Şimdi Ara

HTC DESİRE kullanıcıları yorumları (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.533
Cevap
3
Favori
201.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ondan sonra da marka tutmadı deniyor, tabi tutmaz ne bu ya, bi gelecek diyorlar bi gelmeyecek diyorlar, gelsin de yukleyelim artık be
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumalmaz

vodafone bayiinden aldığım htc desire s le evimdeki kablosuz ağa bağlanamıyrum vps den dolayımı veya nasıl yapmalıyım yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkür ederim

desire s ile wifi bağlantısını kurman için ayarlardan kablosuz ağ kablosuz özelliği ve ağlar bölümünden wifi ayarlarına girip kablosuz ağ ekleei seçip taratman lazım , sana ait modemi seçip ok'leyeceksin sonrada bağlantını gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayacaksın .
  • SAMSUNG 1500 BT kulaklık biz 7 arkadaş aldık kullanıyoruz.
    Hepimizde desire var :))

hepsi burada da 69 TL
    hizlial.com'da 48 TL
  • htc ve diğer markalarda video izleyemeyen yada izlemekte zorluk çeken arkadaşlara biraz dolaylı yoldan da olsa müjde veriyorum

internette bulduğum bir program birçok markaya ( htc , blackberry , samsung , iphone vsvs ) ait video , mp3 , mp4 gibi birçok formatı cihaza göre convert ediyor ve convertlediği videoları yada müzikleri rahatlıkla izleyebiliyorsunuz .

program ücretsiz yüklenip istediğiniz markaya göre yada sadece android seçeneğiyle cihazınıza convertleyebilrisiniz .

ben vodafone 945 için sadece android convertini seçiyorum .

ana menüden mobiles'ı seçip

free video to android'i seçip

add files'tan istediğiniz videoyu seçip en altta convertide tıklayıp çeviriye başlıyor .

çevirdiği videoları belgelerimden DVDvideosoft dosyasının içinden bu sefer FreeVideoToAndroidConverter doyasına girip videonuzu cihazınızın içine atıp izleyebilrisiniz .

yalnız başka markalara göre çevirirseniz en sondaki dosya adı otomatikman değişiyor bilginiz olsun arkadaşlar

programı indireceğiniz sitenin linkini altta veriyorum

http://dvdvideosoft.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K_Spartakus -- 19 Haziran 2011; 14:42:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: infileXible

SAMSUNG 1500 BT kulaklık biz 7 arkadaş aldık kullanıyoruz.
    Hepimizde desire var :))

hepsi burada da 69 TL
    hizlial.com'da 48 TL

http://www.hizlial.com/cep-telefonu/cep-telefon-aksesuarlari/plantronics-discovery-975-bluetooth-kulaklik-cift-telefon-destegi_02.016.1608.0005.htm
    Bende Plantronics Discovery-975 model kulaklık aldım yaklaşık 110 liraya gayet güzel ve şık bir kulaklık. 3-4 gündür sorunsuzca kullanıyorum.

• wi-fi sorunu yaşayan oldu mu? henüz hiçbir ağa bağlanamadım. şifreli wpa/wpa2 PSK güvenliğindeki ağlar bunlar. wi-fi yi açıyorum bu ağa bağlan diyorum şifreyi yazıyorum. scanning-connecting-disconnected döngüsüne giriyor. bunları sürekli tekrarlıyor. nedir bu çözemedim. ayarlardan statik ip de yaptım.
  • Guncelleme ne zaman ya bu hafta dediler ses soluk yok bu ne bicim is.telefon 10 numara ama htc yanlis yapti guvenimi bitirdi benim.boyle olmaz.bi sure daha kullaniyim galaksy s 2 alcam htc bitti gozumde.
  • Ilginctir bildigim kadariyla samsung sony ericsson felan hemen guncellemeyi yayinladi..biz hala bekliyoruz.vodafone rom lu bi de benim htc.dusun artik sen eylulde mi gelir ekimde mi..
  • Vallaha agustosa kadar bekleyecem gelmesse saticam gerci parada etmiyo dun bi telefoncuya sordum takasta 350 tl veriyim dedi galaksy s e de 850 dedi ikinci eline ustune 500 tl ver dedi sinir oldum iyice artik parada etmiyo.
  • Bir dahada asla htc almayacam ne kadar iyi tel yaparsa yapsin destek boyle verecekse eksik olsun boyle firma.daha alali 6ay oldu garantisi bile yarilanmadi.yaptiklari muameleye bak.bundan sonra galaksy serisinden ve samsungtan sasmayacam
  • sana katiliyorum.ikinci el telide para etmiyor.dogru.bakalim biraz daha bekleyelimde...
    bide her urune ayni muameleyi beklemiyorum ama subatta aldigim telin destegi bitmis gibi oldu.sagol htc
  • Mobil TV soran arkadaşım android markette canlıtv diye bir program var onu kurarsan çoğu yerel kanalı izleyebilirsin
  • Hayatimda almakla hata ettigim tek telefon.cok memnunum telden ama ne firma olarak urune adam gibi sahip ciktilar nede telefon ikinci elde para ediyo.3 ay sonra 350de vermezler.bende ailemden birine hediye ederim uyduruk fiyata verecegime.dahada yemin ettim almam htc.benim gibi cok insan var.2 arkasimda desire hd alcakti zorla vazgecirdim biriiphone 4aldi digeride galaksy 2 yi bekliyo.ayiptir gunahtir ticaret ve satis politikasi bu olmamali.sonlari nokia gibi olcak.3 gunde bir model cikariyolar hepsi birbirine benziyo 6 ay sonra desire hd ye de guncelleme yok derseler sasmam.boak iphone senede bir irun cikariyo aslanlar gibi satiyo yillarca destegini cekmiyo.3 kurus daha pahali ama yari yolda birakmiyo
  • iphone gercektende destegğini cekmiyor.belkide büyük marka olma nedenlerinden biride bu

