Şimdi Ara

===>HTC Desire HD | Ana Konu<=== (664. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.930
Cevap
23
Favori
898.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FatihMehmet*

@nickelaj

Launcherlar ile mevcut o dediğiniz. Custom romlarda da olabilir.

bugün de şu launcher ile ekranı istediğim gibi değiştirdim. hergün yeni birşey öğreniyorum sayenizde

teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruhhastasi

desire hd cihazımla artık htc sense den yerbulucu yada teli caldırmayı kullanamıyorum enson android güncellemesi yaptıgımdan beri baya uzun oldu ama neden oldugunu anlamadım ve çözemedim sizinde oldumu arkadaşlar htc sense yer bulucuyu kullanıyormusunuz?

Bende de aynı problem var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickelaj

quote:

@nickelaj

bugün de şu launcher ile ekranı istediğim gibi değiştirdim. hergün yeni birşey öğreniyorum sayenizde

Rica ederim. Hangi launcher ı kurdunuz? Bir önceki sayfada bir video paylaşmıştım bana göre çok güzel bir launcher'dı ona da bakın isterseniz.

quote:

Orijinalden alıntı: zoltan83

quote:

Orijinalden alıntı: ruhhastasi

desire hd cihazımla artık htc sense den yerbulucu yada teli caldırmayı kullanamıyorum enson android güncellemesi yaptıgımdan beri baya uzun oldu ama neden oldugunu anlamadım ve çözemedim sizinde oldumu arkadaşlar htc sense yer bulucuyu kullanıyormusunuz?

Bende de aynı problem var..

Bende de hiç bulamamıştı. Hesabı kaldırıp tekrar kurar mısınız bi? Telefonu garantiye gönderdim 1 hafta sonra 30 iş günü dolacak. Yenisini alacağım inş.
    Artık onunla da denerim ama yapanlar nasıl yaptılar?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nickelaj

quote:

@nickelaj

Rica ederim. Hangi launcher ı kurdunuz? Bir önceki sayfada bir video paylaşmıştım bana göre çok güzel bir launcher'dı ona da bakın isterseniz.

Go Launcher kurdum, adv denedim, zeam sanırım denedim. en hızlı verimli bu geldi gözüme. hemen söylediğinize de bakayım.
    tekrar teşekkürler :)

• Ayın 28'inde 30 iş günü dolacak. Bu süreden itibaren aradığım anda telefona değişim isteyeceğim fakat elimizde şuan yok bekleteceğiz demeleri mümkün mü?
    Para iadesi alamıyorum kontratlı çünkü. Kesinlikle değişim olmalı ama bekletme olayı yasalara göre nasıl işliyor? Beklemek zorunda mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekiz_inci_gun

arkadaşlar üzerinde gelen sd kartı kullanıyorum ve birçok uygulama oyun vs kurdum.. ancak '' salt okunur takıldı'' diye uyarı veriyor sürekli ve verilere ulaşamıyorum. yani silme ve ekleme vs yapamıyorum. sorunu nasıl düzeltebilirim??? tam da kıvamına gelmişti cihaz... (restart - tak çıkar vs denendi). :(

merhaba arkadaslar , soru biraz eski ama benimde basima geldi ,ilgili cevaplari denedim ama olmadi , pc ye disk surucusu olarak bagliyamiyorum, telefon sd karti gormedigi icin bicimlendiremiyorumda, derdime bi care ... yardimlarinizi bekliyorum
  • quote:

Ayın 28'inde 30 iş günü dolacak. Bu süreden itibaren aradığım anda telefona değişim isteyeceğim fakat elimizde şuan yok bekleteceğiz demeleri mümkün mü?
    Para iadesi alamıyorum kontratlı çünkü. Kesinlikle değişim olmalı ama bekletme olayı yasalara göre nasıl işliyor? Beklemek zorunda mıyım?

cihaz vardır dostum merak etme. aldığın yerde olmasa bile başka bayiiden getirtirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvrenCCC

quote:

Ayın 28'inde 30 iş günü dolacak. Bu süreden itibaren aradığım anda telefona değişim isteyeceğim fakat elimizde şuan yok bekleteceğiz demeleri mümkün mü?

cihaz vardır dostum merak etme. aldığın yerde olmasa bile başka bayiiden getirtirler.

İşin içine bayi mi girecek? Yoksa direk servisten yenisi ile mi değişim alacağım?

