den baglanmaz daha az benzin yakar ;)
    kontrol etmek istiyorsan internetten türkcellin sayfasindan üye girisi yapip görüsmeleri kontrol edebilirsin, orda her internete girdiginin kaydi vardir para kesiliyormu kesilmiyormu yazar..
    bende ayni dedigim gibi gösteriyor myvodafoneda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakasupi -- 22 Aralık 2011; 18:51:54 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

internet uygulamasi dedigi internet browserdan gireceksin facebooka baska ne olabilir..benim dedigim sekilde 3g den baglanmaz daha az benzin yakar ;)
    kontrol etmek istiyorsan internetten türkcellin sayfasindan üye girisi yapip görüsmeleri kontrol edebilirsin, orda her internete girdiginin kaydi vardir para kesiliyormu kesilmiyormu yazar..
    bende ayni dedigim gibi gösteriyor myvodafoneda

eski faturalarımda ne kadar kullandığımı gösteriyo(o zaten msj olarak geliyodu bana) ama işlemekte olan faturama yansıyan data ücretini göstermiyo malesef

• Beyler benden başkası telefonla görüşme yapamıyor. Telefon çaldığı zaman benden başkası telefonu cevaplandıramıyor. Yeşilin üstüne basmaya çalışıyorlar ama açamıyorlar. Çok komik oluyor
  • Arkadaşlar şu HTC sensation XE telefonuna İCS guncellemesi gelecek mi acaba. Bizim yeğene alacağızda gelmeyecekse başka telefona yöneleceğiz
  • arkadaşlar telefonumu laptoba bağlad©¥m htc syns ile tümünü eşitleyimmi nas©¥l yap©¥y©¥m
  • quote:

Arkadaşlar şu HTC sensation XE telefonuna İCS guncellemesi gelecek mi acaba. Bizim yeğene alacağızda gelmeyecekse başka telefona yöneleceğiz

Ics güncellemesi resmi olarak gelecek cihazlar arasında xe 1. Sıradadir.
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.