ayrıca tespitin cok güzel..görünüşü aynı sadece ekran boyutu tus takımının şekli farklı o kadar benzer ürün var ki.
  • Ben bu HTC'yi taa i-mate zamanlarından bilirim. PDA2K'm vardı. Çok güzel cihazdı ama aynı şekilde sonradan destek ve güncelleme vermedi, sürekli yeni cihazlar çıkardı, onları satmak için yazılım desteği vermedi PDA2K'ya. O zaman dedim ki, bir daha almam bunların cihazını. Gel gör ki, adamlar öyle cihazlar yapıyor ki, insanın aklını çeliyor. Destek ve güncelleme olayında sakata gelebileceğimi bile bile yine gittim Desire aldım. Tabi bunda xda'nın da etkisi büyük oldu, nasıl olsa baya bir süre destek oluyorlar diye düşündüm. Netekim öyle oluyor. Ama HTC bu şekilde marka imajını zedeliyor. Desire gibi flagship denilebilecek bir üründe bile kafalarda tereddüt oluşturabiliyorlarsa, yanlış giden birşeyler var demektir.
  • güncelleme ile hangi özellikler geleceği söyleniyor?
  • yeniden tasarlanmış olan ekran klavyesi var kopyala-yapıştır özelliği, yeni download yöneticisi var başka da bilmiyorum
    tablet cihazlarla uyumlu olmak için büyük ekran desteği var bide
  • quote:

Orijinalden alıntı: muco555555

Vallaha agustosa kadar bekleyecem gelmesse saticam gerci parada etmiyo dun bi telefoncuya sordum takasta 350 tl veriyim dedi galaksy s e de 850 dedi ikinci eline ustune 500 tl ver dedi sinir oldum iyice artik parada etmiyo.

350 tl nedir ya, gitti gidiyorda en ucuz ilana konulan 660 lira onda da çatlak var diye. sahibinden'de yine aynı şekilde. bence sorun telefonda değil telefoncuda
  • Var bi sey ama bulamadim.bide piskin bu hd video cekmiyo daha kiymeti yok bunun demezmi zor tuttum kendimi sifiri 650 tl dedi heyir alcam dedim internette bi sayfa acti 650 tl diyo ver siparis dedim stokta gozukmuyo ama.aldinmi satmayacan boyle telleri.verecem 350tl ye 750tl. den satcak biliyorum.nokia n8in ikinci eline bile 900
    tl fiyat koymus.boyle saticidan ne telefon alcan nede telefon vercen.bidahaki telim ya galaksy s 2 yada iphone 5 pahali olsun sattiginda en azindan 1/3 une satmayiz aldigimizin.daha 6ay oldu adamlar zorla destek veriyolar ayiptir yahu ayip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muco555555

Var bi sey ama bulamadim.bide piskin bu hd video cekmiyo daha kiymeti yok bunun demezmi zor tuttum kendimi sifiri 650 tl dedi heyir alcam dedim internette bi sayfa acti 650 tl diyo ver siparis dedim stokta gozukmuyo ama.aldinmi satmayacan boyle telleri.verecem 350tl ye 750tl. den satcak biliyorum.nokia n8in ikinci eline bile 900
    tl fiyat koymus.boyle saticidan ne telefon alcan nede telefon vercen.bidahaki telim ya galaksy s 2 yada iphone 5 pahali olsun sattiginda en azindan 1/3 une satmayiz aldigimizin.daha 6ay oldu adamlar zorla destek veriyolar ayiptir yahu ayip.

destek konusunda bişey diyemem. zamanında dayanamayıp root ve custom rom işine girince uzun süredir öyle kullanıyorum, dolayısıyla orjinallerdeki durumu takip etmedim ne durumdadır diye. ama htc sense içermeyen çeşitli romlar denedim, çok yavan ve kötü göründü, telefon kullanırken zevk alamadım diyebilirim :) samsung da hiç kullanmadım ama samsung romları o şekildeyse imkanı yok para verip almam samsung.

iphone da kullanmadım fakat şimdi fiyatlarına bakındım. 0'ı 1800-1900 tl arasında görünüyor. gittigidiyor'da ise en ucuz 1200-1300 arası gördüm. satış/alış fiyatlarını oranlarsak 1200/1800 = 0,66 oluyor. desire'da ise dediğim gibi en ucuz 700tl civarı desek ikinci eli. ben 1000tl'ye almıştım hepsiburadadan. oranlarsak 700/1000=0,7 oluyor. desire biraz daha önde görünüyor sonuçta :)

ama asıl demek istediğim ,eğer ki benim denediğim htc sense içermeyen romlar gibiyse samsungun falan androidli romları imkanı yok almam htc dışında telefon. hiç göze hitap etmiyor :D

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.