İş biraz karışık aslında şöyleki;

Cihazı forumda kontratlı alan birinden aldım faturasıyla birlikte. Öyleki faturada fiyatı 400 TL mi ne gözüküyor. Kontratlı olduğundan bu fiyata geldi sanırım.
    Satan arkadaş bedavaya geldiği için paraya çevirmek istediğini söylemişti. Durum böyle.

• quote:

quote:

quote:

İşin içine bayi mi girecek? Yoksa direk servisten yenisi ile mi değişim alacağım?

Cihazı forumda kontratlı alan birinden aldım faturasıyla birlikte. Öyleki faturada fiyatı 400 TL mi ne gözüküyor. Kontratlı olduğundan bu fiyata geldi sanırım.
    Satan arkadaş bedavaya geldiği için paraya çevirmek istediğini söylemişti. Durum böyle.

cihaz hangi gsm şirketinden alındıysa oradan halletmeniz gerekecek. değişim işlemini bayi üzerinden yapmanız gerekiyor diye biliyorum. aynı şey benimde başıma gelmişti bir ara. teknosadan aldıgım cihaz arıza yapmıstı. 30 günde yapamadıklarından dolayı teknosa sıfır cihaz vermişti.

• quote:

quote:

quote:

quote:

cihaz hangi gsm şirketinden alındıysa oradan halletmeniz gerekecek. değişim işlemini bayi üzerinden yapmanız gerekiyor diye biliyorum. aynı şey benimde başıma gelmişti bir ara. teknosadan aldıgım cihaz arıza yapmıstı. 30 günde yapamadıklarından dolayı teknosa sıfır cihaz vermişti.

Kötü olur bu benim için. Arkadaş İstanbul'daydı. Bende farklı bir şehirdeyim. İlla aynı bayii olmak zorunda mı? Vodafone'dan alınma cihaz. Benim için zor olacak çünkü.

• aynı bayii olmasına gerek yok. herhangi bir bayii olabilir. siz cihazı bayii üzerinden göndermediniz mi?
  • quote:

aynı bayii olmasına gerek yok. herhangi bir bayii olabilir. siz cihazı bayii üzerinden göndermediniz mi?

Hayır ben direk servis adresine kargoladım.
  • Arkadaşlar yarın htc desire telefonumu gene bir htc ile degistirmeyi düşünüyorum. Bu sefer spot mal olacak.

Pasaport kayıtlı olduğunu nerden anlayabilirm?

Ve root rom işlemlerinden geçmemiş olduğunu nerden anlayabilirim ? Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *XhsyPhoiDeus* -- 21 Temmuz 2011; 21:35:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

Arkadaşlar yarın htc desire telefonumu gene bir htc ile degistirmeyi düşünüyorum. Bu sefer spot mal olacak.

Ve root rom işlemlerinden geçmemiş olduğunu nerden anlayabilirim ? Teşekkürler...

netten imei sorgulama yaparsan orda yazar pasaport kayıtlı diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: armydc

quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

Arkadaşlar yarın htc desire telefonumu gene bir htc ile degistirmeyi düşünüyorum. Bu sefer spot mal olacak.

netten imei sorgulama yaparsan orda yazar pasaport kayıtlı diye

www.mcks.gov.tr sitesinden yapabiliyoruz.. sizce desire üstüne 450 verip sıfır garantisiz almak mı? yoksa üstüne 850 verip sıfır garantili almak mı? (sensation)

• valla benim de kontripiyede kaldığım bir konu.
    mesela çok diil geçen hafta kardeşime doğubanktan 1000 liralık sıfır hd7 yi 650 liraya aldık.
    garanti maranti yok ama çatır çatır çalışıyor şimdilik.

bu işler bence birazda şans işi
  • merhaba arkadaşlar 8 GB estiki kartımı 16 GB değiştirmeyi düşünüyorum değiştirince kurduğum programlar gidecek muhtemelen yeni SD karta bu proğramları ata bilirmiyim yoksa hepsini tekrarmı kurucam hayırlı günler allaha emanet olun by
  • Merhabalar,

Pasaport kaydı problemi bende de bugün başladı. Daha önceden kayıtlı olan telefonumun, bugün IMEI kaydını sorguladığımda telefonumun "Kayıtdışı" olduğunu öğrendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtakil -- 22 Temmuz 2011; 17:18:11 >
  • arkadaşlar bana en basit yöntemle en son rom ile nasıl cihazı root yapabilirim,
  • quote:

Orijinalden alıntı: uuuuuuuuuuu

arkadaşlar bana en basit yöntemle en son rom ile nasıl cihazı root yapabilirim,

bak burda çok kısa ve basit bir anlatım var :)

http://forum.donanimhaber.com/m_47167134/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.